Cesty ke štěstí…

kolik jich je? Jsou zde pro každého? Je štěstí náhoda, nebo ne? Jak to je?

Pojďte si poslechnout náš webinář!

Líbí se Vám? Sdílejte! Napište mi Váš komentář nebo dotaz:

 

Play
 • Zdenka Kučerová napsal:

  Pořád se snažím najít nějaké odpovědi v sobě, ale nedaří se mi to. Třeba ohledně vztahů. Už jsem dlouho sama a přemýšlím, jestli ještě stojí za to se seznamovat nebo být v klidu. Jak to mám poznat? Chvíli se mi zdá, že bych se měla seznámit a někdy si zase uvědomuju, že mi je docela fajn, když se nemusím na nikoho ohlížet.

  • vvymetal napsal:

   To je o tom, jestli chcete. Ale pokud vnímáte vztah jako opak od klidu a pohody, tak to není vztah, ale vaše představy o něm, v čem se to komplikuje. 🙂

  • Zdenka Kučerová napsal:

   A co s těmi mými představami o vztahu? Opravdu zatím se mi vztahy jevily jako komplikace. Jinak úplně souhlasím s tím, co bylo řečeno o motivacích – četla jsem tu úžasnou knížku podruhé a už mi nic moc neříkala. A techniky taky nepoužívám, myslím, že tak to nemá být, aby se člověk pořád kontroloval. Ale to odpoutání a uvolnění mi nejde – asi zase moje představy.

   • vvymetal napsal:

    Podívejte se na webinář Proč se nemusíme bát budoucnosti. Vy nevidíte, že jsou to jen představy. Kdybyste to viděla, tak se tím nezabýváte, vy si myslíte, že je to natolik možné a pravděpodobné, že to není představa.

 • Dana Ondráčková napsal:

  no tak teď jsem tu slyšela něco , co mě prásklo a né jen jednou……….