Upozornění sama sebe

S vaší pomocí se moje vnímání obrátilo tím lepším směrem. Více k životu.

centrumzmen.cz16. Bře

812

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

S radostí vám tímto chci dát svoji referenci na Školu Štěstí a celé Centrum změn. Chodím k vám na webináře jistě více než rok a to velmi pravidelně. Je to takové občasné upozornění sama sebe

S vaší pomocí 

se moje vnímání světa postupně obrátilo tím lepším směrem, více k životu. Uvědomuji si při tom, že je to tak trochu návrat do dětství. Ty pocity, které někdy mám, jsou podobné pocitům z dětství, toho bezpečí, nepřemýšlení o budoucnosti a netahání si minulosti do přítomnosti. Musím se přiznat, že s tím tedy pořád trochu „pracuji“, ale není to úsilí. Spíš je to takové občasné upozornění sama sebe, abych se probudil a vystoupil z příběhů.

Líbí se mi

jak umím být při kontaktu s lidmi více tady a teď. Dřív jsem při rozhovoru často přemýšlel o tom, jak odpovím a žil jsem v příběhu. Teď je to mnohem autentičtější a lidé reagují mnohem vstřícněji.

O Škole Štěstí vyprávím hodně doma

dcerka se už chytla, jak jsem psal, objednala si knihu a chodí k vám na stránky, povídáme si o principech, na kterých pracujete a podsouvám to i svojí ženě. Moc rád bych se pustil do Akademie, ale počkám na další ročník, ale s vámi rozhodně zůstanu, alespoň v menších programech a jsem velice zvědavý na to, co připravujete.

Jsem vám opravdu vděčný za to, co děláte,

protože já v tom vidím smysl, na rozdíl od různých jiných aktivit, za které jsem za uplynulá léta utratil v souhrnu dost peněz a bez očekávaného výsledku – byla to slepá kolej. Nějaké „techniky“ pravděpodobně fungují a můžou být užitečné, ale když je v základu pod nimi „to pravé štěstí“, pak to rozhodně jde ještě lépe.

Ještě jednou moc děkuji a jsem s vámi nadále
Mějte se moc krásně
Martin Vrbický

Ziskejte ZDARMA nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz17. Bře 1041

Mám bezpečnější život

centrumzmen.cz13. Bře 1016

Chtěla jsem už opravdu žít

centrumzmen.cz15. Čvc 1160

Prožíval jsem peklo a čekal na konec

centrumzmen.cz10. Úno 890

Bez kritiky a hodnocení

centrumzmen.cz10. Led 1264

Vždycky dostanu odpověď

centrumzmen.cz9. Čvc 1742

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

>