Tajemství skvělého života... Čtěte!

Zdeňka Čermáková16. Bře

1959

Sledujte >>> HOTLINE Centra Změn >>> video


Vladimír Vymětal10. Říj

173

Zapomeňte na to, jak jste se učili ve škole a jestli chcete ze života víc, zkuste to jinak…


Zdeňka Čermáková11. Úno

1455

Když nás kritizují naši nejbližší, bolí nás to. Poslechněte si záznam koučinku.


Zdeňka Čermáková4. Úno

1529

Jeden hot a druhý čehý. Co s tím? Poslechněte si záznam koučinku.


Zdeňka Čermáková28. Led

1732

Live rozhovor s vaším koučem. Poslechněte si podcast


Vladimír Vymětal21. Led

1869

,,tolik času, peněz, prosezených hodin na seminářích o seberozvoji a někdy to fungovalo a jindy ne a všechno v mém životě šlo spíše dolů než nahoru.”


Vladimír Vymětal7. Led

1643

Proč 90 % novoročních předsevzetí nepřežije leden, a jaká je nejjednodušší a nejspolehlivější strategie jak si začít plnit po čem toužíte.V naší kultuře věříme, že stačí najít tu správnou strategii a mít silnou vůli a dokážeme to a tak se tu objevuje plno správných strategií a technik, jak sám sebe oblafnout a jak mít silnější


Vladimír Vymětal21. Pro

1572

Pojďte mít sváteční čas nejen o svátcích.


Vladimír Vymětal14. Pro

1063

3 témata, která ve vztazích nejčastěji řešíme a co s tímCo dělat, když máte s partnerem konflikty? Když se hádáte se, nerozumíte si, když máte dost jiné názory?Máte ho rádi ale občas ho nenávidíte? Leze vám na nervy, štve vás a už je toho fakt moc?  Chcete si být s partnerem více blízcí?Podívejte se, jak


Zdeňka Čermáková16. Říj

2269

Jsme jediní tvorové na planetě, kteří jdou sami proti sobě.


Zdeňka Čermáková13. Úno

6840

Platí každý den a pro každého. Nevěříte???


Vladimír Vymětal5. Úno

1681

Chtěl jsem změnit svět. Nic menšího. Ing. Vladimír Vymětal. Supercoach


Zdeňka Čermáková29. Lis

8856

Stále zapomínáme, co je v našem životě opravdu důležité


Zdeňka Čermáková13. Lis

3512

Podívejte se jak snadno a lehce zvládnete cokoli.


Zdeňka Čermáková5. Čvn

2319

Co se dělo na mezinárodní konferenci


Vladimír Vymětal22. Bře

2405

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál… Jednoduché tajemství neuvěřitelného života


Vladimír Vymětal22. Úno

4637

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál… Jednoduché tajemství neuvěřitelného života


Zdeňka Čermáková21. Úno

11666

Zase vás to přepadlo? Špatná nálada, smutek, deprese? Zatočte s nimi!


Vladimír Vymětal20. Úno

1339

Naše mysl nás vede, jen o tom netušíme.


Vladimír Vymětal15. Úno

3888

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál… Jednoduché tajemství neuvěřitelného života


Vladimír Vymětal30. Led

1617

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál… Jednoduché tajemství neuvěřitelného života


Vladimír Vymětal24. Led

3227

O čem sníte? Co krásného by se Vám mohlo přihodit ve Vašem životě? Pojďme spolu překročit hranice našich snů ještě mnohem dál… Jednoduché tajemství neuvěřitelného života


Zdeňka Čermáková5. Led

4263

90% lidí vůbec netuší že v sobě ukrývá poklad, který dokáže položit svět na lopatky.


Zdeňka Čermáková9. Pro

2013

Už nechci jen přežívat ze dne na den…Já chci víc.


Vladimír Vymětal7. Říj

10619

Strach je něco úplně jiného, než si myslíme. Jak se ho přestat bát? Pojďte se s ním seznámit! Je to mnohem lepší, než se mu vyhýbat, překonávat ho a těšit se, kdy už odejde 🙂


Vladimír Vymětal26. Srp

6291

Psychology of Mind – nový pohled na skryté zdroje naší mysli Objevte nejsnadnější cestu k úspěšnému životu, svoje skryté zdroje a principy, kterými se všechno řídí.


