Tvořte nemožné 2017

program, který navždy změní Váš život. Revoluční eXperiment 2017

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Chcete novou práci? Více peněz? Lepší vztah?
Začít malovat, jet na báječnou dovolenou, skočit padákem, postavit dům, zhubnout, najít partnera?
Objevit lék na rakovinu, vyřešit hlad v Africe, změnit svět...?

Nic není nemožné

Je jedno jak velké jsou Vaše sny. Je jedno, jestli si věříte, jestli víte jak na to, jestli na to máte...
Vyberte si svůj sen a pojďte ho s námi začít tvořit! 

Splňte si svůj sen a přání. Získejte to, co chcete, i když tomu nevěříte.
Čekáme na Vás. Krok za krokem si splníte to, po čem toužíte.
Naučíte se, jak Tvořit nemožné!

 Najdete s námi něco, na co jste možná už dávno zapomněli - nevyčerpatelnou tvořivou sílu, hravost a inteligenci. Získejte klíč k báječnému životu! Budete nadšení, že jste se do toho pustili! Nečekejte. Teď je Váš čas!

V programu Vás čeká: 

  • Obrovský skok ve Vašem životě, revolučně nový pohled na Vaši roli v tvorbě toho, co chcete, zábava a energie! 
  • 12 x série krátkých videí, které Vás povedou Vaší tvorbou
  • Exklusivní členství ve skupině lidí, kteří stejně jako vy tvoří svůj projekt. 24/7 můžete sdílet své úspěchy, nápady, najít inspiraci a nebo inspirovat ostatní.
  • Kniha Tvořte nemožné, která bude Vaším soukromým průvodcem na cestě k úspěchu. Nemusíte si nic zapisovat, nic se učit. 

Začněte ihned! Pokračujte vlastním tempem..

Objevte, jak skutečně funguje to, co máte v životě nejraději, jakou roli v tom má naše mysl. Začněte žít naplno, vydejte se za svými sny a Váš život se trvale změní!

Lidé mnohem častěji dosáhnou to, co chtějí, než to, co si myslí, že mohou mít.

Cena online kurzu: 6 000 Kč

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Bezpečné 
připojení

Jistota 
spokojenosti

Ochrana 
soukromí

Alena

Ani nevím, jak se to stalo :-) Kousíčky zapadaly postupně. Začala jsem uplatňovat, co jsem objevila. Přestala jsem o sobě pochybovat. Najednou jsem zjistila, že můj svět nemá hranice :-) Rozhodla jsem se zpívat vlastní písničky v Saudské Arábii. Odcestovala jsem. Teď žiju tady. Můj život se změnil. Mám novou práci i partnera.

Zlatka Praisová

Nastoupila jsem do programu se svoji postiženou dcerou Zlatuškou, které jsem chtěla pomoci stát se modelkou. Z mé malé Zlatušky se stala modelka, je nyní více sebevědomá, učí se na samé jednušky a dělá věci na které si dříve netroufala.

Romana Rosandičová

Během programu jsem uvedla do pohybu svůj byznys s malováním obrazů. Namalovala jsem svůj první milionový obraz, přestěhovala jsem se do krásného nového bytu a začala žít svůj sen. V mém životě je více dobrodružství a méně obav.

Ladislav Stránský

Z mého koníčku běhání se stalo moje živobytí. To na co jsem dříve jen věřil, že asi mohu také dokázat, jsem si doslova sáhl. Mám nové zaměstnání a novou lásku. Můj život je v novém startu.

Časté otázky

Moc ráda bych do programu vstoupila, ale popravdě vůbec netuším, co bych si vlastně měla přát. Už si ani nepamatuji, že bych směla i já mít nějaké přání. Pomůžete mi s tím?

Ano pomůžeme. Spousta z nás už přestala ve svém životě vytvářet to, co opravdu chce a děláme jen to, co je potřeba. Uvidíte sama, že máte spoustu přání a jedno si vyberete a budete si ho plnit společně s námi.

Jsem velmi zaměstnaný člověk. Moje práce mi bere hodně času a připadá mi, že nejsem moc efektivní v tom, co dělám. Chci se tedy zeptat jestli i na tohle myslíte ve Vašem programu. Budu mít víc volného času a přitom budu efektivní?

Jistě. V programu Tvořte nemožné se zabýváme i tím jak být profesionálem a mít skutečné výsledky a nepadat přitom únavou a vyčerpáním. Budete mít více času na sebe, svoji rodinu a i ostatní zájmy.

Už dlouho se snažím prorazit. Pracuji jako osvč, a to,co dělám se mi líbí. Jenže je tady hrozná konkurence a nevím, co mám dělat já, abych byla odlišná než oni. Váš program je zaměřený i na toto?

Tato problematika trápí hodně lidí. Myslí si, že už vše bylo řečeno i ukázáno. Vy objevíte, že máte v sobě nápady, které budou pro Vaše zákazníky zajímavé. Jste originál a v tom je Vaše síla. V našem programu ji začnete používat.

Neustále začínám a vlastně ani nevím proč. Tak nějak nedokážu to, co chci dotáhnout do konce nebo co. Manžel říká, že se moc snažím ale já si myslím, že asi málo. Ukážete mi kde dělám chybu?

Ne, nebudeme Vám ukazovat, kde děláte chybu. Nic takového není. Ukážeme Vám jak dělat to, co chcete abyste věci dokončila a byla úspěšná. Je to jednodušší než si teď myslíte.

Nikdy jsem v žádném online programu nebyla. Nevím jestli to zvládnu se svým běžným životem. Chtěla bych udělat nějakou změnu ve svém životě, ale ani nevím jakou. Je tento program vhodný i pro mě?

Ano, tento program je pro Vás přímo na míru. Občas každý z nás neví, co by vlastně mělo být jinak. Krok za krokem Vás povedeme. Zjistíte, že každý den objevíte něco pro svůj život i pro to, co byste opravdu chtěla.

Ing. Vladimír Vymětal
Life Coach, Lektor Psychology Of Mind,
certifikovaný transformativní kouč

Zdeňka Čermáková
Life Coach, Lektor Psychology Of Mind,
certifikovaný transformativní kouč 

Těšíme se na Vás!

© 2009 - 2017 centrumzmen.cz | Obchodní podmínky a Kontakt