Líní se Vám? Sdílejte! 

dokedalTajemství „Čtvrtého“ štěstí. Odhalíte, co všechno je možné za hranicemi našich snů a představ, za omezeními rozkoše, vítězství a smyslu ze života. Tajemství schované za mýty o štěstí, tak rozšířenými v naší kultuře. Bude se Vám to líbit.

 

Play
  • Katarína napsal:

    v pohode 🙂 slovíčka treba “správne používať”, vynikajúci webinár… narodili sme šťastný a vždy aj sme ♥, súhlasím, za akýchkoľvek situácií, je to naša podstata ako aj láska.. atď. ale ľudia ktorí si myšlienky “očistia” skôr to pochopia… ale súhlasím, že nemusia robiť nič, alebo teda nemusíme, mne táto informácia prišla v mojich 4rokov a od vtedy ma sprevádza… pekný večer všetkým, všetci sa v živote len hráme , niekto lepšie, niekto “horšie” aj keď rozdiel v tom nie je v základe žiadny

  • Díky Vladimíre.. teď už jen potřeba žít vědomě.. a nedat se.. 🙂

  • Někdy mě brzdí mini strach, když to zjistím, jen tak koukám proč, a ještě jsem na to nepřišla, je to nepříjemné. Cítím se nesvobodně.

  • Dobrý večer Vladimíre, dnes ráno mi přistál email od vaší partnerky Zdeňky s názvem Den Blbec a mně se úplně změnil den. Teď večer s vámi setkání. Dnes mám velké štěstí 🙂 a také dotaz. Někde jsem četl, že štěstí není pro každého. Jaký je váš názor na toto tvrzení? Děkuji za vaši práci.

  • Mám problém s tím, že jsem sama, jak můžu být šťastná, když nemám partnera?