Vyloupla jsem se do naprosto nového života. Simona Vokálová

1 224 views

Rozhovor  Simona Vokálová, podnikatelka, absolventka Akademie
& Zdeňka Čermáková Life&Byznys coach, lektor Psychology of Mind

Díky Zdeňce a Vladimírovi jsem se vyloupla do naprosto nového života. Simona Vokálová, absolventka Akademie Psychology of Mind.

Můj nový život

Život je teď mnohem uvolněnější a klidnější. Vnímám mnohem více krásy života, každý okamžik je právě teď. Je mi lehčeji, dívám se na věci s větším klidem, spoustu věcí neřeším, dělám věci tak, jak je potřeba, bez nějaké zátěže uvnitř mě, lehčeji komunikuji s cizími lidmi. 

Starý život

Cítila jsem se opuštěná, nemilovaná a jakoby prázdná. Myslela jsem si, že v životě jde ještě o něco jiného, co mi uniká, a na co musím přijít. Proto jsem začala navštěvovat různé ženské kruhy, duchovní semináře a později poslouchala i různé webináře přes internet. Tak jsem se dostala až k Centru Změn a webinářům s Vladimírem. Nejdříve jsem jen pravidelně poslouchala webináře. Pak jsem vstoupila do online programu Škola Štěstí a do Tvořte nemožné. Tím skončila má cesta osobním rozvojem, už mi nic jiného nedávalo smysl.

Rady a porady osobního rozvoje

Před programy Centra Změn jsem byla na spoustě seminářích, z kterých jsem vždy odcházela úplně navztekaná a s pocitem ztráty času. Účastnila jsem se spousty osobních sezení, kde jsem dostala jasné rady o tom, co a jak a kdy a proč mám dělat. Navštívila jsem i různé očišťovací semináře, které mi ovšem přišly jako naprostý nesmysl a jen pro mě znamenaly zbytečné placení. Přesně tam jsem si uvědomila, že tohle dělat ale vůbec nechci.  

Je jen na mně, co cítím a co dělám

A to jsem si naplno uvědomila při spolupráci se Zdeňkou a Vladimírem ve všech programech. Rozdíl je v lehkosti toho, co Zdeňka s Vladimírem říkají. Dává mi to smysl, začala jsem některé věci vidět jinak. Ze začátku to byly jen střípky, které se skládaly úplně jasně. Začalo mi být ,,jen tak hezky”.  V klidu a volnosti jsem se vyloupla do nového života.

Akademie Psychology of Mind

Pokračovala jsem do dalších online programů Centra Změn a nakonec vstoupila do Akademie Psychology of Mind. Bavilo a stále baví mě být s těmito lidmi, kteří jsou v Centru Změn. Bylo a je mi s nimi dobře.
Začala jsem se na život dívat jinak – s vděčností za to, že tady můžu žít a užívat si toho všeho, co tu je. Najednou mám více pochopení pro lidi kolem sebe.

Věci, které chci udělat a vytvořit jde tak nějak sama. Prostě to plyne naprosto novým životem. 🙂 

Většina lidí dělá opak

Dnes už vidím, že většina lidí dělá přesně opak toho, co chce a pak se diví, že věci nejsou tak, jak by si přáli. Měla jsem to jednu dobu také tak. Většinou očekáváme od ostatních, že něco změní v našem životě, přitom jen každý sám má vliv na svůj život.

Mým klientkám nejen v kadeřnických salónech dnes říkám a ukazuji, aby se poslouchali a dělali to, co opravdu sami uvnitř sebe chtějí. Jsem ráda za možnost spolupracovat s Centrem Změn.

centrum_zmen_simona _vokalova

Ta největší a nejúžasnější věc, kterou jsem získala v Centru Změn a předávám ji dál, je, že poslouchám sama sebe.

Simona Vokálová

Majitelka kadeřnických salónů