Sama se svými dětmi…a co bude dál???

…ten pocit prázdnoty a neschopnosti trvá už tolik let, ne-li celý život a pořád NE A NE aby se to prolomilo k lepšímu. A pak se stal zázrak!

centrumzmen.cz, 24. Úno

Sledovat

634

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Autor: Zuzka Pospíšilová  

„Jsem zoufalá, neschopná, k ničemu… Žiji v malém bytě, se svými 4 dětmi, a nic a nikde se mi nedaří, i přesto, že se tak snažím změnit svůj život a hlavně sama sebe… Ten pocit prázdnoty a neschopnosti trvá už tolik let, ne-li celý život, a pořád NE A NE, aby se to prolomilo k lepšímu. Jsem fakt divná a očividně se na mne sesypaly všechny možné problémy světa. Nevím, co s tím mám dělat, jsem už úplně vyčerpaná ze vší té snahy o lepší život a o lepší sebe sama, že už mi nezbývá energie na nic jiného. Ráda bych se i já věnovala něčemu smysluplnému, co by mě nejen naplňovalo ale i živilo.

Proč se mi sakra tohle děje a jak z toho ven?!

Ano… Tak tohle jsem byla ještě donedávna já a moje pravda o mně. Připadala jsem si divná, neschopná a méněcenná ve srovnání s ostatními. Kdybych neměla děti, ani bych nevylezla ven z bytu, protože mi už přišlo všechno úplně zbytečné. Děti mne ale udržovaly v „chodu”, neboť i přes veškerou svou nechuť dělat cokoliv, jsem prostě „musela” fungovat aspoň tak nějak automaticky.

Samozřejmě s vědomím spousty svých „problémů” jsem neustále hledala na internetu ty nejzaručenější návody na to, jak žít spokojený život. Prošla jsem si několika Skype sezeními, kde mi byly vyčištěny minulé životy, nařknutí, uhranutí, prokletí a karmické zátěže. Bylo mi řečeno, že bych měla hned pocítit úlevu, a já se cítila strašně provinile, protože jsem ale absolutně nic necítila… Žádné zlepšení. Říkala jsem si, že musím mít asi hodně velký problém, když ostatním to funguje, cítí se líp a já sakra pořád nic.
Bylo mi řečeno, že moje problémy a zátěže jsou opravdu natolik velké, že potřebují jen více takových sezení. Pokaždé mi svitla další naděje. Jenže dál jsem necítila žádnou sebemenší změnu. Řekla jsem si dost a jednoduše se dál babrala ve svých problémech. Co teď?
Ale nezoufám, vím, že nějaká cesta je a tak zkouším další. Vzývám do svého života anděly, medituji, snažím se být pozitivní, usmívám se na sebe do zrcadla a říkám si, že se moc miluji a že jsem prostě úžasná, píšu si své problémy a následně je rituálně pálím, ale zlepšení nepřichází.
Propadám se stále hlouběji do bažiny svého zoufalství a neschopnosti, ale při tom všem hledám dál… A objevuji Centrum Změn a Zdenčino ,,heslo”:

„Změním Vám život na lusknutí prstu!“

Říkám si, no jasně! Kéž by to bylo milé Centrum Změn tak jednoduché. Asi jste se ještě nesetkali s takovým uzlíčkem problémů, jako jsem já.
Nicméně čtu dál… Je to pozvánka na Akademii Psychology of Mind, ve které se mají lidé dozvědět, jak to v nás i v našem životě všechno funguje, proč se nám dějí některé věci a co s nimi můžeme udělat.

Navíc právě v této Akademii ukazují lidem to, co umí Zdeňka a Vladimír. Lidé, kteří projdou Akademií, pak následně mohou měnit životy i dalším lidem.

