Pro ženy s koučkou celebrit, milionářek a špičkových obchodnic.

Prodej snadno co umíš...!

 Workshop  online  11.4.

Celodenní setkání
+ váš osobní manuál prodeje

 1. 1
  Praktické ukázky prodeje toho, co máte Vy
 2. 2
  Vytvoření nabídky pro Vaše zákazníky
 3. 3
  Reklama účelně a efektivně 
 4. 4
  Nové nápady pro Váš byznys
 5. 5
  Má osobní podpora z Centra Změn 

Šťastná hodinka -50% Ušetřete 2500 Kč!

Fakturační údaje

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Prodej co umíš - celodenní workshop naživo
  × 1
5,000.00 
Mezisoučet 5,000.00 
Kupón: 50akce -2,500.00  [Odstranit]
Cena celkem 2,500.00 
Přidejte si (pouze nyní - 62%) můj bestseller
Skvělá kniha ke kurzu! Využijte naplno svoji Intuici ! Můj bestseller vám změní život! E-Book + Audio kniha - jen 99 Kč. (běžně 500Kč)
 • Zabezpečená platební brána

Bezpečná platba prostřednictvím platební brány STRIPE.
*)Vaše osobní data jsou chráněna a nakládáme s nimi tak, jak je popsáno v dokumentu ochrana osobních údajů.

Pouze pro účastnice online programu Prodej, co umíš
 -50% = 2500 Kč
 ( běžná cena 5000 Kč) 

Co říkají mé klientky...

Teorii jsem měla ,,zmáklou”, ale praxe pokulhávala. Se Zdeňkou jsem během 3 měsíců dala dokupy to o čem jsem dříve jen snila a vůbec netušila kudy se do toho pustit. Ani s kým a jak.
Dnes mám svůj vlastní byznys s Raw stravou i se všemi svými dětmi na které jsem zůstala  sama. Všechno jde, když máte parťáka, který je v tom s vámi. Zdeňka je tím nejlepším parťákem, kterého jsem si mohla přát. Koučink s ní mi dodnes přijde jako zázrak. 

Zuzana Pospíšilová
Raw strava

Koučink se Zdeňkou mě bavil díky té správné trojčlence. Koučka, která mi fakt sedí + nevím, co z toho všechno vznikne, ale vím , že jí chci za kouče + není to povinnost, ale hra, která má výsledky.
Během 3 měsíčního koučinku jsem změnila práci, předělala byt a nastartovala i svůj vlastní byznys.

Iva Tošovská
Kariérní průvodce

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je. Nikdy dříve mě některé věci před koučinkem se Zdeňkou ani nenapadly a kdyby ano, netroufla bych si je prodávat. Během 3 měsíčního koučinku jsem dokončila obraz, namalovala další, měla vernisáž na mezinárodní konferenci, svoje malby přenesla na hedvábné šaty, které jsem nechala ušít.
Dnes umím prodat to, co umím, znám svoji cenu a nebojím se o ni říct. Nikdo lepší než Zdeňka tady není a já chci pro sebe vždy to nejlepší.

Monika Zapletalová
Atelier Moniza

Kdo jsem

Koučka milionářek, princezen a špičkových byznysmenů...

Vím, že umíte spoustu věcí a že jsou kolem vás lidé, kteří je chtějí. Prodejte to, co umíte a znáte.  Váš produkt či službu. Jde to snadněji než si teď umíte představit. Pomůžu Vám s tím.

Zdeňka Čermáková
profesionální certifikovaný transformativní kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné

Prodejte i Vy, co umíte a máte! Jde to! Snadno a rychle...

Našla jsem svůj talent

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :) Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.

profile-pic
Monika Zádrahová
Majitelka studia Komtess

Byla to fakt jízda

Milá Zdeňko, moc děkuju za super výzvu, byla to fakt jízda. Na mé cestě mi neuvěřitelně pomohla i Vaše e-kniha Odhalení o tom, že když můžu být samonasírací tak můžu být i samošťastná, když se rozhodnu. Tohle praktikuji dodnes a musím říct, že je to fakt super. Moc Vám děkuji za to co tvoříte, mějte se krásně a věřím, že brzy se potkáme v nějakém vašem programu.

profile-pic
Petra Piknerová

Nehodnotí ale pomáhá

Zdeňka nehodnotí, nepřikazuje, ale pomáhá. Ukázala mi moji cestu, kterou jsem přes závoje "blbin" neviděla. Lidé si ani neuvědomují, jak těžké je najít někoho, kdo upřímně poslouchá a vidí v člověku, co v něm je. Má to obrovskou sílu. Jsem ráda, že jsem ji našla.

profile-pic
Jana Čečilová
Terapeutka

Byznys po 50

Měla jsem sen, co chci dělat a jak rozjet svůj byznys po 50, ale realizace pokulhávala. Zdeňka je parťák s nadhledem, nápady a neskutečnou chutí mi pomoci v tom, co chci udělat a dokázat. Našla ve mně to, co jsem sama neviděla. S ní jsem dokázala to, o čem jsem ani netušila, že dokážu. Mluvit s ní můžete o čemkoli, co se týká vás, rodiny i práce. Koučink se Zdeňkou je rozhodně krok správným směrem. Můj diář je dnes zaplněný schůzkami a o tom se mi před koučinkem s ní ani nezdálo.

profile-pic
Ing Renata Křivá
Kouč skvělých vztahů

Využijte šťastnou hodinku a rozjeďte svůj byznys naplno 

-50% pouze za 2500 Kč 5000 Kč) Počet míst je omezený!

Zdeňka Čermáková, 
Life & byznys kouč Psychology of Mind 
Zakladatelka Centra Změn, místa, kde se mění lidem životy.