Koučink změní Váš život

3 Principy, Sydney Banks, Inside-Out, Psychology of Mind

Rezervujte si s námi schůzku!

Pojďte si promluvit o Vás a o tom, co všechno je možné. Rezervujte si ZDARMA schůzku.
Klikněte a vyplňte stručný dotazník. Budeme Vás kontaktovat

image

Life Koučink

Chcete život, který Vás baví a naplňuje? Chcete být šťastní, spokojení, tvořiví, milující a milovaní? Žít naplno spokojený život? Toto je vaše nejlepší volba.

dribbble

Byznys Koučink

Pro lídry, manažery, podnikatele. Rozehrajte byznys na nové úrovni. Vyšší  efektivita, produktivita, spolupráce. Nové šance a tvořivá řešení

heart-o

Akademie Koučinku

Staňte se Transformativním koučem!  Objevte nejmodernější Inside-Out koučink. Změňte svůj život, naučte se měnit životy druhých. 

Navzdory zažité představě, to, po čem v životě toužíme není otázka silné vůle, práce na sobě, zdokonalování své osobnosti ani taktik a strategií... Tvořivost, efektivita, originalita, úspěch přicházejí z jiného zdroje. 

Učíme malé a střední podnikatele, manažery, lídry, kouče jak budovat vysoce úspěšný byznys, efektivní tým, kvalitní vztahy, více tvořivosti, produktivtu angažovanost bez stresu a časové náročnosti

Life Koučink

Můžete být spokojení, úspěšní, šťastní

Všichni lidé mohou mít a dělat cokoli po čem touží. I Vy.  Nemusíte se zbavovat strachu, není třeba hledat motivaci, není třeba mít správné cíle a skvělé plány, není třeba mít talent a obrovské zkušenosti, abyste prožily krásný, plný, tvořivý a úspěšný život.  Je to mnohem , mnohem snadnější. 

Dokážete mnohem více, než si dokážete představit

Je tu jednoduchá 100% spolehlivá cesta ke všemu, po čem dnes toužíte. Ukážeme Vám ji. 

Výsledky naší spolupráce

 • Získáte nové příležitosti, úspěch, radost, spokojenost a svobodu
 • Zbavíte se nejistoty, stresu a strachu
 • Zlepšíte své vztahy s lidmi v osobním i profesním životě
 • Společně vytvoříme život o kterém dnes jen sníte
profile-pic

Vďaka akadeémii prišlo aj viac peňazí a klientov.

Všetky vzťahy sa mi od základov zmenili. Hlavne sa mi zmenil vzťah k samému sebe. Prestal som si prekážať a púšťam sa viac do vecí, do ktorých by som sa pred tým nepustil, stále sa toto posúva viac a viac. S tým vším prišlo aj viac peňazí a klientov.

Ing. Martin Sýkora Kouč

Pomáháme manažerům a lídrům tím, že jim ukazujeme překvapivou jednoduchou pravdu - problémy, které řešíte nejsou způsobeny komplikovanými okolnostmi okolo vás. Je tu jedna přehlížená společná příčina. My Vám ji ukážeme a pomůžeme změnit.

Byznys & Executive Koučink

Nejdůležitější faktor

Nejdůležitější faktor, který ovlivňuje schopnost organizací a týmů tvořivě řešit složité problémy, produktivně a efektivně fungovat v prostředí moderního byznysu, je stav mysli jednotlivých lidí. 
V průběhu naší spolupráce objeví Váš tým, jak zásadně tento faktor ovlivňuje schopnost v každém okamžiku fungovat na mnohem vyšší úrovni. Váš tým získá schopnost být v optimálním stavu, tvořivý, soustředěný a aktivně zapojený i v těch nejsložitějších situacích. 

Univerzální dynamika lidského chování

V průběhu naší spolupráce předáme základní principy, které Vám umožní mít kdykoli přístup k tvořivým , originálním, inteligentním řešením pro Vaši firmu.

Výsledky naší spolupráce

 • Vyšší produktivita, efektivita, zisk
 • Vyšší spokojenost zaměstnanců, lepší psychická odolnost, správné rozhodování
 • Vyšší nadšení a zapojení do práce, tvořivý a originální přístup k řešení problémů
 • Lepší vztahy v pracovních týmech a organizaci
 • Lepší sebedůvěra, vyšší jistota a méně stresu
profile-pic

Opravdu jste mi změnili život, vztah i podnikání.

