Michaela Broskevičová

Tý jo, toho bylo, o co bych přišla, kdybych nešla do tohoto programu. Hlavně bych přišla o vás dva a o spoustu zábavy. Přišla bych o super možnost lépe poznat, jak to v mém životě vypadá, když mě používá to ,,velké vedení”. Rozhodně bych přišla o možnost rozhýbat svůj život a být se skvělou partou […]

Vladimír Vymětal12. Zář

30

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Tý jo, toho bylo, o co bych přišla, kdybych nešla do tohoto programu. Hlavně bych přišla o vás dva a o spoustu zábavy. Přišla bych o super možnost lépe poznat, jak to v mém životě vypadá, když mě používá to ,,velké vedení”. Rozhodně bych přišla o možnost rozhýbat svůj život a být se skvělou partou lidí. 

Napsala bych každému, kdo nešel, že je to škoda, že do toho nešli, protože tohle byla opravdu neuvěřitelná jízda.

Bylo super setkat se opět naživo s lidmi, které jsem už znala a seznámit se s dalšími lidmi, co prošli Akademií. Byla jsem zvědavá a těšila jsem se na všechno nové. A toho bylo opravdu hodně. Jak na setkání naživo o víkendu, tak ve skupině na Facebooku i na webinářích. Nejvíc mi budou chybět úkoly, otázky a webináře, to mě vždycky nakoplo. 

 

Víc mluvím s lidmi a potkávám nové lidi. Je pro mě snadnější lidem říct, co dělám a říct si i o peníze. Jsem si mnohem jistější v tom, co dělám. Mé koučování to posunulo zase o kus dál. Je to teď mnohem snadnější.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 9

Renata Čtvrtková

>