Online program Tvořte Nemožné

Objevte revoluční cestu ke splnění si Vašich snů a přání.

Dojděte ke svému cíli

90 dnů Vás krok za krokem povedeme k Vašemu cíli profesionální videa + audio k lekcím + 90 denní podpora + Kniha 12 kroků k super životu verze pro dámy a verze pro dámy + 2x bonus ke knize (samostatně neprodejné) + kniha Odhalení + Mp3 nahrávka Splňte si svá přání a sny. Své ,,tajné projekty". Jednoduše a snadno. Kdykoli si můžete online program rozšířit o osobní koučink.  

Vladimír Vymětal12. Lis

332

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám k tomu po čem toužíte...

Přehrajte si Podcasty Centra Změn

PREMIUM Vás dovede do cíle

90 denní online video program Tvořte nemožné – Revoluční eXperiment

Profesionální videa + MP3 nahrávky lekcí + pracovní manuál + 90 naší podpory
2x Kniha Tvořte nemožné + 2x Kniha Odhalení + mp3

Tvořte nemožné je ucelený onlie video porgram, který vás provede krok za krokem ke splnění si svého snu, přání. Pomůže Vám praktickou cestou dojít k vašemu stanovenému cíli. Program je založený na nejmodernějších poznatcích v oblasti Psychology of Mind.

✓ najdete v sobě originální nápady
✓ zbavíte se pochybností o sobě samotných
✓ objevíte nové zdroje pro vás zvolený projekt
✓ uvidíte originální řešení vašich problémů
✓ nastartujete tvorbu vašeho života bez námahy
✓ snadno a rychle dojdete do svého cíle
✓ zbavíte se stresu a nezdaru
✓ ukážete světu, co ve vás je
✓ lehce budete tvořit cokoli i v budoucnosti

K tomuto video programu se dostanete odkudkoli na světě. Stačí Vám připojení k internetu. Tvořte v pohodlí svého domova, na svých zasloužených dovolených nebo i při cestě do práce. Funuguje spolehlivě na pc, tabletech i vašich chytrých telefonech.

Čeká vás naše 90 denní podpora v programu

Součástí tohoto skvělého programu je také:

+ 2x Kniha 12kroků k super životu
verze pro dámy  i pro pány. Tvořte společně 🙂 

Na 220 stránkách najdete krok za krokem jak pokračovat v tom, co si chcete splnit. V knize jsou pro vás připraveny ,,malé úkoly”, ale nebojte se nic složitého. Praktickou formou vše kolem tvorby vašeho snu a přání začleníte do vašeho běžného života.

Díky této jedinečné knize

✓ získáte mnohem více času na sebe ✓ naleznete odpovědi na otázky, kterými se dnes zabýváte Jak to mám udělat?  Co z toho mého nápadu nakonec bude? Kam to moje snažení povede? Co když zase neuspěji? Proč se jiným daří a mě ne? A na mnoho dalších. Budete už vždy vědět, jak tvořit vše, co chcete ve svém životě mít. Tvořte nemožné v 12 jednoduchých krocích. Ke knize je dodáváný bonus, který Vám také zašleme.

+ 2x Kniha Odhalení + MP3 nahrávka

Na 100 stránkách v této knize naleznete to, co sami v sobě máte Přirozenost – Intuici – Zdravý rozum Tato kniha vám odhalí mnohá tajemství o vás samotných. Přestanete se trápit a začnete si užívat toho, co ve vás skutečně je. A je toho mnohem více, než se vám nyní zdá.

Kniha je dodávána i s  MP3 nahrávkou k poslechu.

Programy Centra Změn jsou vytvořeny na pevných základech Psychology of Mind. Po celém světě lidé využívají těchto nejmodernějších poznatků ve svém osobním i profesním životě.

Co říkají účastníci…

V 53 letech jsem se stala modelkou

Do programu jsem vstoupila s bláznivým a naprosto nemožným nápadem. Stát se v 53 letech modelkou a zúčastnit se soutěže krásy. Podařilo se. Byla jsem vybrána do finle ze 300 soutěžících mladých žen!

profile-pic
Hana Kašparová
Manažerka Mikamont

Naplněná peněženka

Nastal velký zvrat v mém životě. Osobním i profesním. Z utrápeného a vystresovaného podnikatele, se stal spokojený chlap. Rozjel jsem svůj nový byznys na základech, které mi tento program ukázal. Jsem více v akci a přitom bez stresu.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

Mám svoj byznys 🙂

Vytvorila jsem (foto)projekt Usmej sa a zmeň svet. Na začiatku som bola introvertka, nerada oslovovala cudzích ľudí, pracovala v korporátě, kde som nebola spokojená.Dnes fotím úsmevy nejen na Slovensku ale i v Portugalsku, Anglicku, Chorvátsku, Južnej Kórei, Nemecku, Taliansku, Bosne a Hercegovine, Anglicku, Poľsku či Rumunsku.

profile-pic
Dominika Kováčová
CEO Usmej sa a zmen svet

Napište mi soukromou zprávu

 Vladimír Vymětal -  Každý může mít úspěšný, naplněný a šťastný život. Snadněji, než tušíte. Stačí pochopit a uvidět jednu základní věc... Ing. Vladimír Vymětal, jsem certifikovaný kouč, lektor Psychology of Mind


Vladimír Vymětal16. Bře 1009

Akademie Psychology of Mind

Vladimír Vymětal30. Zář 1529

Konzultace – management, leadership

Vladimír Vymětal28. Říj 75

4 bonusová videa – Buďte úspěšní

Vladimír Vymětal15. Čvn 648

Kniha Tvořte nemožné

Vladimír Vymětal17. Čvc 783

Koučink – Vladimír Vymětal 1. schůzka online

>