Monika Zapletalová

Skvělý program. Sdílení mi pomohlo si všímat těch věcí u sebe i ostatních. Cítila jsem podporu. Je super s vámi dvěma být v kontaktu. Tato forma programu mi velmi vyhovovala, je interakční a nesmírně obohacující. Byla jsem více aktivní a objevily se mi příležitosti, které jsem vykonala.  Nepřemýšlela jsem nad nápadem a hned ho dělala. […]

Vladimír Vymětal12. Zář

26

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Skvělý program. Sdílení mi pomohlo si všímat těch věcí u sebe i ostatních. Cítila jsem podporu. Je super s vámi dvěma být v kontaktu. Tato forma programu mi velmi vyhovovala, je interakční a nesmírně obohacující.

Byla jsem více aktivní a objevily se mi příležitosti, které jsem vykonala. 

Nepřemýšlela jsem nad nápadem a hned ho dělala. Začala jsem věci říkat tak, jak je cítím a vnímám, že i sama sebe vyjadřuji příměji. 

Namalovala jsem 5 obrazů, které půjdou do dražby. Přijala zakázku na kterou bych si dříve netroufla. Namalovala obraz pro školu. Zhubla 3kg 🙂 . Sjednala jsem si  tisky v Číně podle mých obrazů na hedvábí a až budou, budu z nich šít šaty.

Oba koučové mi hodně vyhovují, ale potřebuji Zdeňku, protože mě uvádí více do akce. Přináší mi jasněji u sebe vidět, co se děje a co ne! A kam nevidím, že můžu jít, tak tam mě ukáže a nakopne! 

Jsem šťastná, že jsem do PJD šla a určitě mi bude chybět sdílení s ostatními.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

Vladimír Vymětal12. Zář 9

Renata Čtvrtková

>