To se nedá popsat. Vypnul jsem všechny osobní rozvoje, smazal se ze všech seznamů pro rozesílání moudrých rad a návodů. Už vím, co znamená žít v Klidu, Moudrosti, Jistotě, Akci, Energii. Žiju Život plný všeho.

Aleš Drnovský Realitní makléř


Největší nevyužitý zdroj úspěchu každé firmy jsou lidé

Stav Vaší mysli a stav mysli vašich pracovníků je to, co pohání výkon, produktivitu, efektivnost a dosahování výsledků. Pochopení klíčového vlivu stavu mysli Vám přinese revoluční změnu. Firemní procesy, pracovní nasazení, dovednosti a schopnosti mají vliv na vaše výsledky přímo úměrně stavu mysli vašich pracovníků. Naučíte se 3 základní principy, které vytvářejí a přímo ovlivňují stav mysli.

Není to Váš šéf, který vám dělá ze života peklo, nejsou to termíny, finance a komplikace, které vám způsobují stres. Co nevidíme je, že skutečnou příčinou je vždy pouze stav mysli, nedostatek jasného pohledu. Proto všechny pokusy o řešení následků, bez řešení příčin, nevedou k výsledkům. 

Ukážeme Vám v průběhu naší spolupráce jaké jsou základní principy. Jak se mění stav mysli. Neříkáme Vám jak máte řídit svoji firmu, neříkáme obchodníkům, jak mají prodávat , neříkáme manažerům, ja mají pracovat s lidmi. Ukazujeme vám přehlíženou základní příčinu, která vám umožní být významně lepší ve všem, co děláte. Být lepší lídr, manažer, kouč, podnikatel, sportovec, umělec, rodič, partner ...

2x tak daleko s polovičním úsilím

Pracovníci budou spokojenější a bez stresu, zvyšuje se produktivita , snižuje se chybovost, zlepšují se obchodní výsledky, zvyšují se zisky, zákazníci jsou spokojenější, zaměstnanci jsou spokojenější. To všechno při stejném nebo nižším pracovním vytížení. 

Nejčastější změny, které Vám koučink s námi Vám přinese do Vašeho života zahrnují: 

 • Spolehlivý přístup k vnitřní inteligenci a hlubší moudrosti
 • Přirozené sebevědomí, optimizmus, a odolnost
 • Plné zapojení do života a současně vnitřní  klid a spokojenost

K mnoha výhodám, které to přinese do Vašeho osobního i profesního života patří např.:

 • Méně stresu i ve složitých situacích
 • Lepší rozhodování 
 • Lepší vztahy s lidmi a lepší schopnost se dohodnout a řešit konflikty
 • Nová tvůrčí řešení zdánlivě neřešitelných problémů
 • Více úspěchu, vyšší efektivitu, vyšší produktivitu ve všem co děláte
 • Větší radost ze života

Jak koučink probíhá:

 • 12 schůzek v průběhu 3 měsíců - vždy jednou týdně
 • Schůzky probíhají online ( skype, telefon, hangout, ...) Je možné se dohodnout na osobních schůzkách 
 • Cena za 3 měsíční spolupráci je 50 000 Kč

Cíle transformativního koučinku

Ukazuje lidem, jak funguje náš život

Neučí je to, protože to všichni víme, ale spíš to připomíná a ukazuje – čím klidnější jsme, tím jsme efektivnější ve všem, co děláme. Čím méně blázníme v naší hlavě, tím více moudrosti se v ní objevuje. Čím méně jsem ve své hlavě a dokola přemílám, co se mi dříve nepovedlo a co si myslím, že se nepovede příště, tím více je tam místa pro nové myšlenky, čerstvé, originální. Myšlenky, které jsme si ještě nemysleli. Nový pohled zevnitř. A tím lépe si vedeme. Čím méně máme na mysli, tím více jsme přítomní, tím lehčeji jsme ve spojení s ostatními a tím snadněji uvidíme, o co jde v jejich životě. Protože jsme tu pro ně, s nimi.

