Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího

centrumzmen.cz9. Čvc

1768

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Fajn klub je pro mě obrovská věc

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel.  Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.

Ok, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk!  Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.

Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladej kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to fakt jde! 

V mojí knihovně se najednou udělalo velké prázdno! Návody, knihy, příručky, pravidla a všechny ty nauky jsem hodil do sběru. Určitě najdou uplatnění ještě k recyklaci. Já už je nechci. Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího a hezčího. 

Děkuji Zdeňko a Vladimíre za váš fajn klub.
Jaroslav Kubelík

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz12. Čvc 1678

Prečo to nedokážem

centrumzmen.cz15. Bře 855

Uviděla som moje presvedčenia

centrumzmen.cz30. Čvn 889

Čo mi dala Akadémie?

centrumzmen.cz10. Úno 922

Bez kritiky a hodnocení

centrumzmen.cz17. Srp 1681

Lenoch v osobním rozvoji se dostane dál

centrumzmen.cz27. Lis 1143

Katapult k vašemu cíli

>