Luděk Pastorek

Setkání s ostatnimi  ze skupiny byl největší přínos. Webináře a Facebook skupina také skvělé, zachytil jsem dobré připomínky a dobré vhledy pro sebe a svůj život.  Víc jsem postřehl nový pohled když o tom psal někdo jiný. To mi asi bude chybět.  Vím, že mi budou chybět hlavně příklady našich koučů takže si dám ještě […]

centrumzmen.cz12. Zář

49

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Setkání s ostatnimi  ze skupiny byl největší přínos. Webináře a Facebook skupina také skvělé, zachytil jsem dobré připomínky a dobré vhledy pro sebe a svůj život.  Víc jsem postřehl nový pohled když o tom psal někdo jiný. To mi asi bude chybět. 

Vím, že mi budou chybět hlavně příklady našich koučů takže si dám ještě i koučink 🙂

Tihle dva koučové mají upřímný zájem ukázat nám a dalším lidem jaké máme a ještě můžeme využít možnosti ke zlepšení a zjednodušení našeho života.

Ti co zde nebyli tak přišli o nakažení šťastnějším životem které dnes vnímám. Dál o různé náhledy a uvědomění si, které jsou ovšem u každého velice individuální a ani je nejde vyjmenovat. Každopádně u mě to byl posun k lepšímu.

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz16. Dub 973

Můj tajný projekt

centrumzmen.cz12. Zář 61

Pavel Kříha

centrumzmen.cz9. Čvc 1767

Prásk! Zmizel stres, že to nedokážu

centrumzmen.cz22. Led 4570

Jak se dostat z deprese až na vrchol

centrumzmen.cz12. Zář 55

Zdeněk Krejčí

centrumzmen.cz22. Úno 1117

Vnitřní zdroje – kreativita – potenciál

>