Luděk Pastorek

Setkání s ostatnimi  ze skupiny byl největší přínos. Webináře a Facebook skupina také skvělé, zachytil jsem dobré připomínky a dobré vhledy pro sebe a svůj život.  Víc jsem postřehl nový pohled když o tom psal někdo jiný. To mi asi bude chybět.  Vím, že mi budou chybět hlavně příklady našich koučů takže si dám ještě […]

Vladimír Vymětal12. Zář

12

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Setkání s ostatnimi  ze skupiny byl největší přínos. Webináře a Facebook skupina také skvělé, zachytil jsem dobré připomínky a dobré vhledy pro sebe a svůj život.  Víc jsem postřehl nový pohled když o tom psal někdo jiný. To mi asi bude chybět. 

Vím, že mi budou chybět hlavně příklady našich koučů takže si dám ještě i koučink 🙂

Tihle dva koučové mají upřímný zájem ukázat nám a dalším lidem jaké máme a ještě můžeme využít možnosti ke zlepšení a zjednodušení našeho života.

Ti co zde nebyli tak přišli o nakažení šťastnějším životem které dnes vnímám. Dál o různé náhledy a uvědomění si, které jsou ovšem u každého velice individuální a ani je nejde vyjmenovat. Každopádně u mě to byl posun k lepšímu.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>