Členství v klubu s koučkou celebrit, milionářek, princezen i špičkových byznysmenů

Byznys klub™

Moje osobní podpora pro tvůj  byznys i život

Byly jste skvělé! Prodávejte! To co máte, lidé kolem vás chtějí!

Byznys klub™

Moje osobní podpora pro tvůj  byznys i život

Byli jste skvělé! Prodávejte! To, co máte lidé kolem vás chtějí!

Byznys klub™

Moje osobní podpora pro tvůj  byznys i život

Byli jste skvělé! Prodávejte! To, co máte lidé kolem vás chtějí!

Nezůstávejte v tom samy. Pomůžu vám: 

Celodenní setkání ( proběhne online )

Moje osobní podpora pro tvůj byznys i život

Promluvte si se mnou

,Co jste mi napsaly.... DĚKUJI ZA TO!"

Prodávám efektivněji a úspěšněji

Se Zdeňkou mě to moc bavilo. Vše mi rozšiřovalo obzory v tom co a jak dělat dál efektivněji. Ujasnila jsem si spoustu věcí k podnikání. Tento program doporučuji ženám, které chtějí posun ve svém byznyse. Mám teď rozhodně více odvahy. A prodávám mnohem úspěšněji než kdy dřív!

profile-pic
Marcela Černá Lektorka péče o tělo a duši

Mega věc! Znám svou cenu

Doporučuji všem ženám, které se chtějí pohnout z místa. Uvědomí si zásadní věci pro svůj prodej i samy o sobě. Zdeňka je skvělá, jde do jádra věci. Pro mě mega věc, že znám svou cenu, mám výrobky, které prodávám a navíc podporu od manžela. Nejvíc ale byly ty okamžité změny v mém byznysu i soukromém životě.

profile-pic
Martina Šigutová Šití u Heřmánků

Som udivena sama zo seba

Ja som fascinovana a nadsena. Za tych 6 tyzdnov mam vizitky, web, produkty na e-shope a poriadok vo vyrobkoch. No proste som udivena sama zo seba :) Som s investiciou do programu maximalne spokojna, a som rada, ze som to pre seba urobila. Robim tak ako chcem ja. Pacila sa mi Zdenky prirodzenost a energia.

profile-pic
Mariana Vršková Umenie, ktoré lieči dušu

Zvýšila se má sebejistota

Dnes prodávám v úplné pohodě a věci, které mi dříve nešly jsou pryč. Získala jsem víc energie, tvořivosti i nápadů. Zvýšila se má sebejistota. Spoustu věcí, které jsem měla v šuplíku nápadů, jsem vytáhla a realizuji je. Všem ženám doporučuji tento program. Zdeňky energie motivuje, nabíjí a dává elán do života.

profile-pic
Jana Šrůmová Léčitelka duše i těla

Bylo to o mně a mém prodeji

Zdeňka je přirozená a umí trefit vždy do černého. Pojmenuje to důležité a ukáže na to, co můžu nabídnout já. Mám nové nápady na své služby a skvěle se vyjasnila i situace v mé práci. Zdeňka umí jasně a srozumitelně vést k tomu, co můžu nabízet já lidem kolem sebe a řádně se ocenit.

profile-pic
Jana Zemánková Lektor - Trénování paměti

Svoboda byznysu

Já osobně jsem po absolvování programu svobodnější a volnější. Přestala jsem se trápit a začala prosperovat. Mám dnes mnohme větší radost ze svého byznysu. Všechny ženy mohou získat ještě větší sebevědomí a kredit v byznyse, pokud do programu vstoupí. Za mě 100% doporučení.

profile-pic
Iveta Brůnová Kosmetické služby

Zvýšila jsem ceny svých služeb

Zdeňka je moje krevní skupina a tento program jsem už doporučila i všem svým klientkám i mé dceři. Moc se mi líbil její přístup k nám všem i jak program vedla. Zvýšila jsem ceny svých služeb a zařídila jsem si nově i poradnu. Oslovila jsem daleko více zákazníků než kdy předtím a o to mi hlavně šlo. Dobrá práce Zdeňko :)

profile-pic
Erika Guziurová Poradenství - Jak vypadat a cítit se zdravě

Výborná investícia

Najviac sa mi páčil Zdenky priamy prístup. Mne sa zvýšil predaj o 30% a vytvorila som platený Klub. Stojím oveľa pevnejšie na svojich nohách. Program vnímam ako výbornú investíciu do seba. Odporúčam… Ak sa žena zapojí, tak je v podstate nemožné, aby sa jej nezačalo dariť lepšie.

profile-pic
Elena Vargová Web designer

Prý jsem Nebezpečná Ženská :) alespoň mi to říkají mé klientky a klienti z koučinku se kterými pracuji již od roku 2009.  Podívám se na Vás a hned vím, co je ve Vás ukryté za bohatství.  Společně přeměňujeme Vás sen v realitu. Každý člověk může :) ne každý to ví. A spousta lidi se vlastně bojí, že se jejich sen může vyplnit. Nebuďte jedním z nich! 

Zdeňka Čermáková
profesionální certifikovaný life & byznys kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné. Autorka vzdělávacích pořadů Centra Změn

Nezůstávejte v tom samy. Pomůžu vám: 

Celodenní setkání ( proběhne online )

Moje osobní podpora pro tvůj byznys i život

Promluvte si se mnou

Zdeňka Čermáková, 
Life & byznys kouč Psychology of Mind 
Zakladatelka Centra Změn, místa, kde se mění lidem životy.