add-jstejini1

Prvním impulzem bylo to, že jsem hledala pomoc, abych se cítila dobře. Chtěla jsem být jen spokojená a šťastná máma. Mudr. Lucie Dlasková

Hledala jsem pomoc

Bylo to před čtyřmi lety, asi půl roku po narození mého druhého syna. Vygradovala moje únava, nevyspalost, cítila jsem se totálně vyčerpaná. Byla jsem ztracená, nic mě netěšilo. V té době jsem se jako šťastná máma vůbec necítila. Hlavou se honila spousta otázek, na které jsem neznala odpověď.

Byla jsem frustrovaná snad ze všeho

Nejvíce sama ze sebe. Nevěděla jsem, co mě baví, kam směřuji, co budu dělat. Byla jsem ztracená. Nelákalo mě dokonce ani vrátit se do práce. A tato otázka mojí práce se pro mě postupně stávala čím dál nepříjemnější, protože jsem zjistila, že mě absolutně nezajímá, co je v mém oboru nového a pořád jsem se sama sebe ptala:

Čím se budu po mateřské živit?

Uvědomovala jsem si, že že jsem se celý život vlastně jen učila a zapomínala na sebe. Otázka „kdo jsem“ a co vlastně chci dělat pro mě byla k nezodpovězení. Chtěla jsem poznat sama sebe. Čím dál více jsem hledala odpověď na to, co je vlastně mé poslání. Co bych mohla dělat? Co je můj směr? Čím bych se mohla jednou živit, až děti povyrostou? Co by mě bavilo a zároveň bych si tím vydělávala peníze?

Dostala jsem se k osobnímu rozvoji

a tady začalo zamotané kolo. Šla jsem do jednoho programu, do druhého a pak do dalších. Všude jsem ale nacházela jen další a další chyby na sobě a co všechno ještě musím zlepšit a zdokonalit. Vyvrcholilo to vyčerpáním a hledáním něčeho, co jsem už přestávala věřit, že opravdu existuje. Šťastný a spokojený život. Prostě jen být a žít.

Mé hledání bylo ukončeno

Se Zdeňkou a Vladimírem se změnilo mé hledám ,,něco”  na vidím sama sebe a to, co ve mně je. Na rozdíl od osobního rozvoje Zdeňka s Vladimírem vycházeli z toho, že jsem v pořádku, a pozornost svojí a mojí obraceli k tomu potenciálu, který ve mně je. Ukazovali mi jinam, na to hlubší ve mně, co mne vždy vede. Na principy, jak život skutečně funguje.

Rozdíl mezi Centrem Změn a osobním rozvojem je v tom, že Zdeňka s Vladimírem vycházejí z toho, že jsme v pořádku. Nevěnují se našim osobnostem, ale ukazují na to hlubší v nás, kam jedině má smysl se dívat a kde to sami najdeme.

Už vím, kdo jsem a co je moje práce

Jsem spisovatelka :). Má první kniha je o mé cestě osobním rozvojem až do Centra Změn.
Kniha, ve které další lidé zjistí. jak snadné je dostat se do zamotaného kola osobního rozvoje a práce na sobě. Měla jsem vždy spoustu osobních dotazů z toho obyčejného života na Zdeňku a její odpovědi nejen v e-mailech, které jsme si psaly, ale i při našich osobních setkáních, jsou zaznamenány tak, jak skutečně probíhaly.
Dnes se některým věcem usmívám, jak jsem je mohla vůbec dělat, ale vím, že v tu dobu mi dávalo smysl tyto věci osobního rozvoje dělat. V té době jsem o jiné cestě jak jednoduše šťastně žít ani nevěděla.

Objevila jsem jednoduchost života

A to je to nejvíc. Je to jako tajemství, které nám nikdo nechce říci. Dnes už vím, že to osobní rozvoj neví. Nezná tajemství jednoduchého života. Principy, které vše odkryjí. Našla jsem to v Centru Změn, což je dnes pro mě konečná stanice. Uvědomila jsem si, že nemusím hledat tam, kde nic není. Už nemám potřebu hledat někde jinde. Centrum Změn je pro mě zázemím, kam se mohu vždy obrátit. Jsem ráda, že jsem jeho součástí.

Profesionalita

Zdeňka a Vladimír, jsou profesionální koučové, kteří jsou zde opravdu pro každého. Nikde jinde v žádném programu osobního rozvoje ani u jiného kouče jsem nikdy neviděla, že by se opravdu dívali na mne a můj život.
Na to, kdo opravdu jsem. Pomohli mi objevit odpovědi na mé otázky. Dnes už vím, co se děje v mém životě i ve mně samotné a to mi stačí. To je to nejdůležitější pro můj život a životy lidí v mé rodině. Je ze mne šťastná máma.

Můj život se nenávratně změnil

Už vím, kam se mám dívat. V online programech Škole Štěstí a Tvořte nemožné jsem zahlédla kousky něčeho, co mi hodně pomohlo, ale až v Akademii jsem to uviděla naplno. Zdeňka s Vladimírem mi doslova ukázali na to hlubší ve mně. Na to, co má každý z nás k dispozici. Obrátili moji pozornost na můj potenciál bez návodu, rad a pouček. Už vím, kam má smysl se dívat a kde to každý z nás najde.

Mé doporučení

Centrum Změn je jediné místo, kam má smysl se obrátit, pokud jste se někde ve svém životě ztratili. Zdeňka a Vladimír jsou zde opravdu pro Vás. A pokud chcete objevit skutečný klíč ke šťastnému a úspěšnému životu, tak v Akademii ho 100% najdete.

Nová práce

Jsem ráda, že jsem součástí Centra Změn a že mohu pomáhat nejen mladým maminkám, které vím mají stejně jako já někdy těžké chvíle. Nemusí být na to sami. Všichni můžeme objevit to, co se skrývá v nás samotných a našich životech.

 

,,Vím, že už navždy sama pro sebe vím.” 

MUDr. Lucie Dlasková

Spisovatelka eL
Kouč Psychology of Mind

 

 

Další videa a články s Mudr. Lucii Dlaskovou najdete v online magazínu NERUŠit! ŽIJu!

Napište Lucii soukromou zprávu!

  • Komu má být zpráva zaslána