Online setkání PRO ŽENY S KOUČKOU CELEBRIT, MILIONÁŘEK A ŠPIČKOVÝCH OBCHODNIC.

3. února v 19:30 

Co dělat, abyste vydělávala
(i v této době)

Klikněte a získejte odkaz na online setkání

Na online setkání se dozvíte: 
Jak můžete mnohem snadněji prodávat a to i v této době. Ukážu vám nejdůležitější chyby, kterými si bráníte v prodejích a jak se jim snadno vyhnete.
Vydělávejte si i vy tím, co máte, co umíte. Tím, co vás baví a naplňuje.  
Těším se na vás  
Vaše ®️Koučka Zdeňka Čermáková 

Dnes mám plný diář schůzek. Před programem jsem se jen bála jak se uživím. Zdeňka mi pomohla najít klienty a navíc rozšířit mé služby. Doporučuji všem ženám, které opravdu chtějí prodávat!

Karolína Navrátilová
Interierový poradce

profile-pic
Elena Vargová Web designer

Výborná investícia

Najviac sa mi páčil Zdenky priamy prístup. Mne sa zvýšil predaj o 30% a vytvorila som platený Klub. Stojím oveľa pevnejšie na svojich nohách. Program vnímam ako výbornú investíciu do seba. Odporúčam… Ak sa žena zapojí, tak je v podstate nemožné, aby sa jej nezačalo dariť lepšie.

profile-pic
Monika Zádrahová Majitelka studia Komtess

Našla jsem svůj talent

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem :)
Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.

profile-pic
Marcela Černá Lektorka péče o tělo a duši

Prodávám efektivněji a úspěšněji

Se Zdeňkou mě to moc bavilo. Vše mi rozšiřovalo obzory v tom co a jak dělat dál efektivněji. Ujasnila jsem si spoustu věcí k podnikání. Tento program doporučuji ženám, které chtějí posun ve svém byznyse. Mám teď rozhodně více odvahy. A prodávám mnohem úspěšněji než kdy dřív!

profile-pic
Martina Šigutová Šití u Heřmánků

Mega věc! Znám svou cenu

Doporučuji všem ženám, které se chtějí pohnout z místa. Uvědomí si zásadní věci pro svůj prodej i samy o sobě. Zdeňka je skvělá, jde do jádra věci. Pro mě mega věc, že znám svou cenu, mám výrobky, které prodávám a navíc podporu od manžela. Nejvíc ale byly ty okamžité změny v mém byznysu i soukromém životě.

profile-pic
Mariana Vršková Umenie, ktoré lieči dušu

Som udivena sama zo seba

Ja som fascinovana a nadsena. Za tych 6 tyzdnov mam vizitky, web, produkty na e-shope a poriadok vo vyrobkoch. No proste som udivena sama zo seba :) Som s investiciou do programu maximalne spokojna, a som rada, ze som to pre seba urobila. Robim tak ako chcem ja. Pacila sa mi Zdenky prirodzenost a energia.

profile-pic
Erika Guziurová Poradenství - Jak vypadat a cítit se zdravě

Zvýšila jsem ceny svých služeb

Zdeňka je moje krevní skupina a tento program jsem už doporučila i všem svým klientkám i mé dceři. Moc se mi líbil její přístup k nám všem i jak program vedla. Zvýšila jsem ceny svých služeb a zařídila jsem si nově i poradnu. Oslovila jsem daleko více zákazníků než kdy předtím a o to mi hlavně šlo. Dobrá práce Zdeňko :)

Zdeňka Čermáková, 
Life & byznys kouč Psychology of Mind 
Zakladatelka Centra Změn, místa, kde se mění lidem životy.