Exklusivní nabídka pro vás z Centra Změn

92% sleva

Vánoční akce

TOP video programy Dárek!!!


100% garance spokojenosti

Bezpečná platba

Certifikované vzdělávání

01
Dnů
:
 
01
Hodin
:
 
01
Minut
:
 
00
Sekund

You missed out!

Darujte svým blízkým šťastný a spokojený život, plný radosti a dobrodružství...

Mé sebevědomí vzrostlo během programu Tvořte Nemožné tak, že jsem se přihlásil na beznadějně přecpaný konkurz a vyhrál jsem ho. Cestovat a přitom pracovat byl můj sen. Bavit se tím, co dělám nejraději.

Martin
Fisher Reisen

Zůstala jsem sama po smrti mé sestry a byla ve mně ohromná prázdnota. Dlouho jsem hledala čím tuto prázdnotu zahnat, jak být znovu šťastná. Našla jsem na internetu Školu Štěstí.
Váš program mne doslova nabíjel energií. Prázdnota zmizela skutečně ja mávnutím proutku. Velký dík!

Zdena Karásková

Měla jsem strach, že na to nebudu mít čas, ale měla jsem najednou spoustu času navíc. Přestala jsem s věčným drilem. Vše, co jsem v programu Tvořte Nemožné dělala najednou šlo snadno a rychle. Zmizela má prokrastinace. Výsledky v mém byznysu se okamžitě projevily a trvají dodnes.

Zuzana
Designérka bytů

Překvapilo, že ač jsem program Vztahy absolvovala jen já sama (bez aktivní účasti mého manžela), jeho vztah ke mě se neuvěřitelně změnil! Je to ještě mnohem lepší než za mlada:) 

Milada
učitelka gymnázium

Program vztahy mi ukázal přirozenou cestu nejen k mým dětem, ale i partnerce.
Přišlo mi navíc vtipné, jak se začaly měnit i vztahy na pracovišti. Nevěřil bych tomu, kdyby mi to někdo vyprávěl. Tímhle si musí projít každý sám. Jsem rád, že jsem to zkusil.

Luboš
IT analytik

Nohy jsem si mohl ušoupat, abych měl šťastný život. Abych byl spokojený v práci, abych dosáhl toho co chci, abych zajistil rodinu, abych měl čas. Pak budu žít ten šťastný život.
Jenže to nešlo! Motal jsem se v tom jak nudle v bandě. Nevěřil jsem, že Škola Štěstí by vůbec mohla mít nějaký efekt na můj život. Vstoupil jsem a vyplatilo se mi to. Dnes jsem šťastný. Děkuji Vladimíre za tvoji Školu Štěstí a přeju další šťastné lidi v Centru Změn.

Láďa Novotný

Copyright © 2009-2020 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů   |   Kontakt