5-ti denní výzva koučky celebrit, milionářek, princezen a špičkových byznysmenů

SUPER AKCE!

5x výzva pro SUPER život

Zbavím tě stresu. Ukážu ti tvůj sexapeal a tvoji originalitu. Naučím tě dobře se rozhodovat. Objevím v tobě tvůj milionový nápad. Ukážu ti jak se umět prodat...Začni teď hned! 

Zdeňka Čermáková

Life&Byznys Coach, CEO, Centrum Změn

5-ti denní výzva koučky celebrit, milionářek, princezen a špičkových byznysmenů

00
Dnů
00
Hodin
20
Minut
04
Sekund

Přidej se do 5 denní výzvy pro ženy! Každá žena má možnost tvořit svůj život. Teď hned. I ty! Je jedno jestli ti je 20 nebo už ti bylo 54 jako mně :) Tvoje ®️Koučka Zdeňka

Těšila jsem se na každé nové ráno s vámi Zdeňko!

Výzva Go Super mě vytáhla z těch chmur ve kterých jsem v poslední době byla. Nejvíc se mi líbil druhý den o originalitě a sexappealu. Popravdě přiznávám že v mých 52 letech bych to už vůbec nečekala. Díky za výzvu Zdeňko.

Martina Poláčková
Úderné, krátké, výstižné. Rozhodně doporučuji všem ženám.

,,Zdeni ta tvoje 5denní Challenge mě nakopávala každé ráno. Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Nemám moc času s dvojčaty věnovat se osobnímu rozvoji, ale tohle, tohle bylo pro mě jak ušité. 

Drahomíra Krátká“

TOP video kurz teď v akční nabídce
1 450 Kč 120,- Kč

Fakturační údaje

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Video kurz GoSUPER
  × 1
120.00 
Mezisoučet 120.00 
Cena celkem 120.00 
Přidejte si (pouze nyní - 62%) můj bestsellerr
Skvělá kniha ke kurzu! Využijete naplno svoji Intuici ! Můj bestseller vám změní život! E-Book + Audio kniha - (běžně 500Kč) Dnes jen 98 Kč!
  • Zabezpečená platební brána

Bezpečná platba prostřednictvím platební brány STRIPE.
*)Vaše osobní data jsou chráněna a nakládáme s nimi tak, jak je popsáno v dokumentu ochrana osobních údajů.

5 dnů pro váš SUPER život. 1. video ZDARMA

1.den
Jak se zbavit pytle stresu

2.den
Objevte vás SexAppeal!

3.den

Jak se správně rozhodovat

4.den

Váš milonový nápad

5.den
Naučte se to prodat!

Záleží jen na tobě. Připoj se!

Úderné, krátké, výstižné. Rozhodně doporučuji všem ženám. Drahomíra Krátká

Speciální akční cena 120 Kč (1450 Kč)

00
Dnů
00
Hodin
20
Minut
04
Sekund

1. Zbavte se snadno stresu

Jak se zbavit pytle stresu, který každý den zažíváme v menší či větší míře. Zbavím vás té zátěže. V super životě nemá co dělat.

2. Objevte svůj SexAppeal

Čeká vás se mnou šťavnaté, a vzrušující dobrodružství k vaší originalitě. Začnete vyčnívat z davu. Všimnou si vás. Všichni.

3. Naučte se lehce rozhodovat

Ano, Ne a Nevím. Rozhodnout se? Dost důležitá slova pro to abychom nastartovali náš super život. Víte už teď, které vám dělá největší problém? Ok. Zbavím vás tedy i těchto problémů.

4. Objevte Váš milionový nápad

1 000 000 výhra, jak by se vám líbila? Objevte vaše geniální nápady, které rozhodně přinesou šestimístná čísla do vašeho života.

5. Naučte se jak to prodat

Ovšem ta parádní čísla na našem účtě nepřistanou, když si o ně neumíme říct. A na to se spolu podíváme náš poslední den. Naučíte se PRODAT

Co říkají mé klientky z koučinku...

Teorii jsem měla ,,zmáklou”, ale praxe pokulhávala. Se Zdeňkou jsem během 3 měsíců dala dokupy to o čem jsem dříve jen snila a vůbec netušila kudy se do toho pustit. Ani s kým a jak.
Dnes mám svůj vlastní byznys s Raw stravou i se všemi svými dětmi na které jsem zůstala  sama. Všechno jde, když máte parťáka, který je v tom s vámi. Zdeňka je tím nejlepším parťákem, kterého jsem si mohla přát. Koučink s ní mi dodnes přijde jako zázrak. 

