Pavla Hejnová

Pro mne určitě byl nejvíc víkend s těmi, co byli v Akademii. V této skupině se mi líbila vzájemná podpora jak ze strany našich koučů, tak i mezi ostatními.  Jsem teď mnohem víc při tom všem, co dělám. Nemám strach z ničeho.  V mém životě se změnilo všechno. Mám novou práci. Jsou tady noví kolegové […]

Vladimír Vymětal12. Zář

12

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Pro mne určitě byl nejvíc víkend s těmi, co byli v Akademii. V této skupině se mi líbila vzájemná podpora jak ze strany našich koučů, tak i mezi ostatními. 

Jsem teď mnohem víc při tom všem, co dělám. Nemám strach z ničeho. 

V mém životě se změnilo všechno. Mám novou práci. Jsou tady noví kolegové a často jsou naše setkání vzájemným koučinkem. 

Mou hlavní pracovní náplní je vytvářet bezpečné prostředí pro sebevzdělávání dětí tak, aby byly motivované, úspěšné a hlavně aby je to bavilo. Všechno, čím jsem si prošla v Akademii i v PJD tady nachází další a další uplatnění.

Konverzace se Zdeňkou mi přinášela mnohem víc konkrétních možností, kam jít a čím začít. A fascinuje mě, jak hlavně na Vladimírovi je vidět, že to fakt všechno “jede”:)

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>