Hezká a příjemná myšlenka. Ladí to se mnou a moc se mi líbí představa, že bych takhle někdy někomu mohla i já pomoci změnit život. V pozvánce se píše o jedné hodině s koučkou Zdeňkou. Mám prý vyplnit dotazník. Sedám tedy a píšu…
A pak… Pak přichází odpověď přímo od Zdeňky, že si mám vybrat termín koučinku.
Nemůžu uvěřit svým očím. Fakt?! Pro jistotu restartuji počítač a ještě žádám i svou nejstarší dceru, aby mi onen e-mail přečetla. Mám obří radost a tak nějak vnímám, že tohle ,,setkání“ mi radikálně změní život.

Potkávám se se Zdeňkou na Skypu. Už od pohledu Zdeňka působí sebevědomě, žensky, ale zároveň příjemně a mile.  Stydím se a nejradši bych někam zalezla, ale Zdeňka mne hned vyvede z mých přesvědčení.

CO??? Tohle přece není v pořádku???

Chce se mi křičet zlostí, jak může říct, že jsem v pořádku, když mám takovýhle život?

Zdeňka mi ale hned na prvním koučinku ukáže, že to, co já považuji za pravdu, je jen jakási moje pravda.

Nejdřív se mi tomu nechce moc věřit, ale když se nad tím pořádně zamyslím, dává mi to smysl… Ale je tu i ten červík pochybností v mé hlavě.
Že by to bylo opravdu tak jednoduché?
A co tedy všechny ty návody, osobní rozvoj a meditace, které jsem předtím dělala? Postupně, při každém dalším koučinku se Zdeňkou, vidím, jak moc to všechno bylo neužitečné pro mě samotnou, můj život i pro mé děti.

Life coach Zdeňka

Připadám si, jako bych vyhrála v loterii života. Mám pocit, že se stal zázrak.
Občas se bojím, že je tohle jen sen. Ale není. V mém životě se začnou dít věci, které mne posouvají dopředu. Někdy to není úplně příjemné, ale já vím, že tohle je to, co jsem vždycky hledala. Nepřestávám jí děkovat a už vždycky budu.

 

 

Díky Zdeňce jsem pochopila, jak funguje život a naše hlavy…

A začalo mi to hezky postupně všechno docvakávat. Vše se začalo spojovat a dávat smysl…A světe div se, jsem šťastná. Po tolika letech!!!
Zdeňka mi každý týden pomáhá rozmotávat případné motanice mé hlavy, do kterých jsem se dostala. Někdy mi upravuje směr, kterým se dívám, když se zase začnu dívat někam, kde to nemá smysl. Učí mne tvořit z reality, kterou mám kolem sebe, a taky mi pomáhá uvidět to, co mne opravdu baví. Začínám tvořit a být úspěšná.

Díky ní a Centru Změn jsem pochopila, že nejsem neschopný jedinec, kterému život hází jen klacky pod nohy. Ale že život je jedno velké hřiště. A že…

Každý máme něco, čím můžeme inspirovat a obohacovat druhé

Je to tak jednoduché!
Najednou opravdu tvořím svůj život. Najednou i já pomáhám lidem kolem sebe. Doopravdy. Ne jen ve svých představách. Zdeňka mi také během koučinku umožňuje být i hostem v jejich Akademii, což je pro mne další neopakovatelná a úžasná zkušenost.  

Při každé koučovací hodině s ní objevuji další dílky do mé ,,skládačky” života. Při jedné z hodin Zdeňce říkám:

,,Zdeni, tohle, co mi ukazujete a učíte, staví veškerou psychologii na hlavu.

Všechny ty věci, co jsem dřív dělala, můžou jít k šípku.” Zdeňka se tomu jen směje a já?

Tvořím svůj život a jsem šťastná

Na začátku mého koučinku se Zdeňkou jsem byla jen žena se spoustou problémů.
Měla jsem strach, neměla jsem dost sebevědomí a už vůbec jsem neviděla, jaké mám schopnosti. Nevěřila jsem si a přestala jsem věřit i světu kolem sebe.  Přesto jsem strašně chtěla změnu svého života.
Už několik let mi byla velmi blízká živá strava, jen jsem nebyla schopná začít, neměla jsem odvahu a bála jsem se. Měla jsem přesvědčení, že jsou tu lepší a schopnější lidé, a navíc bez malých dětí. Tak nějak jsem si říkala, že to nemá smysl, protože lidí kolem živé stravy tady přece je hodně.

