Co říkají moji úspěšní klienti

Teorii jsem měla ,,zmáklou”, ale praxe pokulhávala. Se Zdeňkou jsem dala dokupy to o čem jsem dříve jen snila. Dnes mám svůj vlastní byznys s Raw stravou i se všemi svými 4mi dětmi na které jsem sama. Všechno jde, když máte parťáka, který je v tom s vámi. Zdeňka je tím nejlepším parťákem, kterého jsem si mohla přát.

Zuzana Pospíšilová
Raw strava

Koučink se Zdeňkou mě bavil díky té správné trojčlence. Koučka, která mi fakt sedí + nevím, co z toho všechno vznikne, ale vím , že jí chci za kouče + není to povinnost, ale hra, která má výsledky.
Během koučinku jsem změnila práci, předělala byt a nastartovala i svůj vlastní byznys.

Iva Tošovská
Kariérní průvodce

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je. Nikdy dříve mě některé věci před setkáním se Zdeňkou ani nenapadly a kdyby ano, netroufla bych si je prodávat. Během koučinku jsem dokončila obraz, namalovala další, měla vernisáž na mezinárodní konferenci, svoje malby přenesla na hedvábné šaty, které jsem nechala ušít.
Dnes umím prodat to, co umím, znám svoji cenu a nebojím se o ni říct. Nikdo lepší než Zdeňka tady není a já chci pro sebe vždy to nejlepší.

Monika Zapletalová
Atelier Moniza

Běžná cena 1200 Kč, dnes pro vás výhodně jen za 120 Kč. 90% sleva!

[cartflows_checkout]

Chráníme vaše soukromí

100% záruka spokojenosti

Vaše údaje jsou v bezpečí

Dnes mám plný diář schůzek. Před programem jsem se jen bála jak se uživím. Zdeňka mi pomohla najít klienty a navíc rozšířit mé služby. Doporučuji všem ženám, které opravdu chtějí prodávat!

Karolína Navrátilová
Interierový poradce

Karolina Navratilova

Zobrazen 12. – 17. z 17 výsledků