Radim Topič

Na programu se mi nejvíc líbili naši koučové (myslím Zdeňku a Vláďu) a naše setkání (přece jen osobní kontakt nic nenahradí). Vím, že s vámi chci zůstat dál v kontaktu (to vám ale asi říká každý, že? ;-). Super byly taky různé “aha momenty”, když jsem si uvědomil něco ve svém vlastním životě.     […]

Vladimír Vymětal12. Zář

15

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Na programu se mi nejvíc líbili naši koučové (myslím Zdeňku a Vláďu) a naše setkání (přece jen osobní kontakt nic nenahradí). Vím, že s vámi chci zůstat dál v kontaktu (to vám ale asi říká každý, že? ;-). Super byly taky různé “aha momenty”, když jsem si uvědomil něco ve svém vlastním životě.
        Víc vidím to, co se opravdu děje. Občas mám stále pocit zahlcení a nestíhání, ale už to není tak destruktivní a paralyzující jako dřív. Někdy je toho prostě objektivně hodně, tak začnu dělat to, co je nejdůležitější nebo naléhavé, a věci se dávají do pohybu. 

Víc se pouštím do věcí, které jsem dřív odkládal, protože jsem nevěděl, “kudy do toho”. Když mě v práci něco naštve, má to mnohem menší a krátkodobější důsledky, než tomu bylo dřív.

     Mně ale každopádně přišlo super “jít ještě dál” a PJD jsem si rozšířil i o osobní koučink s oběma. Tohle poznání, na které jsem si sáhl už dřív a teď jsem ho ještě prohloubil, má podle mě obrovskou hodnotu a bez nadsázky mi změnilo život.

Jednoduše řečeno, díky rozhovoru s koučem jsem schopen vidět věci, které jsem předtím neviděl nebo jsem si jich dostatečně nevšiml. Je úžasné pozorovat, jak to dokáže okamžitě změnit pohled na svět, i to, jak se cítím a jak to mění můj život. 

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>