Petr Vít

Rozhodně mi bude chybět setkávání. Je hodně užitečné mít někoho, kdo mě zastaví pokud se ztratím ve svých myšlenkách, nebo slyšet příběhy druhých a následné reakce našich koučů na to.      V práci jsem si skutečně sáhl na to “nechat se vést”, a teď již nepochybuji. Sice nevím, jak a kdy to přijde, ale když to […]

Vladimír Vymětal12. Zář

18

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Rozhodně mi bude chybět setkávání. Je hodně užitečné mít někoho, kdo mě zastaví pokud se ztratím ve svých myšlenkách, nebo slyšet příběhy druhých a následné reakce našich koučů na to. 

    V práci jsem si skutečně sáhl na to “nechat se vést”, a teď již nepochybuji. Sice nevím, jak a kdy to přijde, ale když to přijde, tak to vždy bezpečně poznám a nechávám se vést. Cosi se ve mně  uvolnilo, jsem spontánnější, co mě napadne tak udělám a neremcám. 

Vnímám to i v soukromém životě. Přichází mi do života úžasní lidé, jako by se s nim teď roztrhl pytel. Mám i více energie a rychleji si odpočinu.

Pro mně to nejvíc je, že nyní bezpečně vím, že se mohu spolehnout na vnitřní vedení. Asi jsem si i konečně dovolil být sám sebou, bez ohledu co si o tom okolí myslí .). 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>