Lenka Poláchová

Víkend v Brně byl super, předčilo to moje očekávání, webináře taky super, a ve skupině na fb bylo hodně oči otevírajících uvědomění. Tam, kde jsem byla po Akademii a kde jsem teď, je šílený rozdíl. Možná je to i tím, že jsem konečně během PJD pustila všechno, co jsem si ještě držela a myslela si, […]

centrumzmen.cz12. Zář

79

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Víkend v Brně byl super, předčilo to moje očekávání, webináře taky super, a ve skupině na fb bylo hodně oči otevírajících uvědomění.

Tam, kde jsem byla po Akademii a kde jsem teď, je šílený rozdíl. Možná je to i tím, že jsem konečně během PJD pustila všechno, co jsem si ještě držela a myslela si, že vím něco líp, protože mi to občas fungovalo. Přijde mi i mnohem silnější, jak jste nám ukazovali na to, co se opravdu děje na konkrétních případech. 

Víc mě to v práci baví a jsem víc žádaná : ) A už vůbec nedám na zkušenosti někoho jiného, všecko si to jdu zkusit sama a koukám jenom směrem kam chci jít. Hodně se mi toho teď v životě děje. Rozhodla jsem se ke spoustě věcem v každé oblasti života. Pořád mě napadá něco nového a to také jdu realizovat. 

Jít do programu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední rok. Letos vlastně dělám samá úžasné rozhodnutí díky vám. Poprvé v životě mám opravdu pořádně jasno a nežiju v nějakých iluzích své hlavy a to mě hodně baví.

 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz13. Lis 1938

Nejsem na to sama

centrumzmen.cz13. Čvc 980

Akademie a pokora

centrumzmen.cz12. Zář 75

Lucie Ročková

centrumzmen.cz12. Zář 61

Pavel Kříha

centrumzmen.cz12. Zář 43

Radim Topič

centrumzmen.cz9. Led 2665

Vánoční dárek

>