Renata Čtvrtková

Teď po programu mě někdy až fascinuje, co to skrze mne prochází. 

centrumzmen.cz12. Zář

48

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Já miluji být s Vámi a lidmi s porozuměním tak nějak na blízku. Víkend v Brně byl báječný a bude mi chybět to sdílení na FB. 

Ačkoliv je mi bližší a srozumitelnější Vláďův filozofický přístup a víc uslyším a uvědomím si pro sebe většinou skrze jeho slova, jsou momenty, kdy Zdenčina jednoduchost, přímočarost a nepatlání se v tom, mi přijde přímo boží. 

Jsem teď mnohem víc v klidu, co se týče vztahů a života. Mnohem víc realizuji, co mě napadne. Mám nabídky na spolupráci. Oslovují mne přátelé, chtějí se mnou nějak spolupracovat a je legrační, že ani neví jak a v čem. Říkají mi, že jde ze mne ,,něco”, snad vnitřní klid, ženskost prostě něco…..

Řekla bych každému, kdybyste ještě PJD dělali a je to jenom trochu lákalo, tak ať neváhají. Pro každého je tam něco ukryto i když si myslíme, že už vše víme. Vždycky si z něčeho sedneme na zadek a řekneme si: ,,sakra to jsem byl ale mimo”. A já si  vážně v PJD párkrát opět sedla.

Teď po programu je to jako by to ze mě teď tak nějak pěkně vše přirozeně ” lítalo” a někdy mě až fascinuje, co to skrze mne prochází. 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz17. Pro 972

Už vím jak žít s radostí

centrumzmen.cz25. Pro 1077

Dali jste mi větší klid do života

centrumzmen.cz13. Lis 1938

Nejsem na to sama

centrumzmen.cz12. Zář 65

Renata Křivá

centrumzmen.cz30. Lis 1490

Už vím čím zářím

centrumzmen.cz12. Zář 86

Dita Nováková

>