Takhle naše mysl funguje, když jede naplno, není tam prostor pro nic nového. Když se zklidní, přijde nová myšlenka a uvidíme, že nová myšlenka je to, co hledáme. Nová myšlenka je odpověd na každou otázku, kterou máme. Je to řešení na každý problém, který máme. Přichází nás zachránit. Někdy je to nová myšlenka o problému a někdy je to nová myšlenka o tom, o čem jsem si mysleli, že je problém.

Často problém přestane vypadat jako problém. Transformativní koučink má mnoho cílů – jeden z cílů je otevřít prostor pro novou myšlenku. Ukázat lidem, jak naše mysl funguje. Začnou sami pro sebe vidět užitečnost toho, se zklidnit. A mnohem méně mají potřebu se znovu zamotávat do myšlenek. Hodně dobrého se lidem přihodí jen díky tomu. Začneme si vytvářet stabilní vztah se svou moudrostí. S tou hlubší částí naší mysli. S tím, co k nám přichází.

Inside-Out 

Další cíl je pomoci lidem pochopit, jak náš život funguje. Inside – out vytváření reality. Fakt, že naše mysl funguje více jako projektor, než jako kamera. Skutečnost, že prožíváme své myšlenky ale myslíme si, že prožíváme okolnosti. Když lidé začnou tohle vidět sami pro sebe, celý svět přestane stát na hlavě. Protože najednou už nejsme vydáni na milost a nemilost okolnímu světu. Když začneme vidět, že naše životy jsou ze 100% vytvářené zevnitř, našimi myšlenkami, vědomím a myslí, najednou nejsme obětí ničeho. Myšlenky plynou. Nejsme uvěznění ve svých okolnostech a nebo prožitcích. Naše životy se prostě mění a tím se otevírají novým pohledům, novým myšlenkám, což zase jen prohlubuje náš vztah s naší moudrostí. 

Kde jsou zdroje naší geniality

Začneme mít pocit, začneme vnímat, kdo skutečně jsme. Ne svoji osobnost, ne naši identitu vytvářenou myšlenkami, ale na mnohem hlubší úrovni, ve své podstatě. Začneme vnímat, že jsme vytvořeni ze stejné energie, jako vesmír, jako bůh, jako život, jako inteligence za životem. To změní náš život.

Největší změna v mém životě byla, že teď už nejsem tou nejdůležitější osobou ve svém životě.

Můžeme se to snažit předstírat: ano, je dobré být pokorný, měl bych méně přemýšlet o sobě…, ale skutečně ztratit zájem zabývat se svým vlastním příběhem je osvobozující.

Mapa světe z našeho EGA: 80% jsme my, a pak je tu naše rodina 15% a blízcí – 4% , a pak je tu kousek pro všechny ostatní a celý svět.

Když začneme vidět, kdo skutečně jsme, obrázek se změní. Najednou je v obrázku mnohem více místa pro svět a život. Občas dokonce ani nejsme na mapě a není to o nás… Ne proto, že tohle tak máme dělat, ale protože jednoduše vidíme, Mimo prožítek života, čisté vědomí, kdo bychom byli?

Vystoupila jsem ze své ulity

Zdeňka a Vladimír mi pomohli podívat se jinak na svůj život. Uvidět, že nic nemusím, když nechci, a že můžu všechno, co chci. Štěstí, láska, život - všechno tady je. A je to tady i pro mne. Vystoupila jsem ze své ulity ve které jsem se schovávala.

profile-pic
Mgr. Kateřina Macháčová
Obchodník

Můj život se dokonale změnil.  

V Akademii mě fascinovalo to, že je vše jasné, jednoduché a přirozené. Prostě nic komplikovaného na rozdíl od osobního rozvoje, kterým jsem si 18let procházela. Tady jsem konečně našla to, co jsem celou dobu hledala. Můj život se dokonale změnil.

profile-pic
Petra Mašková
Lektorka

Naprosto se změnily mé vztahy osobní i v mé profesi.

