Home Akademie Vždycky jsem chtěl změnit svět

Vždycky jsem chtěl změnit svět

3
Vždycky jsem chtěl změnit svět

Vždycky jsem chtěl změnit svět. Nic menšího. Začal jsem tvořit společně se Zdeňkou. Vzniklo místo ve kterém Vám ukazujeme Vaši vlastní cestu, originalitu a dokonalost.

Ukazujeme Vám, kdo opravdu jste.
Až uvidíte, kdo jste,
to, co uvidíte zvládne cokoli.

Lidé se obvykle bojí uvidět Pravdu o sobě a svém životě. Není to, protože by neměli odvahu, ale protože svět kolem nás, nám neustále sděluje, že jsme v nepořádku a že potřebujeme to ,,něco”, co nám chybí.

My víme, že každý z nás má
v sobě neuvěřitelnou sílu.

Nic nám nechybí, jen nevidíme, co všechno umíme, dokážeme a jaké skvělé nápady v nás jsou ukryté. Každý z nás je dokonalý tak, jak je.

V Centru Změn jsme se Zdeňkou připraveni pro ty, kdo chtějí objevit Pravdu o sobě.

Můžete změnit svět…

Co si o tom myslíte Vy? 
Napište nám do komentářů…

 

 • Barbora Ludvíková napsal:

  Zdeni a Vladimíre, Vy jste báječná dvojka. Sleduji vše, co mi od Vás chodí do emailu a vždycky mě to inspiruje. Nejvíc na všem, co děláte se mi líbí, že nikomu nic neradíte a přesto ano. Nevím jak přesně to vyjádřit, ale při všem si uvědomím sama pro sebe, že můžu všechno. Přiznávám, že někdy najdu odvahu a udělám to a jindy se zaseknu. 🙂 Pokaždé mi pomůže sledovat Vaše stránky a znovu otevřít knihu Tvořte nemožné. Rozhodně se do Akademie přihlásím. Vím, že mám navíc. Děkuji za toto video Vladimíre.

  • Vladimír Vymětal napsal:

   Díky Barboro! Těším se na Vás, teď je nejlepší čas. Budu Vám držet místo:)

 • Bořek Kratochvíl napsal:

  Osobně jsem si prošel před pár lety koučinkem s Vladimírem. Moje firma se dostala na špičku, zaměstnanci jsou spokojení s takovým novým šéfem. 🙂 Já spokojený, protože ustalo hledání dalších nových kreativců pro mou reklamní firmu. Nebyla chyba ani ve mně ani v lidech kolem mě. Jen jsem před koučinkem s Vladimírem vůbec nevěděl, co se to vlastně děje. Byl jsem dost často ze všeho vyčerpaný. Z firmy, z lidí, ze zaměstnanců. Dnes jsem stále plný energie, která nikam nemizí, tak jako předtím. Dnes už chápu tvé označení supercoach Vladimíre 🙂 A dál tě stále sleduju! Bořek Kratochvíl

 • >