Novinka!  Můžete mít, co chcete. Objevte svého génia!
12 jednoduchých kroků 
Skončete s neúspěchem
a nastartujte SUPER život!

Tvořte nemožné
12 kroků k SUPER životu

Ing.Vladimír Vymětal & Zdeňka Čermáková

Objednejte ihned knihu za 600 Kč 350 Kč a získejte tyto bonusy navíc ZDARMA!

00
Dny
02
Hodiny
06
Minuty
04
Sekundy

Bonus 1

Úžasná kniha ODHALENÍ

Bonus 2

Video kurz - Tvořte nemožné

Tato kniha má neuvěřitelný dopad na kvalitu Vašeho života!

"Chcete novou práci? Více peněz? Lepší vztahy?
Začít malovat, psát, tvořit?
Objevit, co skutečně chcete a co všechno dokážete?
Chcete si plnit své sny?

12 kroků, jak začít tvořit i nemožné.
*****Revoluční kniha, která navždy změní Váš život

Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují lidé,kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat,místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. Nemožné neexistuje!

Všechny nasbírané dokonalé návody zahoďte, udělejte si průvan v knihovničce a pořiďte si tuhle jednu jedinou knížečku.

A hlavně si ji přečtěte. A ještě hlavněji, pusťte se do toho! Ne, v téhle knize není další návod, jak si to vše předem naplánovat. Jak si správně stanovit cíle. Jak se vyhnout prokrastinaci. Jak se sebemotivovat. Jak to na 100% dotáhnout do konce. Nic podobného totiž neexistuje.V téhle knize je mnohem víc. Je v ní totiž ŽIVOT!

Přestaňte se osobně rozvíjet a začněte žít. Kytka taky nepotřebuje kurzy kvetení a techniky tvorby vůně.Ani vy ne... :)

Aleš DrnovskýRealitní makléř

Byla jsem v jeden čas ve svém životě pěkně zamotaná. Nevěděla jsem co dělat, čím si vydělávat a kde a jak se uplatnit. Sama se synem a starostí o těžce nemocného otce. Přišla jsem do Centra Změn. Ke Zdeňce a Vladimírovi. Dnes mám nové zaměstnání a dělám to, co mě opravdu baví. Tady jsem překonala i ztrátu svého milovaného tatínka. Dokázala jsem prodat dům o který dlouhou dobu nikdo neměl zájem. Odstěhovala se do jiného města, což jsem si neuměla ani představit, že by šlo. Troufám si na věci na které jsem dřív ani nepomyslela. Dokonce pojedu i na svoji vysněnou cestu do Peru. Děkuji sobě za to rozhodnutí udělat ten první krok. Děkuji Zdeňce a Vladimírovi, že mi pomohli k tomu, žít život, jaký jsem si vždy přála.

Romana RosaKouč, malířka

Nejčastěji se nás ptáte:

Chtěla bych jiné zaměstnání, možná i podnikat. Něco jako kdyby opravdového ve svém životě udělat. Pomůže mi s tím Váše kniha?

Ano pomůže! Každý z nás má nápad, jak to udělat. Jen o něm mnohdy nevíme. Při čtení knihy se Vám ten nápad nejen objeví, ale budete i vědět, že je to ten správný nápad.

Vím, co bych chtěl dělat, jen si netroufám se do toho pustit. Moje rodina mě v tom také moc nepodporuje. Neumím se rozhodnout? Řeší se v knize tyto věci?

Ano řešíme i toto. Co je správné rozhodnutí je snadné uvidět, když víte kam se dívat. V této knize se dozvíte, jak vždy vědět jak se rozhodnout a Vaše okolí Vás začne podporovat.

Jsem pořád na začátku. Vím, co chci dělat i mě to baví, ale nikdy se nedostanu dál. Vždycky se někde zaseknu. Pokaždé mi vstoupí do cesty nějaká překážka a já nevím jak dál. Co s tím?

​Tato část se týká mnoha lidí a v naší sérii videí ji věnujeme velkou pozornost. Co dělat, když se zasekneme a nevíme, co dělat dál. I vy můžete pokračovat ve splnění si toho, co chcete. Uvidíte, že to jde snadno.

Děti odrostly a mám tedy čas na svůj sen. Jenže na druhou stranu si říkám, že jsem už opravdu dost stará na to, abych se do něčeho pouštěla. Je to jen pro mladé nebo i pro zralé?

Na naše přání a sny není nikdy pozdě. Znáte otázku: když ne teď, tak kdy? V naší knize uvidíte, že nejsme opravdu ničím omezováni. Věkem, zdravím, penězi ani časem.

Autoři: Zdeňka Čermáková & Ing.Vladimír Vymětal

Lektoři Psychology of Mind, certifikovaní koučové. Zakladatelé společnosti Centrum Změn, Self Care Academy. Autoři úspěšných online programů Škola Štěstí, Revoluční eXperiment, Tvořte nemožné, Ready4Life, Vztahy, Nebezpečná Ženská, Akademie Naučte se vzkvétat. 


12 jednoduchých kroků 
Jak skončit s neúspěchem a nastartovat SUPER život!

"Revoluční kniha, která změní nemožné na možné!"

Objednejte DNES a získejte dárek! 

Doručíme Vám ji ZDARMA. Zítra u Vás doma (Objednávky rozesíláme v pracovní dny ve 14 hodin)

Líbí se Vám? Sdílejte se svými přáteli: