klikni a přehraj

heslo roku:
,,nerušit! žiju!”

2022

Přihlas se

Roční koučink

proč???

Proč jsem vybrala právě tebe???
1. Protože máš něco, co lidé kolem tebe potřebují
2. Protože se mi líbí, co děláš
3. Protože ti chci pomoc to lidem ukázat a prodat
4. Protože si chceš užívat a přitom vydělávat kačky
5. protože jsi otevřená, přímá a schopná 
6. Protože bys v téhle skupině hodně chyběla 
7. Prostě proto, Protože  jsi akční a super ženská

termíny!!!

online

online setkání

18x

termíny online setkání

31.1. + 14.2. + 28.2. + 14.3. + 28.3.+  11.4. + 25.4. + 9.5. +  23.5. +  6.6. + 20.6. + 12.9. + 26.9. + 10.10. +  24.10. + 7.11.
+ 2x prázdninové online setkání 

Ze všech setkání budou vždy video + audio záznamy. Budeš je mí neustále k dispozici.  

naživo

Setkání naživo

2x

termíny 

25.6. 2022  - Dovolená ze života  
3.9. 2022  - dovolená ze života 


Online 

facebook skupina

24x7


Přístupná neustále 
od tvé vyplněné přihlášky  

7 tipů jak na to

ZAČNI!

VYPLŇ PřihlÁŠkU 

ROK SE MNOU ZAČÍNÁ 
Právě teď

Cena : 16 000 Kč 
za všechno, co tě se mnou tento rok čeká

přihláška

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
1
Roční koučink - skupina
Roční koučink - skupina × 1
16,000.00 
Mezisoučet 16,000.00 
Cena celkem 16,000.00 

Způsob platby

  • Zabezpečená platební brána

Bezpečná platba prostřednictvím platební brány STRIPE.
*)Vaše osobní data jsou chráněna a nakládáme s nimi tak, jak je popsáno v dokumentu ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Co říkají klientky

Byznys po padesátce

Měla jsem sen, co chci dělat a jak rozjet svůj byznys po 50, ale realizace pokulhávala. Zdeňka je parťák s nadhledem, nápady a neskutečnou chutí mi pomoci v tom, co chci udělat a dokázat. Našla ve mně to, co jsem sama neviděla. S ní jsem dokázala to, o čem jsem ani netušila, že dokážu. Mluvit s ní můžete o čemkoli, co se týká vás, rodiny i práce. Koučink se Zdeňkou je rozhodně krok správným směrem. Můj diář je dnes zaplněný schůzkami a o tom se mi před koučinkem s ní ani nezdálo.


ING RENATA KŘIVÁ - Kouč skvělých vztahů

VÍCE PENĚZ NA ÚČTĚ

Zdeni děkuju! Bez vás bych byla furt v poklusu a výsledky by byly mnohem menší. Nikdy jsem si nemyslela, že potřebuju osobní koučku. Vždyť já přeci všechno zvládám a levou zadní! Jenže s vámi jsem si uvědomila, kolik toho dělám zbytečně a co horšího! Nic moc výsledky. S vaší pomocí mám dnes mnohem méně práce, víc času a lepší výsledky na účtu. Bingo! Tuhle investici do koučinku s vámi doporučuji všem, kdo ví, že chtějí víc volného času i peněz .)


JANA KALAČOVÁ - L'oreal manager hair designer

DĚLÁM TO, CO MÁM RÁDA

Měla jsem toho dost. Uměla jsem toho tolik, ale do ničeho se nikdy pořádně nepustila. Nevěděla jsem, co je to pravé a co mi přinese užitek, který chci. Zdeňka viděla hned, co je to moje a pomohla mi jak nikdy nikdo. Děkuji nejen za její nápady, podporu, vedení a energii, ale především za to, že už vím, co ve mně skutečně je. Koučink s ní doporučuji ženám, které ví, že věk je jen číslo a že chtějí žít do konce svých dnů naplno. Teď už dělám jen to, co mám ráda a navíc mě to skvěle živí.


BARBORA KHANN - Bytová návrhářka

TV SHOW JE TEĎ MOJE!

