Zdeňka Čermáková
live&byznys kouč, CEO Centrum Změn.s.r.o.

Pomůžu ti

Tvůj byznys za to stojí

Podívám se na zoubek tvému byznysu. Nápady, řešení a doporučení ti řeknu při naší soukromé konzultaci. 

27
Days
:
 
15
Hours
:
 
07
Minutes
:
 
20
Seconds

You missed out!

Konzultace

Co říkají klientky

Moje predaje neuveriteľne vzrástly

Zdeňka je priama, poukáže trefne a zrozumiteľne na chyby, svoje rady dáva pre moje najlepšie dobro. Vždy mi dala nový a zaujímavý pohľad na moju prácu, ktorý ma posunul vpred, často aj míľovými krokmi. Je to skvelý parťák pre môj byznys. Moje predaje neuveriteľne vzrástly pri spolupráci s ňou.

Elena Vargová - Zakladatelka Klubu Manažérka s úsmevom

Zdeňka mi navrhla řešení, které jsem neviděla. Můj byznys už po 3 schůzkách vzrostl o 30%. 
Bez ní bych si dál stála na brzdě.


Karolína - kosmetička

Jedna věc se musí Zdeňce přiznat, že ta její energie mě zvedla na nohy. Mám dnes díky ní plný diář schůzek.  Šéfové jen kroutí hlavou. 


Lucie - finance

Objednej si konzultaci

Speciální nabídka -80%

(Běžně 5 000 Kč/hod , nyní 1500 Kč/hod)

1x konzultace ... 1 500 Kč
3x konzultace ... 3 800 Kč

  • Zbavíš se brzd, co tě omezují a kvůli kterým neprodáváš, tak jak chceš
  • Získáš mé konkrétní nápady, doporučení a řešení pro tvůj byznys
  • Začneš využívat naplno toho, co umíš a máš, navíc tak, jak tě to bude bavit

Se Zdenčinou pomocí mám dnes mnohem méně práce, víc času a lepší výsledky na účtu. Bingo!
Tuhle investici doporučuji všem, kdo ví, že chtějí víc volného času ale i peněz. 

Jana Kalačová

L'oreal manager hair designer

Objednávka

Vyberte si

Produkty
Cena
Konzultace Zdeňka - 3x
15,000.00 
Konzultace Zdeňka
1,500.00 

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
1
Konzultace Zdeňka - 3x
Konzultace Zdeňka - 3x × 1
15,000.00 
Mezisoučet 15,000.00 
Cena celkem 15,000.00 

Způsob platby

  • Zabezpečená platební brána

Bezpečná platba prostřednictvím platební brány STRIPE.
*)Vaše osobní data jsou chráněna a nakládáme s nimi tak, jak je popsáno v dokumentu ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Využij speciální nabídku -80%

Mít svoji koučku jen sama pro sebe a svůj byznys. Navíc za super cenu! V programu nabízím omezené množství konzultací o 80% levněji

Co říkají klientky

Byznys po padesátce

Měla jsem sen, co chci dělat a jak rozjet svůj byznys po 50, ale realizace pokulhávala. Zdeňka je parťák s nadhledem, nápady a neskutečnou chutí mi pomoci v tom, co chci udělat a dokázat. Našla ve mně to, co jsem sama neviděla. S ní jsem dokázala to, o čem jsem ani netušila, že dokážu. Mluvit s ní můžete o čemkoli, co se týká vás, rodiny i práce. Koučink se Zdeňkou je rozhodně krok správným směrem. Můj diář je dnes zaplněný schůzkami a o tom se mi před koučinkem s ní ani nezdálo.


ING RENATA KŘIVÁ - Kouč skvělých vztahů

VÍCE PENĚZ NA ÚČTĚ

Zdeni děkuju! Bez vás bych byla furt v poklusu a výsledky by byly mnohem menší. Nikdy jsem si nemyslela, že potřebuju osobní koučku. Vždyť já přeci všechno zvládám a levou zadní! Jenže s vámi jsem si uvědomila, kolik toho dělám zbytečně a co horšího! Nic moc výsledky. S vaší pomocí mám dnes mnohem méně práce, víc času a lepší výsledky na účtu. Bingo! Tuhle investici do koučinku s vámi doporučuji všem, kdo ví, že chtějí víc volného času i peněz .)


JANA KALAČOVÁ - L'oreal manager hair designer

DĚLÁM TO, CO MÁM RÁDA

Měla jsem toho dost. Uměla jsem toho tolik, ale do ničeho se nikdy pořádně nepustila. Nevěděla jsem, co je to pravé a co mi přinese užitek, který chci. Zdeňka viděla hned, co je to moje a pomohla mi jak nikdy nikdo. Děkuji nejen za její nápady, podporu, vedení a energii, ale především za to, že už vím, co ve mně skutečně je. Koučink s ní doporučuji ženám, které ví, že věk je jen číslo a že chtějí žít do konce svých dnů naplno. Teď už dělám jen to, co mám ráda a navíc mě to skvěle živí.


BARBORA KHANN - Bytová návrhářka

TV SHOW JE TEĎ MOJE!

Každý byl u mě vždy přede mnou. Rodina, přátelé a kolegové. Já padala večer únavou a hodně často s brekem, že chci dělat něco jiného. Narazila jsem na Zdeňku a vstoupila s ní do 3měsíčního koučinku. Chtěla jsem víc času pro sebe a začít novou práci, která mě lákala. A teď?! Teď dělám v produkci TV show, rodina to zbožňuje a pomáhá mi jak jen může. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nevěřila bych tomu. Zdeňku doporučuji každé ženě, která to myslí se svým životem vážně a chce to někam dotáhnout.


