Zdeňka Čermáková
live&byznys kouč, CEO Centrum Změn.s.r.o.

Pomůžu ti

Tvůj byznys za to stojí 

Podívám se na zoubek tvému byznysu. Nápady, řešení a doporučení ti řeknu při naší soukromé konzultaci. 

Konzultace

Co říkají klientky

Pull out a few key words for a testimonial title

Měla jsem nápad, ale nevěděla jak ho realizovat. Se Zdeňkou to šlo snadno a se skvělým výsledkem. Můj kurz je plný lidí. 

Andrea - kurz hubnutí

Zdeňka mi navrhla řešení, které jsem neviděla. Můj byznys už po 3 schůzkách vzrostl o 30%. 
Bez ní bych si dál stála na brzdě.


Karolína - kosmetička

Jedna věc se musí Zdeňce přiznat, že ta její energie mě zvedla na nohy. Mám dnes díky ní plný diář schůzek.  Šéfové jen kroutí hlavou. 


Lucie - finance

Rezervuj si konzultaci

1 konzultace 1 500 Kč
3 konzultace 3 800 Kč ( ušetříš 700 Kč )

 • Konzultace 60 minut
 • Proběhne online
 • Soukromě  - jen ty a já
Získej nápady a řešení pro tvůj byznys
Co je třeba udělat:
 1. 1
  vyber si počet konzultací
 2. 2
  Odešli objednávku
 3. 3
  Po zaplacení otevři e-mail a vyber si své termíny v mém kalendáři

Byznys po 50

profile-pic

Měla jsem sen, co chci dělat a jak rozjet svůj byznys po 50, ale realizace pokulhávala. Zdeňka je parťák s nadhledem, nápady a neskutečnou chutí mi pomoci v tom, co chci udělat a dokázat. Našla ve mně to, co jsem sama neviděla. S ní jsem dokázala to, o čem jsem ani netušila, že dokážu. Mluvit s ní můžete o čemkoli, co se týká vás, rodiny i práce. Koučink se Zdeňkou je rozhodně krok správným směrem. Můj diář je dnes zaplněný schůzkami a o tom se mi před koučinkem s ní ani nezdálo.

Ing Renata Křivá - Kouč skvělých vztahů

Více peněz na účtě

profile-pic

Zdeni děkuju! Bez vás bych byla furt v poklusu a výsledky by byly mnohem menší. Nikdy jsem si nemyslela, že potřebuju osobní koučku. Vždyť já přeci všechno zvládám a levou zadní! Jenže s vámi jsem si uvědomila, kolik toho dělám zbytečně a co horšího! Nic moc výsledky. S vaší pomocí mám dnes mnohem méně práce, víc času a lepší výsledky na účtu. Bingo! Tuhle investici do koučinku s vámi doporučuji všem, kdo ví, že chtějí víc volného času i peněz .)

Jana Kalačová - L'oreal manager hair designer

Dělám to, co mám ráda

profile-pic

Měla jsem toho dost. Uměla jsem toho tolik, ale do ničeho se nikdy pořádně nepustila. Nevěděla jsem, co je to pravé a co mi přinese užitek, který chci. Zdeňka viděla hned, co je to moje a pomohla mi jak nikdy nikdo. Děkuji nejen za její nápady, podporu, vedení a energii, ale především za to, že už vím, co ve mně skutečně je. Koučink s ní doporučuji ženám, které ví, že věk je jen číslo a že chtějí žít do konce svých dnů naplno. Teď už dělám jen to, co mám ráda a navíc mě to skvěle živí.

Barbora Khann - Bytová návrhářka

TV show je teď moje!

profile-pic

Každý byl u mě vždy přede mnou. Rodina, přátelé a kolegové. Já padala večer únavou a hodně často s brekem, že chci dělat něco jiného. Narazila jsem na Zdeňku a vstoupila s ní do 3měsíčního koučinku. Chtěla jsem víc času pro sebe a začít novou práci, která mě lákala. A teď?! Teď dělám v produkci TV show, rodina to zbožňuje a pomáhá mi jak jen může. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nevěřila bych tomu. Zdeňku doporučuji každé ženě, která to myslí se svým životem vážně a chce to někam dotáhnout.