Vladimír Vymětal26. Srp

2867

Zapomeňte na to, co jste se dosud dozvěděli o tom, jak být produktivní – na motivaci, disciplínu, taktiky, strategie, práci na sobě a těžkou cestu k cíli! Je tu něco mnohem lepšího…


Vladimír Vymětal6. Srp

2415

Naše pocity jsou kompas. Snažit se dělat něco s pocity je jako snažit se udělat něco s teploměrem, aby nám bylo tepleji. OSOBNÍ ROZVOJ JE ÚPLNĚ NESMYSLNÝ …


Zdeňka Čermáková12. Čvc

1288

V 16 letech první náznak deprese a pak už to byl jen krok


Vladimír Vymětal21. Čvn

3476

Rozdíl dělá jen jedna jednoduchá věc. Jak dlouho Vám trvá, než si všimnete, že jste …


Fajn klub je tu pro vás! 
Získejte ihned ZDARMA všechny online programy

Co říkají naši klienti

Študovala som medicínu a snažila sa pochopiť človeka. Študovala som teológiu a snažila sa pochopiť Boha. A potom prišla Akadémia a ja som pochopila ako funguje život. Žiju život naplno ako jedno veľké dobrodružstvo, ktoré nemá žiadne hranice.

Mudr. Mgr. Denisa Prisčáková

Lékařka

Read More

Nastartovala jsem nový byznys, získala práci se skvělým šéfem, předělala byt, tak jak jsem si přála. Koučink s ní mě bavil díky trojčlence = Koučka, která mi sedí + nevím, co přesně z toho bude, ale vím, že to chci + není to povinnost, ale hra, která má výsledky.Posunula jsem se o pořádný kus.

Iva Tošovská

Kariérní průvodce

Read More

Moje frustrace, že nic neumím se při koučinku úplně ztratila. Zjistila jsem co všechno umím a začala si ve svých 52 letech budovat svůj vlastní byznys. Zdeňka mi neuvěřitelně pomohla. Dnes jsem sebevědomá, jsem rovnocenným partnerem a můj život dostal šťávu.

Ing. Renata Křivá

Kouč

Read More

Moje sny se měnily v realitu. Moc dobře vím, že bez koučinku se Zdeňkou bych to ,,nedala". Nejen že mi koučink s ní na financích přinesl více než sedminásobek toho, co jsem do něj investovala, ale přinesl mi zkušenosti ze kterých stále těžím.

Petra Mašková

Kouč

Read More

Striedalo sa to u mňa ako na húpačke, chviľku bolo všetko v pohode, chvíľku celé zle. Cítila som sa ako žena ktorá nie je docenená. Chcela som byť šťastná. Vďaka Zdenke a Vladimírovi v Akademii Psychology of Mind som uviděla samu sebe. To, čo vo mně je a naozaj mi zmenili život.

Ing. Dominika Kováčová

Read More

Díky Zdeňko a Vladimíre za Akademii. Otevřeli jste mi oči. Dnes už vím, že jsem měl jít do Akademie mnohem dříve a vůbec se nepouštět do osobního rozvoje, který mi problémy spíše přidal. Díky za vaší práci, kterou děláte v Akademii. Teď vše prožívám naplno, směju se, raduju se, miluju. Žiju.

Martin Partyka

Read More

Mé pravidelné cvičení a zlepšení fyzické kondice. Mám také další novou klientku. Připravila jsem výtvarná odpoledne pro děti a projekt ,,splňte si svůj sen”. Spousta dalších obrázků, které jsem namalovala. Měli jsme po dlouhé době úžasný víkend s manželem a bez dětí.

Michalea Broskevičová

Kouč

Read More

Vše čeho se Zdeňka dotkne by mohlo nést označení Vyrobeno Láskou. Po rozhovoru s ní se mi podařilo to, o co mnoho lidí usiluje celý život. Strčit do kapsy celý svět. Pokud lidé, kteří ovládají svou Profesi, jsou Profesionálové?Jak nazvat lidi, kteří milují to, co dělají? Děkuji Zdeňce za její práci.