Naprosto jasně si uvědomuji rozdíl mezi dobou před Akademií kdy jsem všechno hrnula hlavou a teď po Akademii kdy opravdu žiju naplno. Dala jsem svému životu zelenou. Naprosto se změnily mé vztahy osobní i v mé profesi.

profile-pic
Renata Křivá
Podnikatelka

Dali jste nám mnohem víc, než jste slíbili

Vážím si toho, že jste v Akademii byli opravdu pro nás a s námi a dali nám mnohem víc, než jste slíbili. Mně se líbí, že slepého byste ,,přinutili" vidět. A já tím slepým byl. Víte, co potřebuji a navíc jste mě nabudili obrovskou energií a chutí žít.

profile-pic
Ing. Zdeněk Krejčí
Terénní inspektor

Akademie mi ukázala cestu zpátky domů, k sobě.

Našel jsem to, co jsem měl jako dítě, radost z každé chvíle a vědomí, že vždy jednám správně. K tomu přišly super objevy: energie, akce a praktické věci, jak pro mne, mou rodinu, tak pro mou profesi starosty.

profile-pic
Ing. Jiří Rejmann
Starosta

Vďaka akadeémii prišlo aj viac peňazí a klientov.

Všetky vzťahy sa mi od základov zmenili. Hlavne sa mi zmenil vzťah k samému sebe. Prestal som si prekážať a púšťam sa viac do vecí, do ktorých by som sa pred tým nepustil, stále sa toto posúva viac a viac. S tým vším prišlo aj viac peňazí a klientov.

profile-pic
Ing. Martin Sýkora
Kouč

Život je mnohem svobodnější a tvořivější

V Akademii se poukazuje na absolutní potenciál v nás, zdroj Života. Odtud je jasnější pohled Jak jednoduše žít. Velmi praktická věc. Můj vnitřní prostor se vyčistil a osvobodil, to mi dělá jednoduší a šťastnější život a vztahy v něm.

profile-pic
Petr Wicha
Podnikatel

Opravdu jste mi změnili život, vztah i podnikání.

To se nedá popsat. Vypnul jsem všechny osobní rozvoje, smazal se ze všech seznamů pro rozesílání moudrých rad a návodů. Už vím, co znamená žít v Klidu, Moudrosti, Jistotě, Akci, Energii. Žiju Život plný všeho.

profile-pic
Aleš Drnovský
Realitní makléř

V Akademii jsem objevila co je skrytý potenciál člověka

V Akademii jsem objevila sama pro sebe, co to je když se řekne skrytý potenciál člověka. Hodně mi to pomáhá v práci s mými studenty. Každopádně bych zařadila program Akademie jako povinný předmět na všech školách.

profile-pic
Ing. Eva Lacková Ph.D.
Učitelka na vysoké škole

Akadémia je to najlepšie, čo sa mi mohlo stať.

Zažila som bezprostrednost, hravý sposob učení. Žiadne odsudzovanie a posudzovanie. Podpora, kedy vo mňa vidia viac ako ja sama. Nenasilnym sposobom ma navadzali na veci ktore chcem.

profile-pic
Ing. Dominika Kováčová
KMV-koordinátor

Objevíte sebe a Váš nádherný svět

Již nějakou dobu jsem cítil - co děláte vy, to je budoucnost, to je nový věk, jednoduché, přirozené, ..Pravda. Nic jiného není ani možné, za pár let osobní rozvoj jak ho známe zmizí v propadlišti dějin. Moc děkuji, že jste! Centrum změn je centrum budoucnosti. Ukazuje budoucnost v současnosti - Zdeňka a Vladimír ukazují tam, kde konečně objevíte sebe a Váš nádherný svět.

profile-pic
Mgr.Tomáš Gargulák
Soudce

Neuvěřitelně se mi zjednodušil život a otevřely se mi nové možnosti.

Z obou našich učitelů na mne čišela energie a porozumnění života. Názornost na praktických příkladech, jejich zkušenosti a důvtip mi byli vždy oporou.

profile-pic
Jitka Zavadilová
Finanční poradce

Každý z nás má vše, co potřebuje, aby žil šťastný, tvořivý a úspěšný život. Jen to občas sám u sebe nevidí.

Ukážeme Vám, co ve Vás skutečně je. I Vy můžete prožít šťastný, naplněný a úspěšný život. Jsme tu pro Vás. 

Ing. Vladimír Vymětal,
Life kouč, lektor Psychology of Mind
Zakladatel Self Care Academy, Asociace transformativních koučů

Zdeňka Čermáková,
Life & byznys kouč Psychology of Mind
Zakladatelka Centra Změn, místa, kde se mění lidem životy.

>