Překvapivě jednoduchý život Báby kořenářky. Ing. Jolana Bieliková

1 328 views

Rozhovor  Ing. Jolana Bieliková, podnikatelka, absolventka Akademie
& Zdeňka Čermáková Life&Byznys coach, lektor Psychology of Mind

Zde je příběh naší ,,Báby kořenářky” – Ing. Jolany Bielikové, která prošla Akademií Psychology of Mind a užívá si dnes jednoduchý život a spoustu dalších… změn. 🙂

Boom přírodní medicíny

Pocházím z Podkrkonoší, kde ,,lišky dávají dobrou noc”. Už odmala mě bavilo pomáhat mamce s bylinkami a tak jsem se časem dostala k tomu, co dělám dnes. S revolucí přišel boom přírodní medicíny a lidé se o ni začali více zajímat. Od bylinek a čajů jsem se tak postupně dostala k homeopatii. Byla jsem z ní nadšená a začala ji studovat. Začala jsem se zajímat i o jiné metody jako čínskou medicínu a psychosomatiku, protože toto spojení s fyzickým tělem bývá dost úzké. Někdy to klienti vidí, někdy ne. Někdy vědí, co by měli dělat, ale z nějakého důvodu se jim do toho nechce nebo neví, kde začít, jsou zamotaní pořád ve stejném systému. Dává mi smysl pomáhat člověku podle toho, co aktuálně potřebuje, ať je to homeopatie, detoxikace nebo osobní rozhovor.

Úbytek energie

Centrum Změn v mém životě opravdu změnilo mnoho. Například už mě mnohem méně štvou různé životní situace při kterých se mi dříve až stahoval žaludek. Zmizel pocit, že mi ubývá energie, když slyším lidi kolem sebe mluvit o tom, jak je zase něco nebo všechno špatně a jak se lidem dějí věci naschvál. 

Náhody nás vedou 

Na Centrum Změn jsem narazila náhodou. Dívala jsem se, jak vypadají webové stránky jiných terapeutů a koučů. Zalíbil se mi název Centrum Změn a hlavně články, které jsem tam našla. Zdeňka se mi líbila hned na první pohled. Říkala jsem si, že je jen o něco málo starší než já a je tak v pohodě a příjemná a to, co říká, zní vlastně jednoduše a že to někde sama v sobě vím, ale neumím to někdy žít. A od té doby jsem Centrum Změn sledovala.

Opravdu tak málo stačí a moc to znamená

V Centru Změn se mění životy natrvalo, ten můj určitě. Zjistila a pochopila jsem, jak krásný a jednoduchý život je. Díky Zdeňce a Vladimírovi jsem pochopila, jak málo stačí a jak moc to zároveň znamená – být s druhým člověkem. Opravdu být přítomna, vnímat, poslouchat a slyšet ho.

Baví mě žít tento život

Při svých studiích homeopatie jsem i já narazila na osobní rozvoj. Centrum Změn do osobního rozvoje rozhodně neřadím.

Se Zdeňkou a Vladimírem je svoboda. Nemusím se nic složitě učit, měnit se násilí, pod tlakem a hlídat si, co a jak si myslím jako je tomu v osobním rozvoji.


To, co říkáte vy, je možná těžší na začátku ,,vstřebat”, ale každý má šanci to pochopit a uvidět. A tohle už nikdy nevyprchá a nikdy to neodejde. Je to život, který mě baví žít. 

Kapka vitality

,,Všechno se dá vyřešit” je má nejčastější věta k mým klientům v Kapce vitality.
Dívám se společně s nimi jak na zdraví a zlepšení fyzických problémů, tak na psychickou pohodu – rodinné, pracovní vztahy, peníze, kariéru.
Díky Akademii Psychology of Mind dnes mohu pomáhat lidem ještě více než kdy předtím a to mi dělá velkou radost. Vidím, jak se skutečně mění. Všechno se dá vyřešit, jen musíme vědět, co to vlastně řešíme. 🙂 A pak je život skutečně jednoduchý. 


Jolana Bielikova

Jsem ráda za tu možnost být v Centru Změn společně se Zdeňkou a Vladimírem a pomáhat lidem skutečně měnit jejich život. Pomáhat lidem jak s fyzickým, tak i psychickým zdravím. 

Ing. Jolana Bieliková

Zakladatelka Kapky Vitality
Podnikatelka