Libor Šíma

Read More

Splnil som si svoj sen. Po absolvovaní Akadémie sa začalo najlepšie obdobie môjho života. Začal som behať, plávať a cvičiť. Mám toľko nápadov, že niekedy neviem, čo s nimi . Viem, čo mám pri podnikaní robiť. Akadémia mi otvorila brány do sveta ľahkosti, prirodzenosti a jednoduchosti.

Ing. Martin Sýkora

Kouč

Read More

Měla jsem nepříjemný pocit, že je takhle něco špatně. Vždycky jsem si myslela, že šťastná budu až... Díky vám dnes vím, že šťastná jsem mohla být už dávno. Konečně to vidím doopravdy sama pro sebe. Děkuji za to, že jste mě naučili vidět tu dokonalost našich životů.

Lenka Bubeníková

Read More

Zdeňka mi v programu pomohla dělat to, co chci. S ní jsem se zbavila většiny problémů. Pomohla mi uvědomit si, kterým směrem se má můj život ubírat. Navíc jsem s ní mohla mluvit o všem. Věřte mi! Absolutně o všem. Jsem ráda, že se Centrum Změn a jeho programy objevily v mém životě-

Martina Balážová

Poradce hubnutí

Read More

Rok jsem se snažila pomocí různých technik a knih najít způsob, jak řešit problémy a být jednoduše šťastná. Nedařilo se mi to až do okamžiku, kdy jsem našla Centrum Změn. Najednou se moje problémy daly řešit. Dnes už vím, co znamená být šťastná a to díky vašim programům.

Tereza Vrbická

Read More

Ale změnilo se toho dost. Největší věc, která se stala, je můj vztah v s osobním životem. Je opravdu možné, i když to vypadá, že máme spoustu závazků, věci měnit. Zdeňka je akční a je radost s ní být.

Ing. Jiří Rejmann

Starosta, Kouč

Read More

Nohy jsem si mohl ušoupat. Abych byl spokojený v práci, abych dosáhl toho co chci, abych zajistil rodinu, abych měl čas. Pak budu žít ten šťastný život. Jenže to nešlo! Až ve Škole Štěstí jsem sám na sobě poznal, že štěstí opravdu není náhoda, ale ani ta moje honička co jsem žil dřív. Díky!

Láďa Novotný

Trenér

Read More

Mé podnikání dostalo jiný rozměr. Více klientů, více přednášek, seminářů, šlo to nějak najednou samo a lehce. Otevřel se mi nový svět, svět lásky, vnitřního klidu a žití života v radosti. Dostala jsem dar a za ten děkuji Zdeňce a Vladimírovi a jejich práci s lidmi.

Eva Jelizaveta Portlová

Terapeut

Read More

Zdeňka mi pomohla objevit sebe sama, svou jedinečnost. Ukázala mi, co ve mně opravdu je. Během koučinku se děly věci, které bych dříve považovala za zázrak, který se mně nikdy nemůže stát. Dnes mám svůj vlastní byznys i se všemi dětmi na které jsem sama. Koučink je pro mne jako výhra v loterii.

Zuzana Pospíšilová

Matka podnikatelka

Read More

Vladimír mi ukázala cestu jak použít svoji vlastní sílu, která mě doslova katapultovala k mému vysněnému cíli. Dnes už vím, že mám sílu a možnost cokoli změnit a dokázat. Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí, že právě on byl můj kouč.

Daniela Lojková

Fitness trenér

Read More

Děkuji Vám oběma, Zdeňko a Vladimíre, že jste mi pomohli uvidět a změnit tak zásadně kvalitu mého života. Cítím moje pravé já, moji holčičí vnitřní radost, kterou jsem uměla prožívat jako malá. Začala jsem si vážit sama sebe a daří se mi opravdu se přijmout a mít se přirozeně ráda.

Ing. Jana Nejedlá

Read More
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>