Monika Zapletalová

Ateliér Moniza

Už znám svoji cenu

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je a navíc rozjet

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Koučink se Zdeňkou jsem si vybrala protože má v sobě jasno. Věci dělá a ne jen o nich mluví. Baví mě s ní být. Je upřímná, přímá a otevřená. Baví mě být s ní. Je praktik a navíc...

Nikdo lepší tady není a já miluji učit se od těch nejlepších

Během koučinku se děla spousta věcí. Dnes se bavím otevřeně a beze strachu s neznámými lidmi. Mám lepší vztah s mými dětmi. A jsem mnohem víc u toho, co se děje. Víc věcí dělám než o nich přemýšlím.

Dokončila jsem obraz na který jsem si netroufala, mám prodané další obrazy, měla jsem vernisáž mých obrazů na mezinárodní konferenci. Ušité hedvábné šaty podle mých vzorů a objednávky na další originální šaty z mé dílny.  Pustila jsem se do italštiny a strávila báječnou dovolenou na Sardinii.

Monika Zapletalová

Ateliér Moniza

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je 

A navíc rozjet i svůj vlastní byznys. Dokončila jsem obraz na který jsem si předtím netorufala, prodané další obrazy, vernisáž mých obrazů na mezinárodní konferenci. Ušité hedvábné šaty podle mých vzorů a objednávky na další originální šaty z mé dílny.  Pustila jsem se do italštiny a strávila báječnou dovolenou na Sardinii. 

Nápady, které dnes mám, ihned realizuji

Mám už v sobě jasno. Věci víc dělám, než o nich přemýšlím. Užívám si to, co právě dělám. Jsem odvážnější. Jsem zvědavá, co se bude dít. Nemám tolik strachů.
Pokud se zamotám do přemýšlení, co je pro mě dobré, rychleji ho opouštím. Více si už dnes uvědomuji, co se děje. Nejsem už tolik unavená. 

,,Zdeni  díky! S tebou při koučinku jsem si uvědomila svoji cenu a nebojím se o ni říct.”

Monika Zapletalová
Ateliér Moniza

Každý má znát svoji hodnotu. Ta je ovšem schovaná pod nánosem všech omezení. Stačí udělat první krok a začnou se dít zázraky. Děkuji♡ Moniko, Zdeňka

Napište mi soukromou zprávu


Libor Šíma 2774 zobrazení

Muž, který strčil celý svět do kapsy

3664 zobrazení

Jaký je rozdíl?

4372 zobrazení

Šťastný život

3476 zobrazení

Neberte starosti na dovolenou

>

Chcete také víc? Pojďte si promluvit!