Dita Nováková

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky.  Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo. Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve […]

centrumzmen.cz12. Zář

87

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

Naprostá pecka od začátku až do konce! Živé setkání, Facebook skupina, online webináře. Úkoly od vás, které prostě miluju! Ty každodenní Zdeňky připomínky. 

Viděla jsem, jak nám znovu a znovu ukazujete na tu jednoduchost absolutně ve všem.  Všechno se zase zjednodušilo.

Dnes mám několik nových klientů a moc si tu práci užívám. Také jsou ve vzduchu nové projekty s kolegy 🙂. A v neposlední řadě mě čeká koučink se Zdeňkou, takže to je taky další věc, která mě určitě posune v pracovním životě dál. A nejen v něm..

Zdeňka absolutně rozpouští mé představy o čemkoli, díky ní se mnohem snadněji soustředím pouze na to, co mám před nosem. Její schopnost vidět věci okamžitě tak jak opravdu jsou, je neskutečná. 

U Vladimíra vidím jistotu, že všechno o čem jsme se tady bavili a zažili je skutečné. Těžko se mi to dává do slov..

Ani příště nechci příjit o tuhle neskutečnou zábavu, radost, lehkost, pohodu a vlastní ujištění, že cokoli v životě udělám, je v pohodě. Že se můžu pustit do čehokoli a nepotřebuju nic vymýšlet dopředu.Tu možnost jasněji uvidět, kdo opravdu jsem. 

Co my bude chybět? No tihle naši dva koučové a všichni ostatní. Ale protože se určitě zase budeme vídat dál, nebrečím :).

Napište mi soukromou zprávu

 centrumzmen.cz -  Zdeňka Čermáková & Vladimír Vymětal Jsme tu pro Vás. V Centru Změn, v místě, kde se mění Vaše životy. Life Coach & Lector Psychology of Mind


centrumzmen.cz10. Led 1289

Vždycky dostanu odpověď

centrumzmen.cz28. Říj 1687

Dal jsem si větší svobodu

centrumzmen.cz17. Bře 1076

Mám bezpečnější život

centrumzmen.cz13. Bře 1454

Štěstí není náhoda

centrumzmen.cz12. Zář 43

Radim Topič

centrumzmen.cz5. Srp 1130

Stále jsem se ptal proč

>