Každý byl u mě vždy přede mnou. Rodina, přátelé a kolegové. Já padala večer únavou a hodně často s brekem, že chci dělat něco jiného. Narazila jsem na Zdeňku a vstoupila s ní do 3měsíčního koučinku. Chtěla jsem víc času pro sebe a začít novou práci, která mě lákala. A teď?! Teď dělám v produkci TV show, rodina to zbožňuje a pomáhá mi jak jen může. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nevěřila bych tomu. Zdeňku doporučuji každé ženě, která to myslí se svým životem vážně a chce to někam dotáhnout.


BC MILADA KROTILOVÁ - Produkce Tv show

NAŠLA JSEM SVŮJ TALENT

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :) Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.


MONIKA ZÁDRAHOVÁ - Majitelka studia Komtess

SNADNO JSEM ZMĚNILA PRÁCI

Potřebovala jsem konkrétní osobu, které můžu všechno říct. Pracovně se zúčastňuji mnoha školení, ale nikdy nedostanu odpověď jen pro mne. Od Zdeňky ano. Zdeňka mi vlezla do hlavy a ukázala mi co mám dělat. Pohnula jsem s pracovní změnou, kterou jsem chtěla už dávno udělat. A šlo to snadno a během pár dnů. Vím, v čem je ten zázrak :). Je to proto, že jsem na to nebyla sama.


LENKA KOUTNÁ - Manažerka KLM

UŽ NETÁPU ŽIVOTEM

Díky koučinku se Zdeňkou se umím postavit sama za sebe, vím, co chci a to také dělám. Zbavila jsem se svých vlastních omezení a zábran. Mám nového báječného partnera, začali jsme stavět dům, v práci jsem dostala přidáno a přitom mi ubylo hodně práce :).Začala jsem rozvíjet i svůj vlastní byznys. Když si srovnám poslední 3 měsíce, tak oproti mému bývalému životu, kdy jsem jen tápala, tak je to jako kdybych se teprve teď opravdu narodila.


LUCIE ROČKOVÁ

STAL SE ZÁZRAK

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.


ZUZANA POSPÍŠILOVÁ - Maminka na mateřské

NEHODNOTÍ ALE POMÁHÁ

Zdeňka nehodnotí, nepřikazuje, ale pomáhá. Ukázala mi moji cestu, kterou jsem přes závoje "blbin" neviděla. Lidé si ani neuvědomují, jak těžké je najít někoho, kdo upřímně poslouchá a vidí v člověku, co v něm je. Má to obrovskou sílu. Jsem ráda, že jsem ji našla.


JANA ČEČILOVÁ - Terapeutka

MŮŽU DĚLAT TO, CO CHCI

Se Zdeňkou, můžete mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to:) Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že opravdu můžete dělat to, co chcete. I když je to vypadá jako nemožné. Na nemožné je Zdeňka prostě expert.


MARTINA BALÁŽOVÁ - Výživový poradce

NEZAVŘELA JSEM

Ten nový příval energie, který mě zasáhl se Zdeňkou mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Změna sortimentu na malém městě není lehká, ale v programu mi Zdeňka ukázala jak na to, abych uspokojila všechny mé zákazníky. Nemusela jsem zavřít a navýšila tržby tak, že se mi o tom ani nezdálo.


BARBORA MINAŘÍKOVÁ - Majitelka obchodu

VYRAZILA JSEM DO SVĚTA

Zdeňka mě doslova vykopla do světa. Před programem bych se nikdy neodvážila odjet do ciziny a jít nabídnout své služby někam, kde mě nikdo nezná. Zdeňka mě podpořila natolik, že jsem s ní vytvořila službu o kterou je takový zájem, že nestíhám klientelu uspokojit.


KAMILA VORÁČKOVÁ - Grafické služby

OSOBNÍ PODPORA JE K NEZAPLACENÍ

Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky Zdeňce jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový.Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Nejlepší byla osobní podpora Zdeňky.


Jana KRATOCHVÍLOVÁ - Fashion sale

VYTÁHLA MĚ Z FRUSTRACE

Co jsem začala to jsem téměř nikdy nedokončila. Jen do chvíle než jsem vstoupila do programu. Pryč je frustrace a neúspěch. S hrdostí dnes prohlašuji, že jsem to dokázala! Stala se ze mě oficiálně majitelka toho nejhezčího domu služeb na světě. Zákazníci se hrnou a já mám svůj vysněný byznys.


MONIKA BARÁTOVÁ - Dům služeb

Už jsi úspěšná, ale můžeš být ještě víc 

© 2009-2021 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů  | Kontakt