Lenka Poláchová

Víkend v Brně byl super, předčilo to moje očekávání, webináře taky super, a ve skupině na fb bylo hodně oči otevírajících uvědomění. Tam, kde jsem byla po Akademii a kde jsem teď, je šílený rozdíl. Možná je to i tím, že jsem konečně během PJD pustila všechno, co jsem si ještě držela a myslela si, […]

Vladimír Vymětal12. Zář

21

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Víkend v Brně byl super, předčilo to moje očekávání, webináře taky super, a ve skupině na fb bylo hodně oči otevírajících uvědomění.

Tam, kde jsem byla po Akademii a kde jsem teď, je šílený rozdíl. Možná je to i tím, že jsem konečně během PJD pustila všechno, co jsem si ještě držela a myslela si, že vím něco líp, protože mi to občas fungovalo. Přijde mi i mnohem silnější, jak jste nám ukazovali na to, co se opravdu děje na konkrétních případech. 

Víc mě to v práci baví a jsem víc žádaná : ) A už vůbec nedám na zkušenosti někoho jiného, všecko si to jdu zkusit sama a koukám jenom směrem kam chci jít. Hodně se mi toho teď v životě děje. Rozhodla jsem se ke spoustě věcem v každé oblasti života. Pořád mě napadá něco nového a to také jdu realizovat. 

Jít do programu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední rok. Letos vlastně dělám samá úžasné rozhodnutí díky vám. Poprvé v životě mám opravdu pořádně jasno a nežiju v nějakých iluzích své hlavy a to mě hodně baví.

 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>