Dita Nováková

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky.  Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo. Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve […]

Vladimír Vymětal12. Zář

22

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky. 

Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo.

Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve vzduchu nové projekty s kolegy 🙂. A v neposlední řadě mě čeká koučink se Zdeňkou, takže to je taky další věc, která mě určitě posune v pracovním životě dál. A nejen v něm..

Zdeňka absolutně rozpouští mé představy o čemkoli, díky ní se mnohem snadněji soustředím pouze na to, co mám před nosem. Její schopnost vidět věci okamžitě tak jak opravdu jsou, je neskutečná. 

U Vladimíra vidím jistotu, že všechno o čem jsme se tady bavili a zažili je skutečné. Těžko se mi to dává do slov..

Ani příště nechci příjit o tuhle neskutečnou zábavu, radost, lehkost, pohodu a vlastní ujištění, že cokoli v životě udělám, je v pohodě. Že se můžu pustit do čehokoli a nepotřebuju nic vymýšlet dopředu.Tu možnost jasněji uvidět, kdo opravdu jsem. 

Co my bude chybět? No tihle naši dva koučové a všichni ostatní. Ale protože se určitě zase budeme vídat dál, nebrečím :).

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal12. Zář 27

Renata Křivá

Vladimír Vymětal12. Zář 26

Monika Zapletalová

Vladimír Vymětal12. Zář 25

Jiří Rejmann

Vladimír Vymětal12. Zář 29

Eva Fousová

Vladimír Vymětal12. Zář 20

Helena Burri

Vladimír Vymětal12. Zář 30

Michaela Broskevičová

>