Láďa Novotný

Trenér

Štěstí není náhoda

Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám k tomu po čem toužíte... 

Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život. Abych byl spokojený v práci, abych dosáhl toho co chci, abych zajistil rodinu, abych měl čas. Pak budu žít ten šťastný život.

Jenže to nešlo! 
Pořád se dělo něco, co mě přesvědčovalo o tom, že musím ještě víc zabrat a ještě víc se snažit. Motal jsem se v tom jak nudle v bandě. 

Až v online programu Škola Štěstí jsem sám na sobě poznal, že štěstí opravdu není náhoda, ale ani ta moje honička ve které jsem žil předtím. 

Štěstí je obrovský zdroj. Klíč ke všemu v našich životech. Mystérium, které leží mimo naše racionální chápání. Ale je to jako s televizí, nemusíme vědět, jak to uvnitř skutečně funguje, stačí, když víme, jak ji používat. Vladimír Vymětal 

Click to Tweet

Přál bych každému aby tohle zažil. Když jsem slyšel Vladimíra a mluvil s ním na online setkáních, tak mi docházelo, co všechno jsem dělal úplně zbytečně. 
Nevěřil jsem, když jsem vstupoval do Fajn Klubu, že by to vůbec mohlo mít nějaký efekt na můj život. Když jsem ale získal odkaz, tak mi dloubal v hlavě červ pochybností, že na tom možná něco bude.  Zůstal jsem tady a vyplatilo se mi to. Dnes jsem šťastný. Opravdu.

Děkuji Vladimíre za tvoji Školu Štěstí a přeju další šťastné lidi v Centru Změn. Dnes jsem rád, že jsem se přidal do Fajn Klubu. 

Láďa 

Ziskejte ZDARMA nejlepší online programy Centra Změn

Nastartujte nejlepší změnu v životě

Napište mi soukromou zprávu


Ludmila Kratochvílová Fashion sale 1391 zobrazení

Osobní podpora je k nezaplacení

Jana Hrdinová Žena v domácnosti1231 zobrazení

Osudové setkání

3484 zobrazení

Neberte starosti na dovolenou

1630 zobrazení

Úspěch, výkon, výsledky

>