Zdeňka mne ale vyvedla ze všech mých omylů o tom, jaká jsem a co všechno nemůžu. Ukázala mi, co můžu, ale také to, co nemusím. Během koučinku se děly věci, které bych dříve považovala za zázrak, který se mně nikdy nemůže stát. Dnes už vím, že to nejsou zázraky ani náhody, že takhle prostě život funguje.

Je to opravdu tak jednoduché

Se Zdeňkou jsme se pustily do tvoření. Pomohla mi rozjet můj ,,nemožný” projekt.  To, co se dělo a děje, je naprosto neuvěřitelné a úžasné. Šířím s dětmi živou stravu, šířím ji v bio kvalitě, o které jsem si myslela, že to nepůjde, protože to lidi nechtějí. Opak je pravdou a zájemců je tolik, že někdy nestíhám vyrábět! ☺
Máme s dětmi tedy svou malou, rodinnou firmu s názvem RawFive a já se cítím báječně, protože tvořím to, co mne baví a co má pro mne smysl. Zároveň můžu zapojit i své děti, což je úplně nejlepší, protože i ony můžou vidět, jak funguje tvořivá energie, a to nejvíc, co jim jako matka mohu dát, je … šťastnou maminku. Nemusím je učit, jak mají být šťastné, vidí to. Dnes už vím, jak moc je pro mé děti důležité mít ve svém životě maminku, která ví o svých kvalitách, jde si za tím, co chce, a která dokáže rozpoznat, co je pro ni důležité a co není.

Rostu já a rostou i mé děti

Vidím, jak jsou nadšené, když můžou pomáhat v mém tvoření. Podařilo se mi skloubit péči o děti, tvoření toho, co mám ráda, a přivýdělek. Těším se na vše další, co přijde, a vím, že toho nebude málo. Dnes už vím, že to není život, kdo mi hází ty pomyslné klacky pod nohy, ale že se prostě dějí v mém životě věci, na kterých mám zásluhu. A také věci, nad kterými mohu jen mávnout rukou, protože je prostě neovlivním, a jít dál. Z mého života zmizely zbytečnosti typu: jsem neschopná a nic neumím. Vím, že toho umím hodně, a to dnes také předávám dál. V podobě živé stravy, a to nejen ve velmi oblíbených bonboniérách, které si u mne lidé objednávají.

Děkuju Zdeni,

Jsem za Vás opravdu vděčná. Děkuji za Vaši ochotu mi opravdu pomoci. Za to, že jste mi pomohla objevit sebe sama a svou jedinečnost. Za to, že jste měla a máte trpělivost s mými občasnými propady a nezdary.
Děkuji, že jste mi pomohla objevit kouzlo tvoření. Kouzlo mého života. Kouzlo, co skutečně znamená být matkou a pomáhat vyrůst mým dětem ve šťastné děti. To je to nejvíc, co jim kdy budu moci dát.
A děkuji, že jste mi občas pořádně ,,nakopala zadek”, protože prostě někdy nestačilo mi jen ukázat směr :).  
Moc děkuji. Mám Vás moc ráda. Já i děti. Opravdu hodně jste se zapsala do našich srdíček. Děkujeme!!!

S Láskou Zuzka a děti.

Zuzka Pospíšilová absolvovala Life koučink se Zdeňkou. Naučila se, jak si tvořit život podle sama sebe. Objevila, co umí a v čem je ona sama originální.

Můžete i Vy 🙂
Napište na: zdenka@centrumzmen.cz

 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz22. Led 4416

Jak se dostat z deprese až na vrchol

centrumzmen.cz22. Led 3725

Uvězněná ve zlaté kleci

centrumzmen.cz28. Lis 1797

Vydělala jsem 7x více než byla má investice

centrumzmen.cz30. Čvn 833

Viera Sluková: Čo mi dala Akadémie

centrumzmen.cz9. Led 2585

Jitka Rakušanová: A jaký je výsledek?

>