Renata Křivá

Celý rok před PJD  jsem fakt dřela a dělala vše podle “know-how” a taaaak to všechno doma i v práci ztěžklo a výsledek teda rozhodně neodpovídal té dřině. A pak jste přišli s PJD…  Osobní víkend byl prostě boží. To, že jsme se tam sešli lidi, kteří už něco pro sebe uviděli, bylo naprosto nezapomenutelné. […]

Vladimír Vymětal12. Zář

27

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Celý rok před PJD  jsem fakt dřela a dělala vše podle “know-how” a taaaak to všechno doma i v práci ztěžklo a výsledek teda rozhodně neodpovídal té dřině.

A pak jste přišli s PJD… 

Osobní víkend byl prostě boží. To, že jsme se tam sešli lidi, kteří už něco pro sebe uviděli, bylo naprosto nezapomenutelné. A ta otevřenost ve skupině na FB, ta mě bavila moc. No a tvoje obrázkové úkoly Zdeni.Boží! 🙂 

Když jsem vstoupila do programu, vůbec jsem netušila, co to se mnou udělá.  Jen jsem věděla, že mi vždycky ukazujete úžasný směr, kam se dívat. Dnes vím, že bych přišla o hodně, kdybych nešla. A jsem fakt šťastná, že jsem vstoupila. A že jsem si nebránila to hodně nasát.

Za ty tři měsíce jsem zase víc roztáhla křídla. Zmizela dřina, přepracovanost a objevila se nová šťáva jak s mými klienty, tak i lidmi v týmu. Navíc jako bonus k mému byznysu s cestováním i koučuji 🙂 A to jsem si rozhodně ani nepředstavovala. 

Vy dva, tohle vám chci opravdu napsat: Zdeni, ta tvoje přirozenost, tak tu faaaakt žeru. Vím, že to v sobě taky mám, tu nespoutanost a tu vášeň pro život, a teď už se nebojím  jí ukazovat 🙂 Vláďo, tebe nějak zvláštně platonicky miluju :-). Ty tvé dlouhé pauzy mezi větami, kterými řekneš víc, než kdybys to chtěl zabalit do slov. Jednou si dám koučink jen s tebou. 

Oba vás miluju a jsem vděčná, že jste a že děláte to, co děláte. Rozhodně si žádné další pokračování s vámi nenechám ujít. 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

Vladimír Vymětal12. Zář 9

Renata Čtvrtková

>