Zdeněk Krejčí

Opět jsem velice spokojený. Setkání v Brně – naprostá paráda. Rád jsem viděl známé tváře a rád jsem poznal tváře neznámé. Parádní webináře a živý FB s krásnými příspěvky. No a jako vždy skvělí průvodci Zdeňka a Vláďa. Radost a láska. Klid u Vladimíra, a akční neklid u Zdeňky mě dovedly k tomu, že stojím […]

Vladimír Vymětal12. Zář

16

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Opět jsem velice spokojený. Setkání v Brně – naprostá paráda. Rád jsem viděl známé tváře a rád jsem poznal tváře neznámé. Parádní webináře a živý FB s krásnými příspěvky. No a jako vždy skvělí průvodci Zdeňka a Vláďa. Radost a láska. Klid u Vladimíra, a akční neklid u Zdeňky mě dovedly k tomu, že stojím oběma nohama na zemi. 

Získal jsem jistotu. 

Docela otevřeně dnes mluvím o koučinku a nemám problém jej nabídnout. Tady jsem se polepšil. Navíc je zájem o moje články. Mohl bych podávat dva články měsíčně do novin. Díky PJD jsem se posunul hlavně v tvorbě.

Některá místa jsou hodnocena jako že tam byla hustá atmosféra, že by se dala krájet.
V programech Centa Změn je prostředí plné lásky tak husté, že by se nerozkrojilo 🙂  Už pro to je dobré se účastnit, pro ten náboj.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>