Kateřina Macháčová

Víkend Pojďte ještě dál  byl absolutní pecka. Byla to škola hrou. A hodně mi docvakávalo. Skvělá byla i celá atmosféra – energie – společenství lidí, stejně naladěných.  Úkoly v dalších 12 týdnech  se mi líbily – díky nim jsem se znovu podívala tím směrem. Ale přiznávám, že někdy se mi do nich nechtělo. Ale to […]

Vladimír Vymětal12. Zář

21

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Víkend Pojďte ještě dál  byl absolutní pecka. Byla to škola hrou. A hodně mi docvakávalo. Skvělá byla i celá atmosféra – energie – společenství lidí, stejně naladěných. 

Úkoly v dalších 12 týdnech  se mi líbily – díky nim jsem se znovu podívala tím směrem. Ale přiznávám, že někdy se mi do nich nechtělo. Ale to je možná i to, co mi bude chybět – občasný úkol, který mě obrátí tím směrem… Těšila jsem se i na webináře. Na všechny. Těšila jsem se na lidi na FB – tahle skupina byla fakticky super.

Kdybych se měla znovu rozhodnout, jestli jít do PJD, neváhala bych ani minutu, a šla bych do něj znovu. Bylo to parádní, od zážitků na víkendu, až po celkové uvědomění, jak je život super, a že funguje sám. Jsem si teď jistější sebou i svým životem, mám se radši. Neumím to přesně vysvětlit. Vím, že se můžu spolehnout. Vím, že jsem. 

Se Zdeňkou je všechno jasné a jednoduché. Plné energie. Bez překážek. Nic není problém. 

S Vláďou – to je zamyšlení – vyladění přijímače. Obojí je super. 🙂 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>