BC MILADA KROTILOVÁ - Produkce Tv show

NAŠLA JSEM SVŮJ TALENT

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :) Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.


MONIKA ZÁDRAHOVÁ - Majitelka studia Komtess

SNADNO JSEM ZMĚNILA PRÁCI

Potřebovala jsem konkrétní osobu, které můžu všechno říct. Pracovně se zúčastňuji mnoha školení, ale nikdy nedostanu odpověď jen pro mne. Od Zdeňky ano. Zdeňka mi vlezla do hlavy a ukázala mi co mám dělat. Pohnula jsem s pracovní změnou, kterou jsem chtěla už dávno udělat. A šlo to snadno a během pár dnů. Vím, v čem je ten zázrak :). Je to proto, že jsem na to nebyla sama.


LENKA KOUTNÁ - Manažerka KLM

UŽ NETÁPU ŽIVOTEM

Díky koučinku se Zdeňkou se umím postavit sama za sebe, vím, co chci a to také dělám. Zbavila jsem se svých vlastních omezení a zábran. Mám nového báječného partnera, začali jsme stavět dům, v práci jsem dostala přidáno a přitom mi ubylo hodně práce :).Začala jsem rozvíjet i svůj vlastní byznys. Když si srovnám poslední 3 měsíce, tak oproti mému bývalému životu, kdy jsem jen tápala, tak je to jako kdybych se teprve teď opravdu narodila.


LUCIE ROČKOVÁ

STAL SE ZÁZRAK

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.


ZUZANA POSPÍŠILOVÁ - Maminka na mateřské

NEHODNOTÍ ALE POMÁHÁ

Zdeňka nehodnotí, nepřikazuje, ale pomáhá. Ukázala mi moji cestu, kterou jsem přes závoje "blbin" neviděla. Lidé si ani neuvědomují, jak těžké je najít někoho, kdo upřímně poslouchá a vidí v člověku, co v něm je. Má to obrovskou sílu. Jsem ráda, že jsem ji našla.


JANA ČEČILOVÁ - Terapeutka

MŮŽU DĚLAT TO, CO CHCI

Se Zdeňkou, můžete mluvit o všem. Fakt. Úplně o všem. Začnete u práce, pokračujete přes děti a skončíte u …. Věřte mi, vím to:) Pomůže vám otevřít oči a ukáže vám stejně, jako to ukázala mně, že opravdu můžete dělat to, co chcete. I když je to vypadá jako nemožné. Na nemožné je Zdeňka prostě expert.


MARTINA BALÁŽOVÁ - Výživový poradce

NEZAVŘELA JSEM

Ten nový příval energie, který mě zasáhl se Zdeňkou mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Změna sortimentu na malém městě není lehká, ale v programu mi Zdeňka ukázala jak na to, abych uspokojila všechny mé zákazníky. Nemusela jsem zavřít a navýšila tržby tak, že se mi o tom ani nezdálo.


BARBORA MINAŘÍKOVÁ - Majitelka obchodu

VYRAZILA JSEM DO SVĚTA

Zdeňka mě doslova vykopla do světa. Před programem bych se nikdy neodvážila odjet do ciziny a jít nabídnout své služby někam, kde mě nikdo nezná. Zdeňka mě podpořila natolik, že jsem s ní vytvořila službu o kterou je takový zájem, že nestíhám klientelu uspokojit.


KAMILA VORÁČKOVÁ - Grafické služby

OSOBNÍ PODPORA JE K NEZAPLACENÍ

Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky Zdeňce jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový.Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Nejlepší byla osobní podpora Zdeňky.


Jana KRATOCHVÍLOVÁ - Fashion sale

VYTÁHLA MĚ Z FRUSTRACE

Co jsem začala to jsem téměř nikdy nedokončila. Jen do chvíle než jsem vstoupila do programu. Pryč je frustrace a neúspěch. S hrdostí dnes prohlašuji, že jsem to dokázala! Stala se ze mě oficiálně majitelka toho nejhezčího domu služeb na světě. Zákazníci se hrnou a já mám svůj vysněný byznys.


MONIKA BARÁTOVÁ - Dům služeb

MÁM ZASE KLIENTY

Vždycky jsem měla dost klientů, pak ale přišla nemoc a půlka jich odešla. Do programu jsem vstoupila v době, kdy jsem se rozhodovala jestli to zabalit anebo to ještě zkusit. Zdeňky otevřené nápady, řešení na mé problémy mě zase postavily na nohy. Mám zase klienty a jsem za to vděčná.BC. ZUZANA DOČEKALOVÁ - Učetní

Pojď mít ještě lepší výsledky

Osobní koučink je tou nejlepší cestou. Spolupráce se mnou od 3 měsíců až do 12 měsíců. Získej parťáka pro své prodeje. 

Buď úspěšná, jako moji klienti

Změním tvoje prodeje na lusknutí prstu :)

Miluju to! Miluju pomáhat ženám prodat to, co mají a umí. Vidím kde si stojíte na brzdě a kde a komu můžete prodávat. Pomůžu i tobě!

O mně

Vím, že umíte spoustu věcí a že jsou kolem vás lidé, kteří je chtějí. Prodejte to, co umíte a znáte. Váš produkt či službu. Jde to snadněji než si teď umíte představit. Pomůžu Vám s tím.

Zdeňka Čermáková  Life&byznys kouč

© 2009-2021 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů  | Kontakt