3 dárky, které vám 100% pomůžou mít ve svém životě absolutně všechno

 • Kniha 12 kroků k Super Životu vám ukáže, jak mít ve svém životě to, co chcete
 • Kniha Odhalení + MP3 nahrávka usnadní váš život a zbaví vás problémů.
 • Recept na úspěch - videa, která vás povedou ke splnění vašeho přání. 

Máte někdy pocit, že se Vaše sny a přání nikdy nesplní?? 

Znáte to: Někteří lidé mají štěstí... , co chtějí, to jim vyjde. Přemýšlíte občas jak je tohle možné? Proč vám se někdy daří a jindy zase ne?  Některé věci jdou snadno a jiné jako kdybyste si museli tvrdě vydřít?
Děláte všechno pro to, aby se vám také dařilo, ale... ? 

Možná už jste unavení, frustrovaní a vyčerpaní, když se podíváte kolem sebe, jak to některým jde snadno. Říkáte si, tohle je asi jen pro vyvolené? 

Je tu jedna velmi důležitá věc, kterou 90% lidí neví. Problém není v tom, že by někdo mohl být úspěšný a jiný ne. Každý může, ne každý ovšem zná 12 jednoduchých kroků.  ANO! I váš život může být super.

“Každý z může být tím, kým chce být. Mít ve svém životě to, co v něm chce mít. Být s lidmi se kterými chce být. Všichni máme příležitost splnit si, to co chceme."
Zdeňka Čermáková

Pojďte mít úspěch

Stanete se úspěšnými ve všem, co začnete dělat a tvořit. Váš život poroste ve všem společně s tvorbou toho, co chcete mít.

Nové šance

Objeví se příležitosti o kterých dnes ani netušíte, že vůbec existují. Noví partneři, lidé, okolnosti...vše se spojí a pomůže vám. 

Volnost a svobod​a

Budete mít více volného času pro sebe, své zájmy a rodinu. Zmizí spousta neužitečných věcí, které vás o čas okrádají. 

"Na začiatku som bola introvertka"

"nerada som oslovovala cudzích ľudí, pracovala v korporátě, kde som nebola spokojená.

Dnes fotím úsmevy nejen na Slovensku ale i v Portugalsku, Anglicku, Chorvátsku, Južnej Kórei, Nemecku, Taliansku, Bosne a Hercegovine, Anglicku, Poľsku či Rumunsku. Vytvorila som si svojuprácu - (foto)projekt Usmej sa a zmeň svet."

Dominika Kováčová (Usmej sa a zmen svet)

V jednoduchosti je síla. Vše, co potřebujete je připraveno v našem balíčku:

Jen velmi málo lidí tuší, jak snadné je splnit si to, co chceme. Můžete být mezi těmi, kteří najdou cestu k úspěchu​

Žijte i vy svůj super život. Tohle si zamilujete.
Můžete mít vše, co chcete i to, na co se neodvážíte ani pomyslet, nebo je pro vás z říše snů. Tři věci, které vám s tím dokonale pomůžou jsou právě zde. 

3 dárky, které vám 100% pomůžou:

1. Mějte v životě vše, co chcete

Přečtěte si, jak můžete tvořit z ničeho, Ukážeme vám jednoduchý recept na úspěch, Rozjedete to s námi naplno, Odměna vás nemine, Vytvoříte svůj super život.​​​​​


2. Využijte své
Intuice,
naplno 

Intuice, Přirozenost a Zdravý rozum. Máme je všichni, ne moc dobře s nimi zacházíme. Podívejte se, jak je můžete snadno využívat ke svému spokojenému a úspěšnému životu i Vy. 


3. Naučte se
Recept na úspěch

To nejlepší z programu Tvořte nemožné, vám pomůže uvidět, že i vy si dokážete plnit svá přání a sny, jakkoli jsou veliká nebo se zdají nemožná. 

"Můj bláznivý nápad se stal skutečností"

"Měla jsem naprosto bláznivý nápad. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se. Byla jsem vybrána do finále ze 300 o polovičku mladých žen a získala nejen báječné ceny ale i nové příležitosti.  

Hana Kašparová (Manažerka)

"Obrovské prekvapenie a úžas"

"Som z tohto unesený. Zdenka je úžasná, fantastická, obdivuhodná! S kolegom Vladimírom robí neskutočné veci. Pracujem v oblasti vzdelávania dospelých a ty dvaja všetky moje doterajšie vedomosti postavili naruby. To čo učí v programe, je niečo prevratné, prelomové, neuveriteľné.."

Ing. Vojtěch Dúl (CEO generativ)

" Už jsem mezi úspěšnými"

"Nikdy jsem neznala svoji hodnotu. To jak se probojovat mezi těmi všemi lidmi, kteří jsou úspěšnější než já. Díky této knize jsem se naučila, že i já můžu vyniknout. Z šedé myšky na malém úřadě se stala žena velící lidem na okresním úřadě. Nikdy bych nevěřila, že je to možné dokázat.."

Mgr. Václava Novotná (Okresní správa)

Co všechno dostanete...

