add-jstejini1

Cesty ke štěstí…

kolik jich je? Jsou zde pro každého? Je štěstí náhoda, nebo ne? Jak to je?

Pojďte si poslechnout náš webinář!

Líbí se Vám? Sdílejte! Napište mi Váš komentář nebo dotaz:

 

  • Pořád se snažím najít nějaké odpovědi v sobě, ale nedaří se mi to. Třeba ohledně vztahů. Už jsem dlouho sama a přemýšlím, jestli ještě stojí za to se seznamovat nebo být v klidu. Jak to mám poznat? Chvíli se mi zdá, že bych se měla seznámit a někdy si zase uvědomuju, že mi je docela fajn, když se nemusím na nikoho ohlížet.

    • To je o tom, jestli chcete. Ale pokud vnímáte vztah jako opak od klidu a pohody, tak to není vztah, ale vaše představy o něm, v čem se to komplikuje. 🙂

    • A co s těmi mými představami o vztahu? Opravdu zatím se mi vztahy jevily jako komplikace. Jinak úplně souhlasím s tím, co bylo řečeno o motivacích – četla jsem tu úžasnou knížku podruhé a už mi nic moc neříkala. A techniky taky nepoužívám, myslím, že tak to nemá být, aby se člověk pořád kontroloval. Ale to odpoutání a uvolnění mi nejde – asi zase moje představy.

      • Podívejte se na webinář Proč se nemusíme bát budoucnosti. Vy nevidíte, že jsou to jen představy. Kdybyste to viděla, tak se tím nezabýváte, vy si myslíte, že je to natolik možné a pravděpodobné, že to není představa.