Bc Milada Krotilová - Produkce Tv show

Našla jsem svůj talent

profile-pic

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :) Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.

Monika Zádrahová - Majitelka studia Komtess

Snadno jsem změnila práci

profile-pic

Potřebovala jsem konkrétní osobu, které můžu všechno říct. Pracovně se zúčastňuji mnoha školení, ale nikdy nedostanu odpověď jen pro mne. Od Zdeňky ano. Zdeňka mi vlezla do hlavy a ukázala mi co mám dělat. Pohnula jsem s pracovní změnou, kterou jsem chtěla už dávno udělat. A šlo to snadno a během pár dnů. Vím, v čem je ten zázrak :). Je to proto, že jsem na to nebyla sama.

Lenka Koutná - Manažerka KLM

Už netápu životem

profile-pic

Díky koučinku se Zdeňkou se umím postavit sama za sebe, vím, co chci a to také dělám. Zbavila jsem se svých vlastních omezení a zábran. Mám nového báječného partnera, začali jsme stavět dům, v práci jsem dostala přidáno a přitom mi ubylo hodně práce :).Začala jsem rozvíjet i svůj vlastní byznys. Když si srovnám poslední 3 měsíce, tak oproti mému bývalému životu, kdy jsem jen tápala, tak je to jako kdybych se teprve teď opravdu narodila.

Lucie Ročková

Stal se zázrak

profile-pic

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.

Zuzana Pospíšilová - Maminka na mateřské

Nehodnotí ale pomáhá

profile-pic

Zdeňka nehodnotí, nepřikazuje, ale pomáhá. Ukázala mi moji cestu, kterou jsem přes závoje "blbin" neviděla. Lidé si ani neuvědomují, jak těžké je najít někoho, kdo upřímně poslouchá a vidí v člověku, co v něm je. Má to obrovskou sílu. Jsem ráda, že jsem ji našla.

Jana Čečilová - Terapeutka

Můžu dělat to, co chci

profile-pic

Se Zdeňkou, můžete mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to:) Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že opravdu můžete dělat to, co chcete. I když je to vypadá jako nemožné. Na nemožné je Zdeňka prostě expert.

Martina Balážová - Výživový poradce

Nezavřela jsem

profile-pic

Ten nový příval energie, který mě zasáhl se Zdeňkou mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Změna sortimentu na malém městě není lehká, ale v programu mi Zdeňka ukázala jak na to, abych uspokojila všechny mé zákazníky. Nemusela jsem zavřít a navýšila tržby tak, že se mi o tom ani nezdálo.

Barbora Minaříková - Majitelka obchodu

Vyrazila jsem do světa

profile-pic

Zdeňka mě doslova vykopla do světa. Před programem bych se nikdy neodvážila odjet do ciziny a jít nabídnout své služby někam, kde mě nikdo nezná. Zdeňka mě podpořila natolik, že jsem s ní vytvořila službu o kterou je takový zájem, že nestíhám klientelu uspokojit.

Kamila Voráčková - Grafické služby

Osobní podpora je k nezaplacení

profile-pic

Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky Zdeňce jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový.Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Nejlepší byla osobní podpora Zdeňky.

Ludmila Kratochvílová - Fashion sale

Vytáhla mě z frustrace

profile-pic

Co jsem začala to jsem téměř nikdy nedokončila. Jen do chvíle než jsem vstoupila do programu. Pryč je frustrace a neúspěch. S hrdostí dnes prohlašuji, že jsem to dokázala! Stala se ze mě oficiálně majitelka toho nejhezčího domu služeb na světě. Zákazníci se hrnou a já mám svůj vysněný byznys.

Monika Barátová - Dům služeb

Mám zase klienty

profile-pic

Vždycky jsem měla dost klientů, pak ale přišla nemoc a půlka jich odešla. Do programu jsem vstoupila v době, kdy jsem se rozhodovala jestli to zabalit anebo to ještě zkusit. Zdeňky otevřené nápady, řešení na mé problémy mě zase postavily na nohy. Mám zase klienty a jsem za to vděčná.

Bc. Zuzana Dočekalová - Učetní

Pojď mít výsledky

Osobní koučink je nejlepší cestou. Spolupráce se mnou od 3 měsíců

© 2009-2021 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů  | Kontakt