Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího

centrumzmen.cz9. Čvc

1734

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Fajn klub je pro mě obrovská věc

V osobním rozvoji jsem se pohyboval více jak 15let. Návody, knihy, příručky, pravidla, nauky. Všechno jsem to do sebe nasával, až jsem z toho byl úplně mimo a nikam jsem se nerozvíjel.  Pak jsem potkal tyhle dva kouče z Centra Změn.

Ok, tak to ještě zkusím, třeba mají něco, co jsem ještě neviděl. A prásk!  Všechno, co jsem do té doby nashromáždil jsem prostě hodil do popelnice. Tohle je vskutku revoluční přístup k životu a já se od té doby opravdu rozvinul. Zmizel stres, obavy a nejistota, že něco nedokážu. Takže jsem konečně rozjel svůj projekt. Do života mi vstoupili lidé se kterými je radost spolupracovat.

Takže i ve svých 60 letech si zase připadám jako mladej kluk, který může i skály lámat a dokáže vše nač si jen pomyslí. Tohle bych přál každému zažít. A tady to fakt jde! 

V mojí knihovně se najednou udělalo velké prázdno! Návody, knihy, příručky, pravidla a všechny ty nauky jsem hodil do sběru. Určitě najdou uplatnění ještě k recyklaci. Já už je nechci. Vyměnil jsem starosti a obavy za něco mnohem užitečnějšího a hezčího. 

Děkuji Zdeňko a Vladimíre za váš fajn klub.
Jaroslav Kubelík

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz15. Čvc 1139

Prožíval jsem peklo a čekal na konec

centrumzmen.cz15. Bře 1546

Čekala jsem na až.. až.. až…

centrumzmen.cz5. Srp 1060

Stále jsem se ptal proč

centrumzmen.cz13. Čvc 1237

Co dělám špatně?

centrumzmen.cz22. Led 3760

Uvězněná ve zlaté kleci

centrumzmen.cz28. Lis 1820

Vydělala jsem 7x více

>