Home Akademie O mě už by si ani kolo nikdo neopřel aneb Jak jsem se ladila na dokonalost. Ing. Renata Křivá

O mě už by si ani kolo nikdo neopřel aneb Jak jsem se ladila na dokonalost. Ing. Renata Křivá

O mě už by si ani kolo nikdo neopřel aneb Jak jsem se ladila na dokonalost. Ing. Renata Křivá

Rozhovor  Ing. Renata Křivá, Gold Manager Swiss Haley a absolvent Akademie
& Zdeňka Čermáková Life&Byznys coach, lektor Psychology of Mind

Myšlenka, která mě dost často v minulosti napadla byla: ,,o mě už si ani kolo nikdo neopře. 🙂
Ing. Renata Křivá

Bylo to bláznovství

Jeden čas jsem stále zkoumala, co je se mnou v nepořádku. Kde všude se ještě mám vylepšit. V duchu jsem si neustále říkala, že bych měla mít více trpělivosti, být více sebevědomá, mít více odvahy, snažit se udělat se dokonalou ženou. Najít v sobě tu dokonalost. Bylo to bláznovství, to ale vím až dnes. ,,,Renčo, o tebe už si ani kolo nikdo neopře”, byla myšlenka, která mě často napadla.

Musíš na tom makat

Jezdila jsem na semináře, víkendy a měla pocit, že všichni ti lektoři a učitelé mají naprosto vyladěný život. I sami sebe že mají pěkně poladěné. Hlouběji jsem padala do toho, že je tedy se mnou něco v nepořádku, když to nedokážu. Pěkně jsem si jela v tom svém srovnávání se. Proč? Chtěla jsem to také tak mít. Chtěla jsem být vyladěná a mít super život jako oni. Chtěla jsem mít v životě tu dokonalost.

Kolo by si o mě nikdo neopřel

Manžel měl stálé každodenní připomínky k mému konání. Nedařilo se mi vydělat si peníze, postavit se na vlastní nohy. Nechtěla jsem být závislá jen na manželovi a tak jsem nabyla dojmu, že asi potřebuju vylepšit ještě víc, když mi to nejde.
Nejhorší na tom je, že čím víc jsem se tomu všemu osobnímu rozvoji věnovala, tím to bylo horší. Dělala jsem sama se sebou snad všechno: regrese, různé druhy terapií, haldy přečtených knih, konstelace… Odblokovávací víkendy, kde jsme si odblokovávali všechno, co nás napadlo. Skoro až k Atlantidě.
Bylo nám také všude sdělováno, že vše se dá nějak vysvětlit. I to proč mám dnes červený svetr… protože posiluju svoji čakru, své spojení se Zemí…… 🙂
Ne, nevysmívám se tomu, jela jsem v tom také. Dnes jen vidím, že to je slepá ulička.

Potkala jsem Centrum Změn

zdenka-hlavicka-hnedafb3a to mi opravdu změnilo život od základu. Už od prvního telefonátu se Zdeňkou jsem vnímala přirozenost.
Žádné vylepšování a dokonalá vyladěnost všech těch rádoby učitelů, ale přirozenost. Žádná ,,dokonalost”… prostě život v jeho přirozenosti. No a už jsem v Centru Změn zůstala.

Prošla jsem si všemi programy, které máte. Jsem s vámi ráda 🙂
Nejen proto, že jste mi ukázali, kdo opravdu jsem, ale vy dva si nehrajete na ty ,,vyladěnce”. Na někoho, kdo si myslí, že ví. Vy VÍTE. A v tom je obrovský rozdíl.
Je krásné vidět, že jste lidé jako my všichni. Ukazujete přirozenost. Hlavně moji přirozenost. Ne poučky a chytré řeči, ale to, co je pravdivé a hlavně platí pro mě. Ukazujete život, jak funguje, ne afirmace, kterými bych se měla řídit, ale to, co je opravdu v mém životě.

Rostu a vzkvétám

Je mi 52 let a dnes se cítím na 39. 🙂
Klientela roste. Můj mladší syn roste, můj vztah s manželem roste. Já rostu profesně. Splnilo se mi to, co jsem takovou dobu tenkrát před lety hledala v osobním rozvoji. Děje se to ,,samo” přirozeně. Ano, pracuji a pracuji více, ale jinak. Více mám všeho uděláno a přitom v klidu.

renata_kriva_centru_zmen

 

Je nádherné umět dnes díky Akademii lidem ukazovat kolem sebe, že i oni mohou žít úžasný a šťastný život. V radosti se dá prožít celý život. 🙂

Ing. Renata Křivá
Gold Manager Swiss Haley

 

 

 

>