Láďa Novotný

Trenér

Štěstí není náhoda

Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život. Abych byl spokojený v práci, abych dosáhl toho co chci, abych zajistil rodinu, abych měl čas. Pak budu žít ten šťastný život.

Jenže to nešlo! 
Pořád se dělo něco, co mě přesvědčovalo o tom, že musím ještě víc zabrat a ještě víc se snažit. Motal jsem se v tom jak nudle v bandě. 

Až v online programu Škola Štěstí jsem sám na sobě poznal, že štěstí opravdu není náhoda, ale ani ta moje honička ve které jsem žil předtím. 

Štěstí je obrovský zdroj. Klíč ke všemu v našich životech. Mystérium, které leží mimo naše racionální chápání. Ale je to jako s televizí, nemusíme vědět, jak to uvnitř skutečně funguje, stačí, když víme, jak ji používat. Vladimír Vymětal 

Click to Tweet

Přál bych každému aby tohle zažil. Když jsem slyšel Vladimíra a mluvil s ním na online setkáních, tak mi docházelo, co všechno jsem dělal úplně zbytečně. 
Nevěřil jsem, když jsem vstupoval do Fajn Klubu, že by to vůbec mohlo mít nějaký efekt na můj život. Když jsem ale získal odkaz, tak mi dloubal v hlavě červ pochybností, že na tom možná něco bude.  Zůstal jsem tady a vyplatilo se mi to. Dnes jsem šťastný. Opravdu.

Děkuji Vladimíre za tvoji Školu Štěstí a přeju další šťastné lidi v Centru Změn. Dnes jsem rád, že jsem se přidal do Fajn Klubu. 

Láďa 


-92%  nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Ivana Březinová1147 zobrazení

Mám bezpečnější život

Natálka Šimončičová896 zobrazení

Uviděla som moje presvedčenia

Hana Justychová 1013 zobrazení

Můj tajný projekt

Zdeňka Karásková 1091 zobrazení

Chtěla jsem už opravdu žít

Martina Balážová Poradce hubnutí1318 zobrazení

Věřte mi, vím to

Lenka Bubeníková 1685 zobrazení

Čekala jsem na až.. až.. až…

>