Zuzana Pospíšilová
Raw strava

Koučink se Zdeňkou mě bavil díky té správné trojčlence. Koučka, která mi fakt sedí + nevím, co z toho všechno vznikne, ale vím , že jí chci za kouče + není to povinnost, ale hra, která má výsledky.
Během 3 měsíčního koučinku jsem změnila práci, předělala byt a nastartovala i svůj vlastní byznys.

Iva Tošovská
Kariérní průvodce

Chtěla jsem vědět, co všechno ve mně je. Nikdy dříve mě některé věci před koučinkem se Zdeňkou ani nenapadly a kdyby ano, netroufla bych si je prodávat. Během 3 měsíčního koučinku jsem dokončila obraz, namalovala další, měla vernisáž na mezinárodní konferenci, svoje malby přenesla na hedvábné šaty, které jsem nechala ušít.
Dnes umím prodat to, co umím, znám svoji cenu a nebojím se o ni říct. Nikdo lepší než Zdeňka tady není a já chci pro sebe vždy to nejlepší.

Monika Zapletalová
Atelier Moniza

Začni hned teď

 Spousta žen se vlastně bojí, že se jejich sen o super životě může vyplnit. Nebuď jednou z nich!
Začni se mnou v 5 denním výzvě a nastartuj svůj Super Život! 
Prý jsem Nebezpečná Ženská :)
Umím měnit lidem život na lusknutí prstu. Nevěříš? Nevěř mi! Zkus to! 

Zdeňka Čermáková
Life&Byznys Coach, CEO Centrum Změn 
Zakladatelka Centra Změn, Lektor Akademie Psychology of Mind,
Autorka knih: Odhalení a 12 kroků k super životu
Autorka  programu pro ženy: Prodej co umíš a máš, Byznys Klub
Autorka online programu: Tvořte nemožné, Go Super 

Videokurz je SUPER!

Byla to fakt jízda

Milá Zdeňko, moc děkuju za super výzvu, byla to fakt jízda. Na mé cestě mi neuvěřitelně pomohla i Vaše e-kniha Odhalení o tom, že když můžu být samonasírací tak můžu být i samošťastná, když se rozhodnu. Tohle praktikuji dodnes a musím říct, že je to fakt super. Moc Vám děkuji za to co tvoříte, mějte se krásně a věřím, že brzy se potkáme v nějakém vašem programu.

profile-pic
Petra Piknerová

Dělám to, co mám ráda

Měla jsem toho dost. Uměla jsem toho tolik, ale do ničeho se nikdy pořádně nepustila. Nevěděla jsem, co je to pravé a co mi přinese užitek, který chci. Zdeňka viděla hned, co je to moje a pomohla mi jak nikdy nikdo. Děkuji nejen za její nápady, podporu, vedení a energii, ale především za to, že už vím, co ve mně skutečně je. Koučink s ní doporučuji ženám, které ví, že věk je jen číslo a že chtějí žít do konce svých dnů naplno. Teď už dělám jen to, co mám ráda a navíc mě to skvěle živí.

profile-pic
Barbora Khann
Bytová návrhářka

Stal se zázrak

Zdeňka mne naučila tvořit z toho,co mám právě teď k dispozici. Navíc mi pomohla uvidět to, co mne opravdu baví. Dřív jsem se plácala v tom, že nic neumím a nikdo o mě nestojí a s ní jsem začala jsem tvořit svůj byznys. Jsem v něm úspěšná. Věci, které bych dříve považovala za zázraky, které se mě nemůžou stát, se prostě při koučinku s ní děly.

profile-pic
Zuzana Pospíšilová
Maminka na mateřské

In love with my life

Zdeňka je žena, která stála po mém boku v mém důležitém a intenzivním období, kdy jsem nevěděla kudy vede moje cesta. Dnes už si plním si sny, které mě přišly jako fantazie. Zvládnu cokoliv na světě a každý okamžik objevuju něco nového. Zdeňka mě nasměrovala k tomu, co je ve mně. Díky ní jsem "In love with my life." Doporučuji každému, kdo se chce posunout ve svém životě.

profile-pic
Alena Nová