 • 1
  Knihu 12 kroků k SUPER životu - Tvořte nemožné, 212 stran
 • 2
  Knihu ODHALENÍ a mp3 nahrávku knihy, čte autorka Zdeňka Čermáková
 • 3
  4x Video lekci z programu Tvořte Nemožné, ihned ke stažení i audio nahrávkou mp3.

využijte speciální možnost koupit tento SUPER dárek za 50% a poštovné ZDARMA


"knihy doručíme do druhého dne, poštovné  ZDARMA"

Došla jsem mnohem dál než kdy předtím.

Přirozenost a hravost. To jsou dvě slova, která vystihují tuto knihu. Došla jsem mnohem dál než kdy předtím. Přitom jsem si to parádně užívala. Umím si představit, že bych se to, co se píše v této knížce naučila už na základní škole. Určitě by to předešlo mnoha kopancům, kterých jsem si užila dost. S touhle knížkou vím, že už žádné nikdy nebudou.

profile-pic
Bc. Martina Dočekalová
Učitelka MŠ, 40 let 

Jsem úspěšnější než jsem kdy byl

Díky autorům této knihy jsem přestal dělat blbosti ve svém podnikání. Nerad to přiznávám, ale je to tak. Můj focus byl vždy zaměřený jen na výsledek. Vždy pak přišlo zklamání, že jsem sice dokázal, co jsem chtěl, ale nijak jsem si to neužil. Moje úspěchy byly vykoupeny krví a potem. Tato kniha mi ukázala nejen jak být ještě úspěsnější, ale i toho jak si toho opravdu užívat. Vřele doporučuji každému, kdo se občas ve svém podnikání zamýšlí nad otázkami: Dělám to dobře? Co z toho všeho vlastně mám? Kde je ta radost, co bych z toho měl mít? Podnikatel, 42 let

profile-pic
Martin Mašíček
Podnikatel

Tohle si přečti!

Řekl mi můj nejlepší přítel. Byl jsem dost skeptický když jsem uviděl název knihy. Odložil jsem ji na polici k ostatním knihám. Vrtalo mi ale hlavou proč mi jí dal. Vzal jsem si ji a už ji nepoložil. Díky této knize jsem dokázal udělat to, o čem jsem se svým přítelem jen žvanil. Děkuji jemu i autorům knihy.

profile-pic
Mgr. Marek Hofman
Graphic designer, 38 let

Už se umím probojovat mezi úspěšné

Nikdy jsem neznala svoji hodnotu. To jak se probojovat mezi těmi všemi lidmi, kteří jsou úspěšnější než já. Díky této knize jsem se naučila, že i já můžu vyniknout. Z šedé myšky na malém úřadě se stala žena velící lidem na okresním úřadě. Nikdy bych nevěřila, že je to možné dokázat. Doporučuji nejen knihu, ale vše, co souvisí s Centrem Změn. Okresní správa - manager projektů, 48 let

profile-pic
Václava Novotná
Manažerka projektů

Byla to Láska na první přečtení!

Obě knihy, které jsem dostala v jednom balíku mi otevřely oči a dokázaly mě probudit k akcím na které bych si předtím nikdy netroufla. Je neuvěřitelné kolik energie a živosti je v knize 12kroků k super životu. Kolik pravdy v knize Odhalení. Všechny ostatní knihy osobního rozvoje jsem hodila do popelnice. Mám teď v ruce to nejlepší :) Děkuji

profile-pic
Pavlína Růžičková
Zdravotní sestra, 45 let

Jsem čerstvou majitelkou fitnes studia

Vážím si autenticity knihy. V některých pasážích jsem si uvědomila, co jsem doteď prováděla se svým životem. Žádné prázdné blábolení ale činy které ke mně promluvily z pera autorů mě tak nakoply, že jsem změnila statut zoufalý zaměstnanec na úspěšnou podnikatelku. Budu do smrti vděčná za celé Centrum Změn ve kterém kniha vznikla. Majitelka fitnes studia, 35 let

profile-pic
Věra Šimková
Majitelka fittness studia

Objednejte si prémiové vydání

 • Kniha 12 kroků k Super Životu
 • Kniha Odhalení + MP3 nahrávka
 • 10 top videí 

Vše zíkáte pouze nyní:

Dnes objednáte a zítra máte vše doma. Poštovné je zdarma!  Videa ihned ke stažení.

Získejte ihned prémiové vydání za 50% + Poštovné zdarma, udělejte si radost!

Klikněte a vyplňte svoji doručovací adresu a Váš balíček bude na cestě k Vám:

100% záruka spokojenosti

Bezpečná platba                   

Autoři knihy:

Žít svůj super život je ta nejkrásnější a zároveň nejpřirozenější věc na světě. Těším se, jak si splníte to, co vy sami chcete:)

Zdeňka Čermáková

Autorka knihy

Držet si svá přání příliš dlouho v hlavě, je může zabít. Pusťte se do vašich nápadů hned. Hodně úspěchů!

Ing. Vladimír Vymětal 

Autor knihy

Copyright © Centrum Změn 2009 - 2020

>

Chcete nejlepší programy a knihy Zdarma? Klikněte: