Pavla Hejnová

Pro mne určitě byl nejvíc víkend s těmi, co byli v Akademii. V této skupině se mi líbila vzájemná podpora jak ze strany našich koučů, tak i mezi ostatními.  Jsem teď mnohem víc při tom všem, co dělám. Nemám strach z ničeho.  V mém životě se změnilo všechno. Mám novou práci. Jsou tady noví kolegové […]

centrumzmen.cz12. Zář

96

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Pro mne určitě byl nejvíc víkend s těmi, co byli v Akademii. V této skupině se mi líbila vzájemná podpora jak ze strany našich koučů, tak i mezi ostatními. 

Jsem teď mnohem víc při tom všem, co dělám. Nemám strach z ničeho. 

V mém životě se změnilo všechno. Mám novou práci. Jsou tady noví kolegové a často jsou naše setkání vzájemným koučinkem. 

Mou hlavní pracovní náplní je vytvářet bezpečné prostředí pro sebevzdělávání dětí tak, aby byly motivované, úspěšné a hlavně aby je to bavilo. Všechno, čím jsem si prošla v Akademii i v PJD tady nachází další a další uplatnění.

Konverzace se Zdeňkou mi přinášela mnohem víc konkrétních možností, kam jít a čím začít. A fascinuje mě, jak hlavně na Vladimírovi je vidět, že to fakt všechno “jede”:)

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz12. Zář 49

Romana Rosandičová

centrumzmen.cz4. Led 1799

Zmenil sa môj vzťah k životu

centrumzmen.cz13. Bře 1454

Štěstí není náhoda

centrumzmen.cz18. Srp 2350

Vím, že Bůh není blbej

centrumzmen.cz27. Pro 969

Akademie mi toho dala mnoho

centrumzmen.cz26. Zář 1834

Chtěla jsem změnit sebe

>