Doplňte si na
celý balíček!
Budete mít
všechno

Vztahy

Exklusivní nabídka pro vás z Centra Změn

Chcete
všechno?

Speciální novoroční AKCE


Budete mít celý balíček!

Splněné sny

Budete vědět, co dělat, jak začít, kde brát nápady, jak lehce řešit problémy, jak snadno dokázat i to, co vám připadá nemožné a bude vás to bavit. Najdete sami v sobě něco, co vás nikdy nenechá na holičkách

Skvělý vztah

Nejen se svými nejbližšími, ale i s ostatními lidmi okolo vás. Naučíte se komunikovat tak, aby vám lidé rozumněli a vy budete rozumnět jim. Přestanete se rozčilovat a hádat. Bude vám s lidmi fajn a budete s nimi rádi.

Život plný štěstí

Objevíte co skutečně chcete, kdo skutečně jste a co všechno ještě máte v sobě schované. Zamilujete se do života takového, jaký je a uvidíte, jak se vám sám od sebe začíná pod rukama zlepšovat, jak vás překvapuje, zbavíte se stresu a budete mít ze života radost. Protože štěstí vede k úspěchu mnohem častěji, než úspěch ke štěstí.

Získejte TOP programy CZ za super cenu
17 100 Kč nyní za dopatíte jen 715 Kč!

Fakturační údaje

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Nejlepší online programy - akce
  × 1
1,200.00 
Mezisoučet 1,200.00 
Kupón: vanoce2020balik -485.00  [Odstranit]
Cena celkem 715.00 
  • Zabezpečená platební brána

Bezpečná platba prostřednictvím platební brány STRIPE.
*)Vaše osobní data jsou chráněna a nakládáme s nimi tak, jak je popsáno v dokumentu ochrana osobních údajů.

100% garance spokojenosti

Bezpečná platba

Certifikované vzdělávání

01
Dnů
:
 
01
Hodin
:
 
01
Minut
:
 
00
Sekund

You missed out!

Tvořte nemožné

Naučte se jít za svými sny

5990 Kč 
485 Kč

 vztahy

Pojďte mít skvělé vztahy

5600 Kč
485 Kč

Škola štěstí

Pojďte být šťastní. 

5600 Kč
485 Kč

485 + 485 + 485 = 1455 Kč 

Vše jen za 1 200 Kč (doplatíte jen rozdíl = 715Kč)

Jednoduché, snadné a se 100% výsledky

Tisíce lidí našlo novou energii, nápady, radost, jistotu, příjem, nové vztahy s pomocí našich online kurzů. Ty nejlepší z nich vám teď dáváme jako náš vánoční dárek Pro vás a pro vaše blízké. Napsali jste nám:

Našla jsem svůj talent

Když něco chcete a váš partner ne, tak se rozmýšlíte čeho se vzdát. Dokud tedy nenajdete koučku jako já :). Při koučinku se Zdeňkou se staly dvě věci. 1. Splnila jsem si, co jsem chtěla 2. Zůstala jsem s partnerem 🙂
Zdeňka ráda říká: ,,chtějte všechno". Koučink s ní můžu vřele doporučit. Ze mě doslova vytáhla talent o kterém jsem neměla ani ponětí. Takže mám dnes své vytoužené studio a navíc vím, že nejsem žádná ušlápnutá puťka, kterou jsem dřív byla.

profile-pic
Monika Zádrahová Majitelka studia Komtess

Nezavřela jsem

Ten nový příval energie, který mě zasáhl se Zdeňkou mi dodal sílu, odvahu a rozhodnost udělat to, co jsem si přála už pár let. Změna sortimentu na malém městě není lehká, ale v programu mi Zdeňka ukázala jak na to, abych uspokojila všechny mé zákazníky. Nemusela jsem zavřít a navýšila tržby tak, že se mi o tom ani nezdálo.

profile-pic
Barbora Minaříková Majitelka obchodu

Osobní podpora je k nezaplacení

Dostala jsem mnohem víc než jsem doufala a to jsem tomu na začátku moc nevěřila. Díky Zdeňce jsem spokojená sama se sebou. Můj chlap mě obdivuje, jaká dnes jsem. A můj starý byznys je úplně nový.Z utrápené, vystresované a ne moc úspěšné podnikatelky, se stala spokojená ženská s novým byznysem. Nejlepší byla osobní podpora Zdeňky.

profile-pic
Ludmila Kratochvílová Fashion sale

Už vím, co se ve mně ukrývá

Chtěla jsem rozjet svou kariéru, která mi dává smysl. Nikdo z nejbližšího okolí rodiny tomu ale nevěřil. Se Zdeňkou jsem si šla za svým snem. Děkuji za perfektní možnost mi takhle ukázat, co se ve mě ukrývá za obrovský potenciál. A k vytvoření toho, co bylo jen v mé mysli. Děkuji z celého srdce za tuhle změnu.

profile-pic
Vendula Čenková Prodej optiky

Začala jsem si plnit sen

Moc Děkuji. Ano i já mám sen a touhu si uskutečnit svůj nápad a už jsem díky programu Go Super začala. Děkuji za úžasné učení, jak je to v těch našich hlavách. A budu moc ráda na tom pracovat dál. Těším se na osobní konzultaci s vámi Zdeňko.

profile-pic
Lucie Matoušková

Je váš život takový jaký si opravdu zasloužíte? Nebo by mohl být lepší?

ANO! I Váš život může být mnohem lepší. Je nejvyšší čas...

Zdeňka Čermákovácertifikovaný transformativní kouč, CEO a zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind, autorka knih Odhalení, Tvořte Nemožné

Ing. Vladimír Vymětal, certifikovaný transformativní kouč, absolvent Supercoach Academy 2010 USA, Lektor Akademie Psychology of Mind, autor knihy Tvořte Nemožné

Programy pro vás připravili

Zdeňka Čermáková

Ing. Vladimír Vymětal

Máte všechno, co potřebujete, abyste žili šťastný, tvořivý a úspěšný život. Je ve vás mnohem víc, než dnes víte. Ukážeme vám to. Od roku 2009 se vám věnujeme v Centru Změn a od té doby jsme spolupracovali s tisíci klientů. Pomůžeme i vám k životu, o jakém se vám dnes ani nesní. 


Tvůrci vzdělávacích programů:

Exklusivní nabídka pro vás / 100% úspěch

92% sleva

Speciální novoroční AKCE

Splňte si i vy své sny! Dárek pro Vás a Vaše blízké. Jedinečný balíček video programů nyní za 485 Kč původně 17 100

Je nejvyšší čas

01
Dnů
:
 
01
Hodin
:
 
01
Minut
:
 
01
Sekund

You missed out!

Copyright © 2009-2020 Centrum Změn  |  Obchodní podmínky   |   Ochrana osobních údajů   |   Kontakt