Zdeněk Krejčí

Opět jsem velice spokojený. Setkání v Brně – naprostá paráda. Rád jsem viděl známé tváře a rád jsem poznal tváře neznámé. Parádní webináře a živý FB s krásnými příspěvky. No a jako vždy skvělí průvodci Zdeňka a Vláďa. Radost a láska. Klid u Vladimíra, a akční neklid u Zdeňky mě dovedly k tomu, že stojím […]

centrumzmen.cz12. Zář

56

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Opět jsem velice spokojený. Setkání v Brně – naprostá paráda. Rád jsem viděl známé tváře a rád jsem poznal tváře neznámé. Parádní webináře a živý FB s krásnými příspěvky. No a jako vždy skvělí průvodci Zdeňka a Vláďa. Radost a láska. Klid u Vladimíra, a akční neklid u Zdeňky mě dovedly k tomu, že stojím oběma nohama na zemi. 

Získal jsem jistotu. 

Docela otevřeně dnes mluvím o koučinku a nemám problém jej nabídnout. Tady jsem se polepšil. Navíc je zájem o moje články. Mohl bych podávat dva články měsíčně do novin. Díky PJD jsem se posunul hlavně v tvorbě.

Některá místa jsou hodnocena jako že tam byla hustá atmosféra, že by se dala krájet.
V programech Centa Změn je prostředí plné lásky tak husté, že by se nerozkrojilo 🙂  Už pro to je dobré se účastnit, pro ten náboj.

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz17. Říj 1805

Chtěla jsem někoho komu můžu věřit

centrumzmen.cz13. Čvc 980

Akademie a pokora

centrumzmen.cz12. Zář 94

Michaela Broskevičová

centrumzmen.cz12. Zář 95

Pavla Hejnová

centrumzmen.cz12. Zář 70

Helena Burri

centrumzmen.cz12. Zář 48

Renata Čtvrtková

>