Home Akademie Proč je starosta lenoch programů osobního rozvoje? Ing. Jiří Rejmann

Proč je starosta lenoch programů osobního rozvoje? Ing. Jiří Rejmann

Proč je starosta lenoch programů osobního rozvoje? Ing. Jiří Rejmann

Rozhovor  Ing. Jiří Rejmann, podnikatel, starosta a absolvent Akademie
& Zdeňka Čermáková Life&Byznys coach, lektor Psychology of Mind

To se snad zbláznili?! Hlídat se, vylepšovat sám sebe, 50 metod každá na něco. Jak jsem lenoch tak jsem….

Všechno jsem vypnul

Začalo to jako u spousty lidí. V rámci naší firmy jsem hledal něco, co by nás posunulo vpřed a co bychom mohli také nabídnout našim klientům. Našel jsem… Našel jsem toho víc než dost. A to byl začátek mého zapojení do osobního rozvoje a probuzení lenocha ve mně.

Když ti to nefunguje, problém je v tobě!

Skoro to tak vypadá. V osobním rozvoji jsou na sebe různé produkty celkem chytře napojeny a pěkně vzájemně propagovány. Navíc jakoby nabízí řešení na to, co reálně v byznyse i osobním životě řešíme.
Jak dělat něco lépe, jak mít více klientů, jak nabízet to, co umíš, jak být úspěšnější, jak přitahovat peníze a mnoho všech těhle dalších ,,jak”.
Nefunguje ti náš program?! Problém je v tobě! Chtělo by to třeba změnit své návyky a zlozvyky. A je tu hned další program.

Stal ze se mě lenoch tuningových programů

Koupil jsem si těchto programů poměrně dost. Přiznávám, že v tu chvíli mi to dávalo smysl. Dobře udělaný marketing, silná slova a věty, které jsem měl ve své hlavě. Pak jsem ale tyhle programy otevřel a zjistil jsem, že se mi to nechce dělat. Nechce se mi mít 50 strategií na klienta a sjíždět seznam toho, co mu mám říct a jak se tvářit. Že se mi nechce neustále přemýšlet jak a co mám teď udělat, že se mi nechce hlídat se a kontrolovat od rána do večera. Psát si a plánovat, co budu dělat třeba za dva týdny nebo za dva roky.
Prostě jsem ty programy jen otevřel a zase zavřel. Na tyhle věci jsem líný. Ta povinnost, kterou s sebou tyhle ,,tuningové” programy jak vylepšit sám sebe, mi nesedí. Přišlo mi to jako pakárna, která nepřináší žádnou změnu.

Narazil jsem na Centrum Změn

Nevím jak a kdy. Poprvé jsem uviděl Vladimíra, přišel mi jako ufon. 🙂 O čem to ten chlap vlastně mluví? 🙂
Později a ani nevím jak, jsem se dostal k online programu Škola Štěstí a později k programu Tvořte nemožné. S tou předchozí zkušeností z osobního rozvoje mi to, co jsem se tady v těchto programech dozvěděl, začalo dávat smysl. Porgramy jsem nejen otevřel, ale i dělal. Od začátku do konce to byla neuvěřitelná jízda.

Akademie Psychology of Mind

Je jiná než online programy Centra Změn. Jsme naživo se Zdeňkou a Vladimírem. Naživo dva prodloužené víkendy, webináře mezi těmito víkendy, privátní skupina 24/7.
Tady jsem si uvědomil, že to něco, co se ve mně probudilo v osobním rozvoji, nebyl lenoch. 🙂 Centrum Změn mě vrátilo domů, zpátky ke mně. Jako dítě a student jsem věděl, že to funguje. Teď už navíc vím i jak to funguje a v tom je pro mě největší přínos.
Centrum Změn mi změnilo a stále mi mění život na ŽIVOT. Můj život je dnes ,,vytuněný”, ale naprosto jinou cestou.

Možná nejsem normální

Dnes vidím, že patlání se v minulosti ničemu nepomůže a přemýšlení a plánování budoucnosti také ne. Co bylo – bylo, to už nezměním ničím. A budoucnost? Ta se stejně pak děje úplně jinak než si vymyslíme.
Svět kolem mě a můj život je teď úplně jiný, barevnější a veselejší. Dělám mnohem více věcí než jsem kdy dělal. Odvážněji a lehčeji.
Není normální takto lehce žít, ale rozhodně je to přirozené a funguje to hned. 🙂 Bez návodů, postupů a úkolů. Stačí si jen všimnout, jak to je, jak to funguje a pak je to jízda, která nikdy nekončí.

Bourám zdi

Život je skvělá jízda a dnes už vidím do jakých kostiček si ho dokážeme poskládat a obestavit kolem sebe z těchto kostiček celou zeď.
Pomáhám dnes lidem uvidět, co si kolem sebe postavili a to vím, že je zavede právě k tomu, co opravdu chtějí.

Bourám a stavím s lidmi ŽIVOT.  centrum_zmen_akademie_psychology_of_mind
To je pak úplně jiná jízda.

Ing. Jiří Rejmann
Kouč Psychology of Mind

Starosta obce Perštejn
Manažer firmy Clever Click

>