Renata Čtvrtková

Já miluji být s Vámi a lidmi s porozuměním tak nějak na blízku. Víkend v Brně byl báječný a bude mi chybět to sdílení na FB.  Ačkoliv je mi bližší a srozumitelnější Vláďův filozofický přístup a víc uslyším a uvědomím si pro sebe většinou skrze jeho slova, jsou momenty, kdy Zdenčina jednoduchost, přímočarost a nepatlání […]

Vladimír Vymětal12. Zář

9

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Já miluji být s Vámi a lidmi s porozuměním tak nějak na blízku. Víkend v Brně byl báječný a bude mi chybět to sdílení na FB. 

Ačkoliv je mi bližší a srozumitelnější Vláďův filozofický přístup a víc uslyším a uvědomím si pro sebe většinou skrze jeho slova, jsou momenty, kdy Zdenčina jednoduchost, přímočarost a nepatlání se v tom, mi přijde přímo boží. 

Jsem teď mnohem víc v klidu, co se týče vztahů a života. Mnohem víc realizuji, co mě napadne. Mám nabídky na spolupráci. Oslovují mne přátelé, chtějí se mnou nějak spolupracovat a je legrační, že ani neví jak a v čem. Říkají mi, že jde ze mne ,,něco”, snad vnitřní klid, ženskost prostě něco…..

Řekla bych každému, kdybyste ještě PJD dělali a je to jenom trochu lákalo, tak ať neváhají. Pro každého je tam něco ukryto i když si myslíme, že už vše víme. Vždycky si z něčeho sedneme na zadek a řekneme si: ,,sakra to jsem byl ale mimo”. A já si  vážně v PJD párkrát opět sedla.

Teď po programu je to jako by to ze mě teď tak nějak pěkně vše přirozeně ” lítalo” a někdy mě až fascinuje, co to skrze mne prochází. 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>