Online program Tvořte Nemožné

Objevte revoluční cestu ke splnění si Vašich snů a přání.

Dojděte ke svému cíli

90 dnů Vás krok za krokem povedeme k Vašemu cíli profesionální videa + audio k lekcím + 90 denní podpora + Kniha 12 kroků k super životu verze pro dámy a verze pro dámy + 2x bonus ke knize (samostatně neprodejné) + kniha Odhalení + Mp3 nahrávka Splňte si svá přání a sny. Své ,,tajné projekty". Jednoduše a snadno. Kdykoli si můžete online program rozšířit o osobní koučink.  

Vladimír Vymětal12. Lis

292

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

PREMIUM Vás dovede do cíle

90 denní online video program Tvořte nemožné – Revoluční eXperiment

Profesionální videa + MP3 nahrávky lekcí + pracovní manuál + 90 naší podpory
2x Kniha Tvořte nemožné + 2x Kniha Odhalení + mp3

Tvořte nemožné je ucelený onlie video porgram, který vás provede krok za krokem ke splnění si svého snu, přání. Pomůže Vám praktickou cestou dojít k vašemu stanovenému cíli. Program je založený na nejmodernějších poznatcích v oblasti Psychology of Mind.

✓ najdete v sobě originální nápady
✓ zbavíte se pochybností o sobě samotných
✓ objevíte nové zdroje pro vás zvolený projekt
✓ uvidíte originální řešení vašich problémů
✓ nastartujete tvorbu vašeho života bez námahy
✓ snadno a rychle dojdete do svého cíle
✓ zbavíte se stresu a nezdaru
✓ ukážete světu, co ve vás je
✓ lehce budete tvořit cokoli i v budoucnosti

K tomuto video programu se dostanete odkudkoli na světě. Stačí Vám připojení k internetu. Tvořte v pohodlí svého domova, na svých zasloužených dovolených nebo i při cestě do práce. Funuguje spolehlivě na pc, tabletech i vašich chytrých telefonech.

Čeká vás naše 90 denní podpora v programu

Součástí tohoto skvělého programu je také:

+ 2x Kniha 12kroků k super životu
verze pro dámy  i pro pány. Tvořte společně 🙂 

Na 220 stránkách najdete krok za krokem jak pokračovat v tom, co si chcete splnit. V knize jsou pro vás připraveny ,,malé úkoly”, ale nebojte se nic složitého. Praktickou formou vše kolem tvorby vašeho snu a přání začleníte do vašeho běžného života.

Díky této jedinečné knize

✓ získáte mnohem více času na sebe ✓ naleznete odpovědi na otázky, kterými se dnes zabýváte Jak to mám udělat?  Co z toho mého nápadu nakonec bude? Kam to moje snažení povede? Co když zase neuspěji? Proč se jiným daří a mě ne? A na mnoho dalších. Budete už vždy vědět, jak tvořit vše, co chcete ve svém životě mít. Tvořte nemožné v 12 jednoduchých krocích. Ke knize je dodáváný bonus, který Vám také zašleme.

+ 2x Kniha Odhalení + MP3 nahrávka

Na 100 stránkách v této knize naleznete to, co sami v sobě máte Přirozenost – Intuici – Zdravý rozum Tato kniha vám odhalí mnohá tajemství o vás samotných. Přestanete se trápit a začnete si užívat toho, co ve vás skutečně je. A je toho mnohem více, než se vám nyní zdá.

Kniha je dodávána i s  MP3 nahrávkou k poslechu.

Programy Centra Změn jsou vytvořeny na pevných základech Psychology of Mind. Po celém světě lidé využívají těchto nejmodernějších poznatků ve svém osobním i profesním životě.

Co říkají účastníci…

V 53 letech jsem se stala modelkou

Do programu jsem vstoupila s bláznivým a naprosto nemožným nápadem. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se. Byla jsem vybrána do finle ze 300 soutěžících mladých žen!

profile-pic
Hana Kašparová
Manažerka Mikamont

Naplněná peněženka

Nastal velký zvrat v mém životě. Osobním i profesním. Z utrápeného a vystresovaného podnikatele, se stal spokojený chlap. Rozjel jsem svůj nový byznys na základech, které mi tento program ukázal. Jsem více v akci a přitom bez stresu.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

Mám svoj byznys 🙂

Vytvorila jsem (foto)projekt Usmej sa a zmeň svet. Na začiatku som bola introvertka, nerada oslovovala cudzích ľudí, pracovala v korporátě, kde som nebola spokojená.Dnes fotím úsmevy nejen na Slovensku ale i v Portugalsku, Anglicku, Chorvátsku, Južnej Kórei, Nemecku, Taliansku, Bosne a Hercegovine, Anglicku, Poľsku či Rumunsku.

profile-pic
Dominika Kováčová
CEO Usmej sa a zmen svet

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal15. Lis 11

DESATERO

Vladimír Vymětal30. Říj 44

test produkt

Vladimír Vymětal22. Led 1610

Kniha Tvořte nemožné Prémiové vydání

Vladimír Vymětal18. Dub 12

GoSuper – 5 dnů pro Super život

Vladimír Vymětal15. Čvn 579

Kniha Tvořte nemožné PÁNI

>