Jiří Rejmann

Program byl super. Přišel ve chvíli, kdy mě (ve sprše) napadlo, že by to asi zase chtělo koučing. Takže pro mě výborné načasování.  Nejvíc se mi líbil společný víkend. Je fajn vidět ty okamžité reakce, ty možnosti, ty změny a posuny u sebe i u ostatních. Je v tom velká síla.  Webináře jsem nestihl všechny, […]

Vladimír Vymětal12. Zář

25

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Program byl super. Přišel ve chvíli, kdy mě (ve sprše) napadlo, že by to asi zase chtělo koučing. Takže pro mě výborné načasování. 

Nejvíc se mi líbil společný víkend. Je fajn vidět ty okamžité reakce, ty možnosti, ty změny a posuny u sebe i u ostatních. Je v tom velká síla. 

Webináře jsem nestihl všechny, ale záznam vždy pomohl. Někdy jsem si to užil hodně, někdy jsem měl pocit, že jsem ,,mimo”, ale vždycky to bylo pro mě přínosné . FB skupina byla skvělá. Skoro vždycky se našlo něco, co mi zase trochu rozsvítilo v hlavě.

 A i když je to neuvěřitelné, tak jsou fajn a asi mi budou i chybět úkoly :). Bavil mě ten směr kudy zaměřovat svoji pozornost.

Pracovně se to posunulo hodně. Starostuju a koučuju. Při starostování už tolik neplánuji a nechávám se i tady vést. V koučování  mám pět nových klientů a nesmím zapomenout na tu velkou hromadu nových přátel. 

Chyba, velká chyba, vy ostatní přátelé z Akademie, že jste nešli. 

Jak jsem měl pocit po Akademii, že mám představu a je mi to všechno jasné, tak jsem uviděl zase úplně jiný, mnohem lepší a větší svět. A to je něco, co jsem si ani neuměl představit.

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

Vladimír Vymětal12. Zář 9

Renata Čtvrtková

>