Eva Fousová

Jsem zas ještě víc otevřená, víc si jdu za nápady, co mi přichází

centrumzmen.cz12. Zář

98

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Byla jsem zvědavá, jestli máte něco,co by mě mohlo fakt posunout dál. A teď to vypadá, že opravdu jo. PJD mi otevřelo oči a nastartovalo můj let. Budete mi chybět vy dva (ale můžu si vás pouštět ze záznamu webinářů a taky budu mít ještě koučink se Zdeňkou)

Jsem zas ještě víc otevřená, víc si jdu za nápady, co mi přichází. Hledám možnosti pro vydání knížky, začala jsem maloval obrazy a ukazuji je světu. Nabídnu své umění lidem. To je asi největší posun😊

 

Byla to neuvěřitelná jízda. I když jsem si myslela,že se mi nechce dávat do toho další peníze, nakonec bych dala i víc. Fakt to stálo za to! A hlavně…posunulo mě to o pořádný kus dopředu, ujasnila jsem si a pochopila to, co jsem se dozvěděla v Akademii, oživila si to a díky tomuhle programu to začala konečně používat v praxi. 

 

Líbí se mi jak to umíte vy dva. Posloucháte a objevujete ten potenciál v nás. Vytváříte nemožné a realizujete nápady. Skutečně pomáháte. 

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz5. Srp 1130

Stále jsem se ptal proč

centrumzmen.cz13. Čvc 981

Akademie a pokora

centrumzmen.cz12. Zář 56

Zdeněk Krejčí

centrumzmen.cz23. Zář 1151

Šlo to mnohem snáz

centrumzmen.cz16. Dub 973

Můj tajný projekt

centrumzmen.cz12. Zář 44

Radim Topič

>